KRAJSKÝ PŘEBOR

Dobruška – Nové Město nad Metují 1:4
Jan Hubka, trenér Nového Města nad Metují: „Utkání jsme měli od 1. do 90. minuty pod kontrolou a myslím si, že naše vítězství bylo zasloužené. Plnili jsme to, co jsme si řekli, a klukům patří poděkování, že i v tak v teplém počasí hráli pořád na plný plyn. Jsme rádi, že jsme vstoupili do sezóny důležitou výhrou, ale víme, že jedna vlaštovka podzim nedělá a teď nás čeká doma těžké derby s nováčkem z Provodova, které chceme zvládnout."

Broumov – Červený Kostelec 0:4
Jindřich Kitler, trenér Broumova: „Premiéra se nevydařila. Začali jsme dobře, dostávali jsme se do šancí a sudí možná soupeři odpustil i penaltu. Po dvaceti minutách jsme ale přestali hrát, neplnili jsme si věci, které jsme chtěli, byli jsme málo důrazní a soupeř nás překvapil hrou po stranách a kvalitním výkonem u nás zaslouženě vyhrál."
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Dnes jsme zaslouženě zvítězili. Jeli jsme do Broumova pro tři body a díky skvělému a zodpovědnému výkonu všech hráčů, kteří po celé utkání splnili své pokyny na 100%, jsme si je také odvezli. Jsme velice rádi, že se nám podařil vstup do soutěže a body je potřeba potvrdit v dalším kole v domácím utkání. Vyzdvihnout bych chtěl dnes hlavně výkon Tomáše Martínka."

Náchod – Trutnov B 3:0
Jan Míl, trenér Náchoda: „První poločas byl z naší strany zbytečně nervózní. Přestože jsme měli od začátku herně navrch, tak jsme poztráceli zbytečně moc míčů a příliš jsme si na soupeřově polovině nedokázali vyhovět. Naše hra byla komplikovaná a pomalá. Uklidnil nás až vedoucí gól Jimmyho po krásné akci. Druhý poločas byl už v tomto směru lepší a po dalších dvou hezkých gólech jsme utkání dovedli bez problémů do vítězného konce."

Provodov – Kratonohy 0:4
Ondřej Nejman, trenér Provodova: „První poločas nabídl vyrovnaný fotbal, kde obě mužstva zahrozila z brejku. Hosté krátce před poločasem jeden proměnili . Zápas se zlomil zkraje druhého poločasu, kdy Kratonohy utkání dvěma brankami rozhodly. Poté už se ukázala větší zkušenost hostí a zápas se jen dohrával. Domácím nechyběla snaha, ale hosté vyhráli zaslouženě."

I. B TŘÍDA

Velké Poříčí – Náchod B 2:3
Jan Vojnar, trenér Velkého Poříčí: „Podle mého názoru to byl dobrý zápas, ve kterém rozhodly naše chyby. Možná by tomu více slušela remíza."
Richard Berger, trenér Náchoda B: „Ve vyrovnaném a férovém derby jsme byli o jeden gól šťastnější. Klukům děkuji za přístup k utkání. Nebylo to dnes jednoduché. Osud zápasu vzal do svých rukou, jako správný kapitán, stoper Roman Poláček, který dvěma zásahy rozhodl ve druhé půli o naší výhře. Z Velkého Poříčí se budou body vozit těžce, o to víc si výhry vážím."

Hronov – Ohnišov 2:0
Zdeněk Samko, trenér Hronova: Začátek soutěže je vždy nesmírně důležitý, proto jsme rádi, že si z úvodního kola připisujeme tři body. Velkou pochvalu zaslouží celý tým za obětavou práci v defenzivě. Hosty jsme prakticky za celý zápas do vážnější šance nepustili, což se ukázalo jako rozhodující faktor celého utkání."

Dvůr Králové B – Police nad Metují 6:2
Karel Klimeš, předseda oddílu: „Hosté byli zkušenější, fotbalovější a vyhráli zcela zaslouženě." (mr, zm, dop)