V. Poříčí A – V. Jesenice 3:0
Ve Velkém Poříčí se v první půli hrála vyrovnaná partie, možná měli mírně navrch hostující fotbalisté. Diváci se však v první části branky nedočkali.
Do druhé půle ale vstoupili lépe domácí a hosty už k ničemu nepustili. První branka padla deset minut po změně stran, další dva údery si pak domácí schovali na 65. a 80. minutu.
Fakta – branky: Jakub Novák 2, Štěpán Stodola. Rozhodčí: Martin Pálka, Pavel Jelen, Jakub Vítek. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:0.

Provodov – Machov 3:1
Do Provodova přijel Machov sice oslabený o několik hráčů základní sestavy, ale s odhodláním potvrdit dobrou formu z předchozích utkání. Domácí byli ale proti. Nejprve rozhodčí odpískal velmi přísnou penaltu, kterou však machovský Purtig skvělým zákrokem zlikvidoval. O několik minut později hostující obrana chybovala, na centr si naběhl Novák a zblízka vstřelil vedoucí branku – 1:0. Hosté potom zahrozili několika brejky, ale bez úspěchu. Až v 38. min. se po centru Vojtěcha dostal k míči R. Čech a střelou k tyči srovnal na 1:1.
Ve druhé půli domácí opět strhli vedení na svoji stranu. V 55. min. si na rohový kop nejvýše vyskočil Jirman a hlavou nedal brankáři šanci – 2:1. Za několik minut rozhodčí odpískal další penaltu ve prospěch domácích, se kterou už Skořepa naložil lépe a zvýšil na 3:1. Další nebezpečné šance hostům vychytal brankář Purtig. Na druhé straně v dobré pozici trefil V. Čech jen tyčku domácí branky. V závěru se ještě dvakrát dostal do brejku hostující Hodoval, ale z úhlu trefoval jen gólmanovy nohy. Provodov tak připravil Machovským první porážku v sezoně.
Fakta – branky: Filip Novák, Martin Jirman, Skořepa – Vladimír Čech. Rozhodčí: Jan Gieci, Vratislav Kiezler. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Martínkovice – Mezilesí 0:4
V Martínkovicích se hrál hodně otevřený zápas, ve kterém se více útočilo než bránilo. Zatímco hosté dokázali dvě ze dvou šancí v první půli proměnit, pro domácí byla branka Mezilesí zakletá.
Po změně stran se Martínkovice snažily utkání zdramatizovat, jenže Mezilesí využilo další dva tvrdé údery do otevřené obrany a z Martínkovic si veze vítězství 4:0 a především tři body.
Fakta – Pavel Škoda 2, Zdeněk Lanta, Musil. Rozhodčí: Jan Gieci, Pavel Lokvenc. ŽK: 1:2. Diváci: 30. Poločas: 0:2.

Police n. M. B – N. Město A 1:5
V Polici bylo v prvním poločase k vidění pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Domácí dlouho drželi s favorizovaným Novým Městem krok a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.
Po hodině hry hosté vstřelili druhou branku, což se ukázalo jako rozhodující moment. Od této chvíle převzali iniciativu a dalšími třemi góly připravilo Nové Město domácím až příliš krutou porážku.
Fakta – branky: Josef Martinec – Antonín Valášek 2, Lukáš Nožka 2, Jiří Koza. Rozhodčí: Josef Panny, Jan Vávra. ŽK: 2:4. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Stárkov – Hejtmánkovice 2:1
Domácí fotbalisté začali utkání s Hejtmánkovicemi aktivně, diktovali tempo hry a zaslouženě šli brankou Adama Láda do vedení. Hosté z Hejtmánkovic však díky Nadrchalově trefě vyrovnali, ještě před odchodem do kabin se však se štěstím prosadil stárkovský Diblík.
Po změně stran však hosté hru vyrovnali a až do závěrečné minuty se domácí strachovali o výsledek. Ten nakonec zůstal neměnný a domácí tak vyválčili tři body.
Fakta – branky: Jan Diblík, Adam Lád – Nadrchal. Rozhodčí: Luděk Hanzl. ŽK: 3:3. Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Božanov – Meziměstí 1:1
Ve vyrovnaném zápase padaly branky až ve druhém poločase. To šli do zaslouženého vedení domácí, jenže svou územní převahu ve druhé části nedokázali Božanovští potvrdit, na což doplatili. V nastaveném čase totiž hosté srovnali na konečných 1:1.
Fakta – branky: Daniel Hypšman – Jaroslav Herzán. Rozhodčí: Tomáš Rompotl, Josef Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 0:0. Diváci: 100. Poločas: 0:0.