KRAJSKÝ PŘEBOR

Rychnov n. Kn. – Č. Kostelec 3:2
Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „Trochu smůly i trocha nedisciplinovanosti. Oproti zápasu s Kratonohy to byl ale z naší strany úplně jiný výkon. Kluci bojovali, makali, ale bohužel se nevyvarovali chyb, ze kterých nás soupeř trestal."

Broumov – Jičín 0:4
Lukáš Lorenc, trenér Broumova: „Když za zápas dvakrát vystřelíme na branku, tak nemůžeme vyhrát. Měli jsme problém překonat „střední pásmo", kde chyběla kvalitní přihrávka a z první šance jsme opět dostali gól."

Hořice – Jaroměř 0:2
Václav Michálek, vedoucí mužstva Jaroměře: „Jaroměř podala kvalitní výkon, svého soupeře přehrávala a konečně přidala i góly."

Česká Skalice – Kratonohy 2:2
Miloš Killar, trenér České Skalice: „Vzhledem k faktu, že jsme v 80. minutě prohrávali o dvě branky, je bod velmi cenný. Po zásahu na 2:0 měl soupeř ještě několik příležitostí využít našeho herního výpadku, naštěstí pro nás nedokázal akce dotáhnout až do úspěšného konce. Do hry nás vrátila branka z 81. minuty, naděje na zvrat vybičovala tým k maximálnímu úsilí a závěrečný tlak skutečně přinesl vyrovnání. Pro soupeře je to určitě zklamání, deset minut před koncem utkání by vzhledem k průběhu druhého poločasu jen málokdo věřil v dělbu bodů."

I. A TŘÍDA

Přepychy – Police n. Met. 0:2
Jan Ticháček, sekretář oddílu: „Zasloužené vítězství po bojovném výkonu celého kolektivu."

I. B TŘÍDA

Deštné v O. h. – Provodov 1:3
Richard Berger, trenér Provodova: „Dnes všichni kluci podali perfektní výkon a znovu ukázali, že na mužstva ze špice tabulky umějí zahrát. Je to ta nejlepší pozvánka na příští neděli, kdy hostíme Lokomotivu Hradec a tímto i já zvu všechny fanoušky na dobré pivo, klobásu a hlavně kvalitní fotbal."

N. Město – Hostinné 3:2
Milan Mikušík, trenér Nového Města nad Metují: „Do utkání jsme vstoupili s několika změnami v sestavě a s hráčem z pole v brance,  což mělo vliv na nesehranost a množství hrubých chyb, kterých jsme se po celý průběh utkání dopouštěli. I přesto musím říci, že bylo naše vítězství zasloužené. V tomto utkání snese přísnější měřítko pouze čtveřice hráčů T. Zákravský, Klikar  a hlavně Čopík a Růžička, kteří zařídili všechny tři naše branky. V dalších utkáních se naše hra musí zlepšit jinak se bodového zisku nemusíme dočkat." (mr, zm)