Deštné v zápase rychle prohrávalo, když dvakrát udeřil hostující Martin Čenovský. Poté však přišly chvíle pětadvacetiletého útočníka. Radim Práza během sedmi minut dvěma „fíky“ do sítě gólmana Marka Kramáře skóre vyrovnal a psychická výhoda byla rázem na straně domácích, kteří do poločasu vývoj utkání otočili a nakonec si proti silnému soupeři dokráčeli pro velice cenné body.

Po třech kolech jich mají šest. Zaujme však hlavně skóre 12:10!

Fotbalisté Dolan po třech výhrách míří na hřiště rezervy Jaroměře. Chybět v derby nebude ani kanonýr Roman Ulrych (vpravo dole).
Ulrych o tom, proč přibral, kudy vede cesta k tetování a který oddíl koupil šejk

Radime, ve šlágru třetího kola jste porazili rezervu Jaroměře 5:3, jaký to byl zápas?

Vstup do zápasu nebyl úplně nejlepší, stejně jako minulý zápas na Babí. Věděli jsme, že Jaroměř bude kvalitním soupeřem, což se ukázalo a už v 7.minutě jsme prohrávali o dvě branky. Poté jakoby jsme vstali z mrtvých a takovou menší „Csaplárkou“ jsme ještě v prvním poločase dokázali výsledek otočit. Vítězství už jsme pak dokázali pohlídat a získat tři body.

Rychle jste prohrávali 0:2, ale vaše dvě branky zápas srovnaly a možná i překlopily na vaši stranu, hodně cenné góly? AGRO CS Okresní přebor: Deštné v O.h. - Jaroměř B 5:3.Radim Práza.Zdroj: Václav Mlejnek/www.fotbalfoto.cz

Určitě tyto branky patří k těm cennějším, které jsem ve své „kariéře“ vsítil. Nakoplo nás to a výsledek jsme otočili, nakonec i ubojovali v náš prospěch.

Už loni to byly z vašeho pohledu výsledky trochu jako na houpačce, čím si to vysvětlujete?

Tuto otázku si kladu po každém zápase. Někdy si to sedne, někdy ne. Asi u nás opravdu záleží, jakou nohou ráno vstaneme. 

Předpokládám však, že útočný fotbal se spoustou branek, který baví fanoušky, chcete předvádět i letos?

Samozřejmě. Prezentujeme se především útočnou hrou, ve které se snažíme vstřelit co nejvíce branek. Náš fotbal vskutku musí bavit, neboť podle výsledků hrajeme spíše hokej. Pro oko diváka opravdový zážitek.

AGRO CS Okresní přebor: Deštné v O.h. (zelené dresy) - Jaroměř B 5:3.
Stoprocentní zůstávají Dolany a Provodov, Deštné zvládlo přestřelku s Jaroměří

Loni jste se dlouho pohybovali v čele OP, nakonec jste skončili třetí, jaké jsou ambice letos?

Začátek první poloviny loňské sezony byl jako z pohádky, hráli jsme pěkný, útočný fotbal a i s potřebnou dávkou štěstíčka nám vyšlo vše, do čeho jsme kopli. V druhé polovině jakoby se štěstí vytratilo. Také se zde vyskytlo dost zranění a absencí, z čehož nakonec o skóre vyplynulo konečné třetí místo. Letos se budeme snažit umístění minimálně napodobit.

Koho tipujete jako hlavního aspiranta na prvenství?

Po třech kolech těžko říct, ale myslím si, že o první příčku se bude rvát Provodov společně Jaroměří. Jejich boj se však samozřejmě budeme snažit narušit a přidat se do něho.


Načítám tabulku ...

Dal jste si vy nějakou osobní gólovou metu, na kterou chcete během sezony dosáhnout?

Gólové mety si nedávám, stejnou radost mám i z asistence, kór když pomůže k výhře, ale týmu se však snažím pomoci co nejvíce brankami. Samozřejmě, že dosažení titulu krále střelců soutěže je pěkný úspěch.

Jste fanouškem Sparty, nebo Slavie? Kdo podle vás letos vyhraje titul?

Ani jednoho, jsem celým svým srdcem fanouškem Barcelony, ale když se řekne Sparta, nebo Slavie, tak spíš Sparta. Letos opět věřím v jejich titul.


Načítám výsledky ...