NÁCHODSKO - Vloženým patnáctým kolem pokračoval ve středu 5. září odpoledne fotbalový krajský přebor mužů i za účasti tří týmů náchodského okresu.

7.9.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Lhota p. Libčany – Červený Kostelec 2:1 (1:0).

Domácí vstoupili do utkání překvapivě s respektem a Červenokostelečtí naopak oproti nedělnímu utkání s daleko větší chutí. Přesto ve 12. min. domácí rozebrali kosteleckou obranu a po pěkné kombinační akci otevřel skóre utkání Bednář. Hráči Červeného Kostelce měli tentokrát větší chuť do hry, kombinovali, bohužel chyběla přesná finální přihrávka. Ve druhém poločase byla převaha hostujících hráčů ještě větší, přišly i gólové příležitosti, tu největší v 65. min. spálil Janko, který sám na malém vápně poslal míč vedle branky. O pět minut později ve výhodné pozici hlavičkoval Liška a míč prosvištěl nad břevnem Tlukovy branky. Kostelec pak hrál vabank a domácí do otevřené obrany Margolienem skórovali podruhé. V samém závěru po faulu na Lišku snížil na jednobrankový náskok z trestného kopu Škoda. Více však již hosté nestihli.

Jan Jebavý, trenér Č. Kostelce: „Hráči si zřejmě tentokrát uvědomili, že bez nasazení se zápas vyhrát nedá, měli však smůlu, že se jim nepodařilo proměnit některé příležitosti. Domácí spoléhali na rychlé brejky a z nich se jim podařilo dvakrát skórovat.“

Jičín – Náchod–Deštné B 3:1 (2:0).

Domácí si v utkání vytvořili více příležitostí, do vedení však mohli jít už v 1. min. hosté, jenže Suchánek svou tutovku nedal. Ve 34. min. pak otevřeli skóre utkání domácí. Druhou branku vstřelil Jičín v nastaveném čase první půle. Hosté vykřesali jiskřičku naděje v 89. min., kdy po pěkné kombinační akci snížil Müller. Náchod vrhl všechny síly do útoku a v nastaveném čase domácí z brejku uzavřeli na konečných 3:1.

Přepychy – Broumov 1:2 (0:1).

Úvod utkání patřil hostujícímu Hanákovi, nejprve se v 8. min. zastřeloval, když orazítkoval tyč domácí svatyně, o čtyři minuty později se po trestném kopu dostal k míči a to už otevřel skóre utkání – 0:1. Domácí krátce nato ve své největší šanci první půle hlavičkovali těsně vedle. Deset minut po změně stran po pěkné individuální akci domácího hráče podržel Broumov v brance Martin. Deset minut nato byl na velkém vápně sražen hostující Štejnar, hlavní arbitr nejprve ukázal na značku pokutového kopu, na popud asistenta však vytáhl míč za velké vápno a kopal se trestný kop. Z něj Harasevič propálil zeď, gólman míč vyrazil k volnému Kilerovi, jenž ho uklidil do sítě podruhé. Bohužel pro hosty z ofsajdové pozice. Zasloužené druhé branky se hosté dočkali dvanáct minut před koncem, když Kuneš přiklepl Hanzlíkovi a ten sám před brankářem upravil na 2:0. Pět minut před koncem domácí snížli na konečných 1:2.

7.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 95 Kč Manipulační dělníci ve výrobě OPERÁTOR/-KA VÝROBY. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura FORCE TRADE s.r.o., Místo výkonu práce: Saar Gummi Czech s.r.o., Červený Kostelec., Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnání je vhodné i pro absolventy/-ky., Pracovní náplň: výkon dělnických gumárenských profesí tj. spojování vylisovaných profilů na malých lisech., Předpoklady: odpovědnost, spolehlivost, manuální zručnost, ochota pracovat v nepřetržitém provozu., Zaměstnavatel nabízí: možnost odborného růstu, mzdu po zapracování včetně benefitů 28.000,- Kč, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo benefitní karta, příspěvek na čištění pracovních oděvů, zajištěna firemní doprava zdarma (ve směru Náchod - Červený Kostelec, Úpice - Červený Kostelec), zajištění ubytování v okolí pracoviště. , Kontakt - paní Bohuňková Alexandra; tel.: 604 250 367, e-mail: personalni@pracelehce.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Dobenínská 2002, Náchod v době od 08:00 hod. do 14:00 hod.. Pracoviště: Force trade s.r.o. - pracoviště saar gummi czech s.r.o., 549 41 Červený Kostelec. Informace: Alexandra Bohuňková, +420 604 250 367. Výroba - Výroba Seřizovači 27 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů OBSLUHA CNC OBRÁBĚCÍCH STROJŮ. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 27000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. , , Požadavky: praxe v obsluze či programování CNC obráběcích strojů., , Nabízené výhody: zaměstnanecké benefity - příspěvek na dopravu, příspěvek na sdružování, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění a další., , Kontakt - Mgr. Šifaldová Pavlína, tel.: 491 450 128, 770 114 841 (od 06:30 hod. - 14:30 hod.), e-mail: p.sifaldova@farmet.cz (zaslání životopisu).. Pracoviště: Farmet a.s., Jiřinková, č.p. 276, 552 03 Česká Skalice. Informace: Pavlína Šifaldová, +420 491 450 128,770 114 841. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič autobusu 23 000 Kč Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob ŘIDIČ/-KA AUTOBUSU. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 23000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Zaměstnání vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity., Požadavky: řidičské oprávnění sk. D, profesní a zdravotní způsobilost., Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, jízdní výhody i pro rodinné příslušníky, penzijní připojištění. Možnost rozšíření řidičského oprávnění ze sk. B/C na sk. D., Kontakt - pí. Žáková Stanislava, tel.: 724 253 818 (Po-Pá od 08:00 hod. 14:00 hod.), e-mail: stanislava.zakova@arriva.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v Novém Městě nad Metují v Po-Pá od 08:00 hod. do 12:00 hod., Místo výkonu práce: Nové Město nad Metují, Jaroměř, Dobruška., *. Pracoviště: Arriva východní čechy a.s. - pracoviště, Náchodská, č.p. 485, 549 01 Nové Město nad Metují 1. Informace: Stanislava Žáková, +420 724 253 818(Po-Páod08:00hod.14:00hod.). Stavebnictví - Stavebnictví Stavební dělník 14 900 Kč Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby STAVEBNÍ DĚLNÍK/-ICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: možnost prémií., Kontakt - p. Kharbaka Vasyl, tel.: 777 137 756, e-mail: kovstav@post.cz (zaslání životopisu)., Místo výkonu práce: Jiráskova 99, 549 31 Hronov; okres Náchod. , *. Pracoviště: Kovstav s.r.o., Jiráskova, č.p. 99, 549 31 Hronov 1. Informace: Vasyl Kharbaka, +420 777 137 756(od08:00hod.do17:00hod.).

NA SLOVENSKU dosáhl náchodský plavec Pavel Janeček nejen na cenné kovy, ale i na solidní časy.

Janeček si přivezl na Světový pohár velmi dobrou formu

Doma fotbalové Martínkovice válí

-

Bezgólový mač celků z popředí v Opočně notně protáhl penaltový rozstřel

Královéhradecký kraj - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu I. A a I. B třída, nižší fotbalové soutěže v kraji.