Dvanáctým kolem pokračovala fotbalová Tip liga čtenářů Deníku. Pro dvanácté balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Hrašeho 13, Náchod) Lenka Rýdlová (NA0034). Ta nejlépe odhadla zápasy tohoto kola a přesně trefila Supertrefu.

Upozornění: Výherci v Tip lize, vyzvedněte si plechovky piva
Prosíme výherce jednotlivých kol Tip ligy, aby si vyzvedli plechovky piva Gambrinus. Předem zavolat na na telefonní číslo 777 354 219 a domluvit se na předání výher za nejlepší tipy.

Ti, kteří dvanácté kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci na dílčí výhru. Body za špatné tipy se stále odečítají.

TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží k přihlášení do www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 12. kola

1. Červený Kostelec – Třebeš 0 (1:1)
2. Kunčice – Broumov 0 (1:1)
3. Nový HK – Náchod B 2 (2:4)
4. Nové Město – Úpice 1 (5:1)
5. Police – Kobylice 1 (6:0)
6. Česká Skalice – Lokomotiva HK 2 (0:1)
7. Černilov – Velké Poříčí 0 (1:1)
8. Meziměstí – Opočno 1 (5:1)
9. Mezilesí – Dolany 0 (2:2)
10. Hronov – Hejtmánkovice 2 (0:2)

Supertrefa: 37 branek

Pořadí po 12. kole

FORTUNA:LIGA (1. místo)
NA0022 Milan Ducháč, N. Město n. Met. 7 102

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (2. – 5. místo)
NA0055 Vladislav Váchal, Náchod 10 99
NA0026 Miroslav Pácalt, Kramolna 7 96
NA0027 Vlasta Pácaltová, Kramolna 7 96
NA0039 Milan Řehák, Libotov 7 90

FORTUNA ČFL (6. – 21. místo)
NA0032 Milan Bitnar, Hronov 10 87
NA0023 Martin Ducháč, N. Město n. Met. 7 87
NA0024 Radek Ducháč, N. Město n. Met. 7 87
NA0030 Jaroslav Macek, Červený Kostelec 7 87
NA0016 Vítězslav Šolc, Machov 4 87
NA0049 Alena Ludvíková, Doubravice 7 85
NA0033 Miloš Kubík, Hronov 10 84
NA0025 Aneta Rýdlová, Náchod 10 84
NA0034 Lenka Rýdlová, Náchod 10 84
NA0041 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 84
NA0045 Eva Mrázová, Velké Poříčí 4 84
NA0051 Lukáš Runštuk, Velká Jesenice 1 84
NA0052 David Runštuk, Velká Jesenice 7 81
NA0036 Filip Hrbek, Dubenec 4 81
NA0054 Zdeňka Špačková, Náchod 4 81
NA0050 Martin Štěpánek, Doubravice 1 81

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (22. – 31. místo)
NA0037 Lenka Hrbková, Dubenec 4 79
NA0018 Petr Šolc, Machov 7 78
NA 0004 Jan Pišta, Jaroměř 4 78
NA0017 Jan Šolc, Machov 4 78
NA0038 Jaroslav Čížek, Dubenec 1 76
NA0053 Jan Runštuk, Velká Jesenice 1 75
NA0044 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 10 72
NA0042 Augustin Šála, Police nad Metují 7 72
NA0003 Václav Stránský, Náchod 4 72
NA0048 Tomáš Crha, Doubravice 1 72

AM GNOL I. A TŘÍDA (32. – 41. místo)
NA0040 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 7 71
NA0006 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 71
NA0007 Radek Svatoš, Zlíčko 0 71
NA0001 Petr Drašnar, Václavice 10 70
NA0057 Tomáš Prokeš, Náchod 7 70
NA0013 Jiří Prokeš, Náchod 7 70
NA0009 Josef Kotyška, Nový Hrádek 7 69
NA0047 Václav Mráz, Velké Poříčí 7 69
NA0005 Vašek Chaloupka, Provodov 4 69
NA0056 Zdeňka Langerová, Velké Poříčí 1 69

JAKO I. B TŘÍDA (42. – 46. místo)
NA0029 Jaroslava Mathová, Olešnice 7 68
NA0046 Pavel Mráz, Velké Poříčí 7 66
NA0008 Lukáš Svatoš, Zlíčko 0 65
NA0043 Jiří Švorčík, Police nad Metují 4 63
NA0012 Jiřina Brožová, Česká Skalice 1 63

Okresní přebor (47. – 59. místo)
NA0031 Jaroslav Hylena, Václavice 0 62
NA0015 Miroslav Hurdálek, Náchod -2 60
NA0028 Josef Matha, Olešnice 1 57
NA0035 Jiří Bohanský, Meziměstí 4 54
NA0019 Petr Štec, Náchod 1 54
NA0058 Kateřina Prokešová, Náchod 4 51
NA0011 Jiří Soukup, Česká Skalice 1 51
NA0010 Silvester Polomský, Česká Skalice -2 45
NA0002 Petr Drašnar, Náchod 10 41
NA0014 Petr Kylar, Stárkov -1 40
NA0059 Jaroslav Kuchař, Náchod -2 15
NA0020 Luboš Pfeiffer st., Červený Kostelec 0 4
NA0021 Luboš Pfeiffer, Červený Kostelec 0 1

DRUŽSTVA:

1. místo
PAMIR 24 276
IRAMID 21 276
3. místo
TRIO 15 249
4. místo
TJ VELICHOVKY 21 245
5. místo
ŠRŮTKOVA LÍPA MACHOV 15 243
6. místo
ERKA Z VELKÉ JESENICE 9 240
7. místo
DOUBTEAM 9 238
8. místo
3D 9 236
9. místo
POŘÍČÁCI 18 219
10. místo
FC ZLÍČKO 0 207
OLIVĚTÍN 21 207
12. místo
TJ ČESKÁ SKALICE 0 159