Provodov – V. Jesenice 0:3 (0:2)

Před pěknou diváckou kulisou domácí na svého soupeře nestačili. Domácí odolávali tlaku Jesenice do 18. min., kdy otevřel skóre Čermák a o čtyři minuty později upravil na 0:2 Ježek. Druhá půle se hrála podobně a po rohu v 83. min. uzavřel na konečných 0:3 Sedláček. Domácí dohrávali zápas o deset, když se po druhé žluté kartě nechal vyloučit Bensch.

Fakta – branky: Jan Čermák, Pavel Ježek, Petr Sedláček. Rozhodčí: Jiří Prokeš, Jan Vávra. ŽK: 4:2. ČK: 1:0. Diváků: 170.

Mezilesí – Machov 7:1 (4:1)

V Mezilesí se dvacet minut hrálo vyrovnané utkání. Zlomový bod zápasu přišel ve 21. minutě, kdy domácí Škoda v rozmezí pěti minut nasázel soupeři čistý hattrick. Zdecimovaní hosté se poté už k ničemu vážnějšímu nedostali, do poločasu přesto dokázali zmírnit náskok na 4:1. Druhá polovina utkání se odehrávala pod taktovkou domácích, kteří konto soupeře zatížili další trojicí přesných zásahů.

Fakta – branky: Pavel Škoda 4, David Švika 2, Luboš Navrátil – Pavel Martinec. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 1:1. Diváků 53.

Teplice n. M. A – Božanov 6:2 (1:2)

Hosté z Božanova sahali ještě v prvním poločase po senzaci, když na hřišti vládce soutěže vedli 2:1. Po změně stran se však naplno rozjela teplická mašina, která pěti góly výsledek otočila. Hattrickem se v utkání blýskl domácí Vojtěch Louda.

Fakta – branky: Vojtěch Louda 3, Jan Klicnar, Dušan Kalaš – nehlášeno 2. Rozhodčí: Miroslav Tesárek, Jan Vávra. ŽK: 1:1. Diváků: 120.

Meziměstí – Police B 2:2 (1:2)

Obě mužstva ze středu tabulky odehrála vyrovnané utkání. Do kabin odcházeli spokojenější hosté kteří vedli 2:1. Po změně stran se však domácímu Meziměstí podařilo srovnat krok a následně i skóre. Nerozhodný výsledek pak vydržel až do závěrečného hvizdu rozhodčího Gieciho.

Fakta – branky: Robert Jirásek, Martin Macúš – Martin Janoušek, Adler. Rozhodčí: Jan Gieci, Tomáš Rožnovský. ŽK: 1:0. Diváků: 70.

Zábrodí – V. Poříčí 0:4 (0:0)

Špatnou hrou a hráčského pohybu první poločas moc fotbalové krásy nepřinesl. Hosté se druhý poločas zvedli a domácím nastříleli čtyři branky. Zápas se pak již dohrával v jejich režii.

Fakta – branky: Jaroslav Eichler, Erik Krombholz, Tomáš Lucovič, Suk. Rozhodčí: Miroslav Pavlů. ŽK: 0:0. Diváků: 40.

Hejtmánk. – Martínk. 4:0 (1:0)

První dvacetiminutovku byli lepší hosté, až po nečekané akci se domácí snadno dostali do vedení 1:0. Druhý poločas se prakticky hrál už jen na jednu branku a bylo otázkou času kdy domácí vstřelí další branku. Zásluhou přesně střílejcích Kotyzy a Bureše domácí zvítězili 4:0.

Fakta – branky: Václav Bureš 2, Jan Kotyza 2. Rozhodčí: Josef Pavlů, Radek Kalaš. ŽK: 1:0. Diváků: 120.

Dohrávka 1. kola: Machov – V. Poříčí 1:2 (0:1). Branky: Radek Svatoš – Zbyněk Šnajdr, Erik Krombholz. Rozhodčí: Miroslav Pavlů, Lukáš Linhart. ŽK: 3:3. Diváků: 60.