V základní části III. třídy na Náchodsku skončili na druhém místě za Ruprechticemi, v nadstavbové skupině O postup jsou však zatím fotbalisté Sokola Mezilesí bodově stoprocentní a v tabulce drží první příčku tři body před Martínkovicemi.

Fotbalisté Babí (zelené dresy) před týdnem přehráli Červený Kostelec B, o posledním víkendu se ze tří body radovaly oba tyto celky.
OKRESNÍ PŘEBOR: Provodov dál suverénní, v Zábrodí hattrickem zazářil Martínek

Na vině je sobotní výsledek přímého souboje o vedoucí pozici, ve kterém Mezilesí přehrálo právě Ruprechtice 4:2. Rozhodnuto bylo po dvaceti minutách, když postupně skórovali z penalty Lanta (11.), chvíli po něm Kárník (15.) a záhy vlastencem Šprinc (19.).

Ve druhé půli se dvakrát prosadili i hosté, klid na kopačky domácího celku ale přinesla druhá proměněná penalta Zdeňkem Lantou.

Ve druhém duelu elitní skupiny III. třídy se Martínkovice s rezervou Meziměstí rozešli smírně 2:2.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...
Fotbalisté Náchoda na domácím hřišti nedokázali vyzrát na rezervu Chlumce nad Cidlinou. Duel skončil nerozhodně 1:1.
VOTROK KP: Místo auta na parkovišti trefil Matějka síť. V Jičíně chvála arbitrům

Také skupina o konečné umístění má jednoho bodově stoprocentního účastníka. Jsou jím fotbalisté Heřmánkovic, kteří ve 2. kole hladce vyhráli na půdě Křinic 7:1. Po dvou gólech zaznamenali v první půli Michal Kment a ve druhém poločase Matěj Špreňar.

Branky padaly také ve druhém víkendovém utkání. Božanov každý z poločasů rozjel proti Otovicím dvěma brankami, na které dokázal soupeř reagovat, hostům to však stačilo jen na porážku 4:2.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Načítám výsledky ...