Prvním kolem se rozběhla fotbalová Tip liga čtenářů Deníku.

Pro první balení piva Gambrinus si může dojet do naší redakce (Hrašeho 13, Náchod) Monika Procházková (NA0033). Ta měla nejlepší tipy.

Ti, kteří první kolo nestihli, nemusejí zoufat. Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete hravě dohnat. TIP ligu lze hrát i na webu, ale do hry se lze zapojit jen přes papírový originální kupon.

Webový hráč si musí na prvním kuponu zvolit čtyřmístný číselný kód, který slouží spolu se startovním číslem k přihlášení do webových stránek www.denik.cz/tipliga.

Výsledky 1. kola

1. Nymburk – Náchod 2  (0:4)
2. Police n. M. – Kostelec n. O. 1  (3:1)
3. Vrchlabí – Červený Kostelec 1 (2:1)
4. Velké Poříčí – Roudnice 2  (0:4)
5. Nové Město – Lázně Bělohrad 2  (1:2)
6. Jaroměř – Náchod B 2   (1:2)
7. Česká Skalice – Třebechovice 1   (7:1)
8. Broumov – Solnice 1  (2:1)
9. Hejtmánkovice – Kosičky 0  (0:0)
10.Třebeš B – Meziměstí 1   (5:0)

Supertrefa: 37 branek

Pořadí

Fortuna liga (1. místo)
NA0033 Monika Procházková, Náchod 19 19

Fortuna národní liga (2. – 6. místo)
NA0032 Milan Bitnar, Hronov 13 13
NA0006 Jiřina Brožová, Česká Skalice 13 13
NA0016 Jaroslava Mathová, Olešnice 13 13
NA0005 Silvester Polomský, Česká Skalice 13 13
NA0007 Jiří Soukup, Česká Skalice 13 13

ČFL (7. – 22. místo)
NA0023 Tomáš Crha, N. Město n. Met. 10 10
NA0035 Petr Drašnar, Náchod 10 10
NA0011 Miroslav Hurdálek, Náchod 10 10
NA0038 Vašek Chaloupka, Provodov 10 10
NA0031 Miloš Kubík, Hronov 10 10
NA0034 Jaroslav Kuchař, Náchod 10 10
NA0013 Petr Kylar, Stárkov 10 10
NA0001 Miroslav Pácalt, Kramolna 10 10
NA0002 Vlasta Pácaltová, Kramolna 10 10
NA0028 Václav Pilnáček, Jaroměř 10 10
NA0029 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 10 10
NA0041 Jan Pišta, Rožnov 10 10
NA0037 Milan Rydlo, N. Město n. Met. 10 10
NA0003 Aneta Rýdlová, Náchod 10 10
NA0004 Lenka Rýdlová, Náchod 10 10
NA0008 Vítězslav Šolc, Machov 10 10

Divize (23. – 37. místo)
NA0027 Jiří Bohanský, Meziměstí 7 7
NA0020 Jaroslav Hylena, Václavice 7 7
NA0014 Jaroslav Macek, Červený Kostelec 7 7
NA0015 Josef Matha, Olešnice 7 7
NA0044 Pavel Mráz, Velké Poříčí 7 7
NA0043 Eva Mrázová, Velké Poříčí 7 7
NA0039 Jiří Prokeš, Náchod 7 7
NA0018 David Runštuk, Velká Jesenice 7 7
NA0030 Milan Řehák, Libotov 7 7
NA0040 Václav Stránský, Náchod 7 7
NA0010 Petr Šolc, Machov 7 7
NA0009 Jan Šolc, Machov 7 7
NA0021 Zdeňka Špačková, Náchod 7 7
NA0025 Martin Štěpánek, N. Město n. Met. 7 7
NA0022 Vladislav Váchal, Náchod 7 7

Krajský přebor (38. – 47. místo)
NA0045 Jaroslav Čížek, Dubenec 4 4
NA0036 Petr Drašnar, Václavice 4 4
NA0046 Filip Hrbek, Dubenec 4 4
NA0047 Lenka Hrbková, Dubenec 4 4
NA0026 Josef Kotyška, Nový Hrádek 4 4
NA0024 Alena Ludvíková, N. Město n. Met. 4 4
NA0042 Václav Mráz, Velké Poříčí 4 4
NA0019 Jan Runštuk, Velká Jesenice 4 4
NA0017 Lukáš Runštuk, Velká Jesenice 4 4
NA0012 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 4 4

Družstva:

1. místo
TJ ČESKÁ SKALICE 39 39
2. místo
PAMIR 30 30
3. místo
TJ VELICHOVKY 27 27
4. místo
ŠRŮTKOVA LÍPA MACHOV 24 24
5. místo
DOUBTEAM 21 21
6. místo
POŘÍČÁCI 18 18
7. místo
3R Z VELKÉ JESENICE 15 15
8. místo
DU31 12 12