Dvě pořádné přestřelky byly k vidění ve čtvrtém kole nadstavbové části okresní soutěže na Náchodsku. Přesněji ve skupině „O postup“, kde čtveřice nejlepších bojuje o medailové pozice a především pak o jednu, která znamená přechod do okresního přeboru.

Třiadvacáté dějství AGRO CS Okresního přeboru mužů na Náchodsku nabídlo výhru Červeného Kostelce B nad béčkem Police nad Metují.
Mistři, mistři! Fotbalisté Provodova ovládli okresní přebor, aniž by vyhráli

A už po čtyřech odehraných kolech je jisté, který že klub si místenku mezi elitou pro příští sezonu zajistí. Jistým vítězem nejnižší soutěže v regionu jsou fotbalisté Sokola Mezilesí, kteří svůj triumf stvrdili vysokou domácí výhrou nad rezervou Meziměstí.

Kanonádu lídra tabulky režíroval David Vaněk, jenž se poprvé trefil už ve 2. minutě a sedm minut před koncem kompletoval hattrick, když svým třetím gólem zvyšoval na konečných 7:1.

Ještě více branek si mohli diváci vychutnat v souboji Ruprechtic s Martínkovicemi. Vítěz dlouhodobé fáze okresní soutěže sice ještě krátce po přestávce prohrával 1:3, nakonec ale i díky hattricku Daniela Kohla uzmul výhru 7:4.

Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Ve skupině „O umístění“ taktéž padala spousta branek. Hlavně pak v souboji Otovic s Křinicemi. V něm každý chvilku tahal pilku. Domácí od první minuty vedli, soupeř dvěma góly stav otočil, aby za za další minuty bylo zase vše jinak a poločas nakonec skončil 3:3.

Fotbalisté Náchoda na vlastním hřišti nadělili rivalovi z Červeného Kostelce pět branek. Sami inkasovali jednou.
KRAJSKÝ PŘEBOR: Fotr přiblížil Polici triumfu. Hořice prchly z poslední příčky

Ve druhé půli šly Křinice dokonce do dvoubrankového trháku, přesto skončila atraktivní bitva nerozhodným výsledkem 5:5.

O vítězství v této skupině budou do posledního kola usilovat Božanov a Heřmánkovice. Oba rivalové se potkali v neděli a výsledkem 2:1 vyhráli domácí, když po trefách Bakeše a Lehotského dokázal hostující Špreňar už jen snížit.