V souboji 11. kola fotbalové okresní soutěže mužů mezi Sokolem Zábrodí a Sokolem Božanov nařídil rozhodčí v 60. minutě za stavu 2:1 pokutový kop pro hosty za nafilmovaný pád v pokutovém území. Po diskuzi obou kapitánů ten hostující Ervín Wilke požádal rozhodčího, aby nařízený pokutový zrušil. Rozhodčí svůj verdikt opravil a penalta se skutečně nekopala. Utkání domácí nakonec vyhráli 3:1.

V utkání 20. kole okresního přeboru mezi TJ Velké Poříčí B a Loko Meziměstí za stavu 4:0 vnikal domácí Jiří Dobýval do pokutového území Meziměstí. Dobýval dělal kličku mezi dvěma obránci, přitom se mu smekla noha, upadl a přišel o míč. Rozhodčí ze svého postavení odpískal pokutový kop, proti kterému hosté ani neprotestovali. Jiří Dobýval však šel za rozhodčím, že to faul nebyl a že se smekl sám. Rozhodčí proto penaltu odvolal. Utkání nakonec skončilo 4:0 pro domácí.

V zápase 22. kola Votrok krajského přeboru mužů mezi Slovanem Broumov a FK Náchod si hráč hostí Jan Hable za stavu 3:0 pro Náchod zpracoval břichem a pak následně také rukou míč. Ten následně přihrál spoluhráči, jenž vsítil čtvrtou branku hostí. Hable se však ihned po gólu přiznal rozhodčímu, že předtím zahrál rukou a sudí proto branku odvolal a nařídil přímý volný kop pro domácí. Utkání nakonec skončilo 0:3