Bělohrad odjíždí z Kostelce se čtyřkou

NÁCHODSKO - Dalším mistrovským kolem pokračovala o víkendu fotbalová I. A třída.

15.4.2007

Kostelecký Martin Janko (u míče) se v duelu s Lázněmi Bělohrad zapsal do listiny střelců jednou. Foto: Zdeněk Majer

Kunčice – Police nad Metují 1:1 (0:1). V samotném utkání měli více ze hry poličtí fotbalisté, opět však ztroskotali na katastrofální koncovce. Jednobrankové poločasové vedení zajistil hostujícím fotbalistům ve 40. min. Čermák, jehož rohový kop si domácí dezorientovaná obrana srazila do vlastní sítě. V podobném duchu se odehrávala i druhá půle, hosté tlačili a chtěli přidat druhou pojistku. Police promarnila ve druhém poločase tři zcela vyložené šance, pochopitelně tak přišel trest. Už v nastaveném čase, když běžela 93. minuta, přišel dlouhý míč do polického vápna, ten zadáci podběhli a domácí podél vybíhajícího gólmana Kučery vyrovnali na 1:1.

Branka Police: vlastní.

Sestava Police nad Metují: Kučera – Hejnyš (55. Herka), Pavlů, Šnábl, Pataki (65. Martinec) – Seidlman, Švorčík, Kollert, Hauk – Možný (88. Kovář), Čermák.

Červený Kostelec – Lázně Bělohrad 4:0 (2:0). Ten, kdo přišel do hlediště o něco později, tak neviděl hned v úvodu nádhernou kombinační akci, když Liška posadil míč na Jankovu hlavu a domácí šli do vedení 1:0. O tři minuty později vyslal Havlíček do brejku toho samého hráče, ale brankář hostí Čížek byl připraven. Ve 14. min. ztratili Červenokostelečtí zbytečně míč ve středu hřiště a kapitán Loner postupoval sám na domácího gólmana Baláže, který však jeho střelu bravurně vyrazil na roh. Z následného rohového kopu hostující Velich hlavičkoval jen těsně vedle pravé tyče. Ve 21. min. se dostal opět do gólové příležitosti Janko, míč se však od obránce hostí odrazil k Bártovi, který málem protrhl síť za Čížkovými zády. Hosté byli zaskočeni aktivní hrou Kosteleckých a prakticky neohrozili až do konce poločasu Balážovu branku. Druhých pětačtyřicet minut mělo stejný scénář, hosté byli pod velkým tlakem domácích a jen sám Janko se mohl ještě výše posunout v tabulce střelců, neboť v 50. a v 53. min. jej vychytal hostující gólman. V 67. min. pak Havlíček nádherně našel kapitána Škodu a ten lišácky posunul míč potřetí za Čížkova záda. Hosté zcela rezignovali a i střídající Ryba a první nastoupivší posila Labaš mohli navýšit skóre, bohužel neobuli střelecké kopačky. Ty naopak měl výborně hrající Bárta, který si naběhl na Hálův rohový kop a v 86. min. rozesmutněl Čížka počtvrté. Čtyři stovky diváků nadšeně aplaudovaly domácím hráčům, kteří měli utkání pod kontrolou a do rámce výborného zápasu zapadla i trojice rozhodčích na čele s hlavním Staňkem.
Branky Kostelce: Bárta 2, Janko, Škoda.

Sestava Č. Kostelce: Baláž – Bárta, Skus, Rudolf – Hála, Havlíček, Škoda, Hanuš – Janko (75. Labaš), Kocián (55. Ryba), Liška.

15.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 15 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) ZEDNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou., Náplň práce: drobné zednické práce, pokládka dlažeb., Požadavky: řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. C výhodou., Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost ubytování., Kontakt telefonicky - p. Bohuslav Truhlant, tel.: 775 649 159.. Pracoviště: Stavokop s.r.o., 552 04 Chvalkovice v Čechách. Informace: Bohuslav Truhlant, +420 775 649 159.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 26 000 Kč

Stavební technici provozní PŘÍPRAVÁŘ/-KA STAVEBNÍ VÝROBY. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 26000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Nástup možný ihned., Požadavky: praxe ve stavebnictví s přípravou a prováděním zakázek v oboru pozemní stavby, pracovní výkonnost, flexibilita, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič., Zaměstnanecké výhody: po zapracování stravenky., Kontakt zasláním stručného životopisu na e-mail: stolin@pdvstavby.com. Pracoviště: Voda cz service s.r.o. - pracoviště, 551 01 Jaroměř 1. Informace: Zdeněk Stolín, .

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 25 000 Kč

Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu PRODAVAČ/-KA. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou. Nástup možný ihned. , Náplň práce: prodej střešních krytin a doplňků. , Po zaučení možnost mzdového růstu. Výhodou řidičský průkaz sk. B. , Zaměstnanecké výhody: měsíční prémie, poskytování stravenek. , Kontakt zasláním životopisu na e-mail: fukalova@pospichal-strechy.cz. Pracoviště: Pospíchal s.r.o. - provozovna, Kladská, č.p. 69, 547 01 Náchod 1. Informace: Drahomíra Fukalová, +420 483 713 966.

Gastronomie - Gastronomie Barman, výčepní 15 000 Kč

Barmani BARMAN/-KA (SINGER BAR). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zaměstnavatel přijme obsluhu do baru (SINGER BAR Hronov)., Požadavky: minimální praxe v oboru podmínkou, spolehlivost, příjemné vystupování. , Před návštěvou nejdříve telefonický kontakt za účelem sjednání schůzky - p. Víšek tel.: 777 311 077.. Pracoviště: Robert víšek - provozovna, Husova, č.p. 249, 549 31 Hronov 1. Informace: Robert Víšek, +420 777 311 077.

Videosouhrn 21. června 2018

Bagr v kině a marihuanové stanové městečko ve vile: prohlédněte si videa dne

Mladík řídil pod vlivem alkoholu, během jízdy havaroval.
2

Mladík řídil pod vlivem alkoholu, během jízdy havaroval

Panenka: Vše je o hlavách hráčů

Náchod - Fotbalisté Náchoda se po roční epizodě v krajském přeboru vrací zpátky do divize. „Po pádu z divize jsme se museli naučit znovu vyhrávat,“ zmiňuje jedno z pozitiv letošní úspěšné sezóny trenér JAROSLAV PANENKA.