Ti, kteří první kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 1. kola

1. Pardubice B – Náchod  1 (4:3)
2. Červený Kostelec – Vrchlabí  1 (3:1)
3. Jaromeř – Slavia HK  2 (0:1)
4. Nové Město n. M. – Velké Poříčí  0 (2:2)
5. Broumov – Kobylice  1 (3:1)
6. Týniště n. O. – Roudnice  1 (1:0)
7. Police n. M. – Náchod B  0 (0:0)
8. Česká Skalice – Černilov  2 (0:1)
9. Meziměstí – Lípa n. O.  2 (0:1)
10. Smiřice – Solnice  2 (2:3)

Supertrefa: 28 branek

Ilustrační foto
Dobrý výkon, chyby však stály Náchod body

Pořadí - jednotlivci

FORTUNA:LIGA (1. – 5. místo)
NA0036 Filip Hrbek, Dubenec 13 13
NA0038 Jaroslav Čížek, Dubenec 13 13
NA0037 Lenka Hrbková, Dubenec 13 13
NA0047 Václav Mráz, Velké Poříčí 13 13
NA0003 Václav Stránský, Náchod 13 13

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (6. – 16. místo)
NA0048 Tomáš Crha, Doubravice 10 10
NA0023 Martin Ducháč, N. Město n. Met. 10 10
NA0022 Milan Ducháč, N. Město n. Met. 10 10
NA0024 Radek Ducháč, N. Město n. Met. 10 10
NA0031 Jaroslav Hylena, Václavice 10 10
NA0049 Alena Ludvíková, Doubravice 10 10
NA0046 Pavel Mráz, Velké Poříčí 10 10
NA0039 Milan Řehák, Libotov 10 10
NA0007 Radek Svatoš, Zlíčko 10 10
NA0006 Jakub Svatoš, Zlíčko 10 10
NA0016 Vítězslav Šolc, Machov 10 10

FORTUNA ČFL (17. – 38. místo)
NA0035 Jiří Bohanský, Meziměstí 7 7
NA0001 Petr Drašnar, Václavice 7 7
NA0015 Miroslav Hurdálek, Náchod 7 7
NA0005 Vašek Chaloupka, Provodov 7 7
NA0056 Zdeňka Langerová, Velké Poříčí 7 7
NA0030 Jaroslav Macek, Červený Kostelec 7 7
NA0028 Josef Matha, Olešnice 7 7
NA0029 Jaroslava Mathová, Olešnice 7 7
NA0026 Miroslav Pácalt, Kramolna 7 7
NA0027 Vlasta Pácaltová, Kramolna 7 7
NA0041 Václav Pilnáček, Jaroměř 7 7
NA0040 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 7 7
NA0004 Jan Pišta, Jaroměř 7 7
NA0013 Jiří Prokeš, Náchod 7 7
NA0053 Jan Runštuk, Velká Jesenice 7 7
NA0034 Lenka Rýdlová, Náchod 7 7
NA0025 Aneta Rýdlová, Náchod 7 7
NA0008 Lukáš Svatoš, Zlíčko 7 7
NA0042 Augustin Šála, Police nad Metují 7 7
NA0017 Jan Šolc, Machov 7 7
NA0018 Petr Šolc, Machov 7 7
NA0050 Martin Štěpánek, Doubravice 7 7

VOTROK KRAJSKÝ PŘEBOR (39. – 48. místo)
NA0032 Milan Bitnar, Hronov 4 4
NA0012 Jiřína Brožová, Česká Skalice 4 4
NA0009 Josef Kotyška, Nový Hrádek 4 4
NA0033 Miloš Kubík, Hronov 4 4
NA0045 Eva Mrázová, Velké Poříčí 4 4
NA0020 Luboš Pfeiffer st., Červený Kostelec 4 4
NA0051 Lukáš Runštuk, Velká Jesenice 4 4
NA0019 Petr Štec, Náchod 4 4
NA0055 Vladislav Váchal, Náchod 4 4
NA0044 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 4 4

AM GNOL I. A TŘÍDA (49. – 54. místo)
NA0014 Petr Kylar, Stárkov 1 1
NA0021 Luboš Pfeiffer, Červený Kostelec 1 1
NA0052 David Runštuk, Velká Jesenice 1 1
NA0011 Jiří Soukup, Česká Skalice 1 1
NA0054 Zdeňka Špačková, Náchod 1 1
NA0043 Jiří Švorčík, Police nad Metují 1 1

JAKO I. B TŘÍDA (55. – 56. místo)
RNA0002 Petr Drašnar, Náchod -2 -2
NA0010 Silvester Polomský, Česká Skalice -2 -2

Pořadí - družstva

1. místo
3D 39 39
2. místo
IRAMID 30 30
3. místo
FC ZLÍČKO 27 27
DOUBTEAM 27 27
POŘÍČÁCI 27 27
6. místo
TJ VELICHOVKY 24 24
ŠRŮTKOVA LÍPA MACHOV 24 24
8. místo
PAMIR 21 21
9. místo
ERKA Z VELKÉ JESENICE 12 12
OLIVĚTÍN 12 12
TRIO 12 12
12. místo
TJ ČESKÁ SKALICE 3 3