Nové Město n. Met. – Častolovice 3:0 (2:0). V první čtvrthodině obě mužstva především vyčkávala. Až v 16. min. poprvé zahrozili hosté, když po centru zakončovali hlavou nad. Další příležitost hostů po trestném kopu z 20 metrů lehce zneškodnil Votruba. Domácí se dostali ke slovu ve 22. min., ale Martínek svou akci nedotáhl do konce. Ve 25. min.
trestný kop domácího Macháčka skončil jen v rukách brankáře. Ve 26. min. unikl po levé straně Martínek, jeho střela z úhlu skončila těsně vedle. Další slibně vypadající šance domácích se zrodila ve 34. min., když si na rohový kop naběhl Novák, jeho hlavička však skončila nad brankou. Ve 35. min. přišla blesková učebnicová akce Nového Města, když míč po ose Joneš, Lichter, Martínek dal posledně jmenovaný hlavou ve vedoucí gól domácích - 1:0. Ve 37. přišla další povedená akce domácích. Novákův přesný centr našel na hranici pokutového území Macháčka a ten nezadržitelně zvýšil na 2:0. Otřesení hosté se v závěru poločasu zmohli na dva rohové kopy, ale k zakončení se nedostali.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s velkou chutí. Lichter hned v úvodních minutách dvakrát unikl po postranní čáře, k zakončení se však nedostal. Potom se hra zklidnila a odehrávala se více ve středu hřiště. Domácí již příliš neútočili a pozornou hrou nedovolili soupeři vznik žádné gólové šance a tři trestné kopy hostů během druhého poločasu dokázala domácí obrana lehce zlikvidovat. Vzrušení přinesl až závěr utkání. V 80. min. unikl všem Nožka, ale špatná finální přihrávka akci zhatila. V 80. min. si vše napravil a svůj další únik již bezpečně proměnil - 3:0. V 90. min. ještě spálil tutovku Švarc.
Sestava N. Města: Votruba – Lanta (83. Švarc), R. Novák, Valenčin, Lichter (85. Hofman) – Chmelík, Zapletal, Joneš, Kárník (72. Nožka) – Martínek, Macháček.


Hronov – Opočno 3:1 (2:1). K tomuto existenčnímu utkání nastoupil Hronov bez pěti hráčů základu, kteří dali přednost turnaji v hokeji. Již po dvou minutách chyboval domácí stoper Puraš a hosté šli do vedení. Hronov ale poté získával iniciativu a ve 12. min. po přihrávce Klabníka vyrovnal přesnou střelou Kubín – 1:1. Tři minuty poté mohli jít domácí do vedení, Kubín však své sólo nedal. Hosté se dostávali do ohrožení hronovské branky pouze při rohových kopech, ty ale domácí většinou bez větších problémů ubránili. Ve 36. min. šel sám na brankáře domácí Vít, ale s jeho střelou si brankář Opočna poradil. Ve 38. min. šli domácí do vedení. Výborně zahraný rohový kop Kubína našel přesně hlavu Kubeše, jenž poslal domácí do vedení 2:1. V úvodu druhé půle přišla neproměněná šance domácího Lukáška. S přibývajícím časem postupně přebírali iniciativu hosté z Opočna, vytvořili si územní převahu, ale do vyložených šancí je domácí nepouštěli. V 85. min. mohli domácí pojistit vedení, když Gross postupoval sám na brankáře, jeho střela se však mezi tři tyče nevešla. V 89. min. to byl znovu Gross, který po spolupráci se Slezákem a Krtičkou výborně vystřelil, ale ani tentokrát nenašla jeho rána svůj cíl. V poslední minutě utkání byl ve vápně Opočna sražen Lukášek a Kubín z penalty upravil na konečných 3:1.
Sestava Hronova: Lokvenc – Šmíd, Kubeš, M. Puraš, Slezák – Divíšek, Lukášek, Klabník, Renfus (70. Gross) – Kubín, M. Vít (60. Krtička).


Babí – Vamberk 6:1 (3:0). Od úvodních minut se hrálo podle not domácích. Už ve 14. min. otevřel skóre utkání Flaška a když se k němu přidal ve 23. min. Fidler a ve 37. min. Goca, bylo prakticky po utkání. Hosté si během první půle nevytvořili žádnou šanci.
V podobném duchu probíhal i poločas druhý. Nejprve upravil na 4:0 Goca, pak sice hosté snížili, ale góly Nováka z 84. min. a Flašky z 87. min. daly výsledku definitivní podobu.
Sestava Babí: Malík – Fetter, Stříbrný, Ducháč, Hanzl – Pincák (75. Kácovský), Goca, David, Flaška – Kratěna (80. Hejzlar), Fidler (70. Novák).


Stárkov – Černíkovice 2:3 (1:0). Domácí předváděli v první půli pohlednou kopanou, kterou dokázali okořenit i vstřelenou brankou. Po úniku podél postranní čáry otevřel skóre utkání Bárta. Hosté v první půli nepředvedli ve Stárkově prakticky nic.
Ve druhém poločase však hosty postavil na nohy gól po rohovém kopu, pak však z penalty odmítli jít do vedení. To naopak neodmítl domácí Jiří Lád, který prošel mezi dvěma hráči a upravil na 2:1. Závěr utkání však domácím hrubě nevyšel. V poslední desetiminutovce nejprve Černíkovice vyrovnaly a v samém závěru dokonce vstřelily vítězný gól.
Sestava Stárkova: Kučera – Hána, Kaněra, Houštěk, Lokvenc (80. Kult) – Novák , Bárta, Šrajbr, J. Lád (75. Šulitka) – A. Lád, Frinta (50. Vencl).