Nejlepší výchozí pozici si v první polovině sezony vykopali fotbalisté Sokola Ruprechtice, kteří na druhý Sokol Mezilesí nabrali náskok dvou bodů, o další méně měla Jiskra Martinkovice a s výraznější ztrátou šla mezi „elitu“ III. třídy Lokomotiva Meziměstí B. Na zbylé čtyři celky zbyly boje o pořadí.

Rezerva Červeného Kostelce na domácím trávníku přehrála soupeře ze Zábrodí výsledkem 3:1.
OKRESNÍ PŘEBOR: Provodov musel otáčet. Předposlední kolo zkrášlily tři hattricky

Vzájemné souboje vedoucího tria

Mezilesí – Ruprechtice 1:4 a 1:3
Ruprechtice – Martinkovice 0:0 a 1:3
Martinkovice – Mezilesí 1:1 a 1:2


Načítám tabulku ...

Skupina o postup

Sezona končí nejen hráčům, ale i rozhodčím.Sezona končí nejen hráčům, ale i rozhodčím.Zdroj: Markéta VlachováV nadstavbě rozhodl o konečném umístění samotný úvod. Ruprechtice měly coby vítěz základní části sice nejlepší startovní pozici, úvodní tři duely ale hrály na hřištích svých soupeřů a nečekaně všechny tři prohrály. Postupně v Martinkovicích 1:2, v Mezilesí 2:4 a nakonec i v Meziměstí 1:2.

To naopak Mezilesí do jarní části vstoupilo třemi výhrami a když doma proti rezervě Meziměstí přidalo čtvrtou, bylo o vítězství skupiny o postup rozhodnuto už dvě kola před koncem.

Ruprechtice na domácím hřišti následně třikrát v řadě vyhráli, náskok rivala už však pro ně byl nedostižný. V úplně posledním dějství Sokol přehrál před svým publikem Meziměstí B 2:0, Martinkovice se ve stejný den s Mezilesím rozešly bez branek.

TOP kanonýři skupiny o postup

6 branek: Daniel Kohl a Tomáš Frydrych (oba Sokol Ruprechtice). 4 branky: Tomáš Sádovský a David Vaněk (oba Sokol Mezilesí). 3 branky: Ondřej Janek (Jiskra Martinkovice) a Zděněk Lanta (Sokol Mezilesí)…

V soutěži zbývá ještě nedělní dohrávka 5. kola mezi Meziměstím B a Martinkovicemi, její výsledek už ale s ohledem na bodové zisky všech účastníků nebude mít na konečné pořadí žádný vliv.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...

Skupina o umístění

Do skupiny o konečné pořadí šel coby po podzimu nejlépe umístění tým Sokol Křinice. V nadstavbě ale uhrál pouhý jeden bod při přestřelce na hřišti Otovic (5:5) a tak soutěž dohrál na poslední příčce.

Kapitán Spartaku Police nad Metují Miroslav Routek právě z rukou Václava Andrejse přebírá pohár pro vítěze Votrok Krajského přeboru.
KRAJSKÝ PŘEBOR: Fotbalisté Police převzali pohár, Jičín oživil šance na záchranu

Naopak Heřmánkovice v podzimní části paběrkovaly, aby si nakonec jejich tým v jarní části spravil chuť a zásluhou pěti výher dokázal skupinu vyhrát. V souboji s Božanovem se přitom o první příčku hrálo do posledního šestého kola.

TOP kanonýři skupiny o umístění

8 branek: Michal Kment. 4 branky: Matěj Špreňar a Luděk Rozum (všichni Sokol Heřmánkovice). Jakub Korityák a Ondřej Salfický. 3 branky: Radek Kratochvíl (všichni Sokol Otovice), Lubomír Pražák (Sokol Heřmánkovice), Martin Bakeš a Jindřich Kitler (oba Sokol Božanov)…

Oba týmy se totiž ve vzájemných duelech dokázaly na domácích trávnících porazit a o konečném úspěchu Heřmánkovic tak rozhodla remíza jejich konkurenta na půdě Otovic v předposledním kole. V sezonních derniérách Heřmánkovice vyhrály hladce na trávníku Otovic 4:0, Božanov doma přehrál Křinice 3:1.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...