Votroci v minulém kole nestačili na Jablonec. Na severu Čech prohráli 0:3. „V první půli to bylo o tom, kdo dá první gól. Nám se to bohužel nepodařilo, ačkoliv jsme k tomu měli příležitosti. V druhém poločase šli domácí za vítězstvím více než my. Měli vyšší procento vyhraných soubojů, což asi rozhodlo,“ vrátil se k poslednímu odehranému zápasu hradecký asistent trenéra Stanislav Hejkal.

I přes prohru jsou Východočeši stálev komfortní pozici, když jim s 13 body patří šestá příčka. To Zlín má mnohem větší problémy. Po osmi odehraných duelech je patnáctý se ziskem sedmi bodů. Naposledy doma padl 2:3 s brněnskou Zbrojovkou.

„Zlín má velmi nebezpečné mužstvo. V domácím prostředí hraje skvěle. Sice zatím nemají příliš mnoho dobrých výsledků, ale je tam několik velice zajímavých hráčů, jako jsou Jawo, Drame či Didiba. Myslím, že jejich čas ještě přijde. Jenom doufám, že ne teď s námi,“ upozorňuje před nedělním mačem Hejkal. Jeho svěřenci v něm budou chtít navázat na loňskou sezonu, ve které Zlín dvakrát porazili. Povede se to Votrokům i v neděli?