Černíkovice – Babí 0:2 (0:0). V prvním poločase se zápas převážně odehrával mezi oběma šestnáctkami bez vážnějších šancí. Po přestávce začali otěže zápasu přebírat hosté a po dvou povedených brejcích se brankami Flašky a Fidlera dostali do dvoubrankového vedení. Za tohoto stavu si hosté ještě vypracovali tři dobré šance, které však neskončily gólem. Domácí za celý zápas pořadně neohrozili brankáře Malíka v hostující svatyni, proto je vítězství hostů naprosto zasloužené.

Branky: 60. Flaška, 70. Fiedler

Sestava Babí: Malík – Ducháč, Stříbrný, Kácovský, Fetter – Kratěna, David, Goca, Hejzlar (80. Novák) – Flaška, Fiedler.

Vamberk – Teplice n. Met. 2:2 (1:1). Do souboje o záchranu vstoupili lépe Tepličtí, kteří se ve 28. min. dostali po rohovém kopu a hlavičce Brandejse do vedení 1:0. Radost vydržela hostujícím hráčům pouhé čtyři minuty, kdy se domácím podařilo po standardní situaci vyrovnat. Do druhé půle vstoupili hosté se zabezpečenou obranou a snahou o rychlé brejky. Po jednom z nich a hrubé chybě domácího brankáře se prosadil Kalaš. V 80. min. uviděl druhou žlutou a tudíž i červenou kartu hostující Fichtner. Domácím se proti oslabenému soupeři podařilo vyrovnat v první minutě nastaveného času, kdy úplně propadla teplická obrana.

Branky Teplic: 28. Brandejs, 64. Kalaš
Sestava Teplic: Oubrecht – Žižka, Brandejs, Novotný, Lorenc – Jílek, Skuřenský, Řeháček, Fichtner – Kalaš, Fejfar