Broumov – Přepychy 4:0 (1:0).

Od úvodní minuty se hrálo podle domácích not, přesto první půle vyzněla na branky hodně chudě. Do 16. min. se Broumov pouze zastřeloval, pak se však po pěkné přihrávce uvolnil Možný a poslal zaslouženě domácí do vedení 1:0. Po půlhodině hry utekl po pravé straně M. Růžička, ideálně uvolnil na vápně Čiháka, jenže ten rozhodující chvíli prováhal. Neujala se ani dorážka Štejnara ve 37. min., která skončila na tyči branky Přepych. Deset minut po změně stran pálil zdálky Možný, jeho projektil ale zastavilo břevno. Krátce poté byl Možný po kritice rozhodčího vyloučen. Domácí však i v deseti válcovali svého soupeře. V 64. min upravil na 2:0 Štejnar a čtyři minuty poté tvrdý volej M. Růžičky gólman s vypětím všech sil zkrotil. V 84. min. zahrával Broumov trestný kop a Strelec střelou k tyči upravil na 3:0. Konečnou podobu dal výsledku v 86. min. střídající Schubert – 4:0.


Červený Kostelec – Lhota pod Libčany 0:0.

Hosté přijeli evidentně pro bod a tomu podřídili proti oslabenému celku domácích svoji taktiku.


Domácím citelně chyběl především Kocián a Kejzlar a na jejich hře to bylo znát. V prvním poločase diváci ani na jedné straně neviděli sourodou fotbalovou akci a rovněž střel bylo jako šafránu. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji hosté a měli dvě vyložené brankové příležitosti. Bednáře v samostatném úniku bravurně vychytal Kasabov a v 70. min. pak zkrotil tvrdou střelu Jarotka. Domácí se na dostřel Saidlovy branky dostávali jen ojediněle a vše rozhodující se mohlo odehrát v posledních třech minutách nastaveného času. V 91. min. zahrávali hosté rohový kop a Jirman orazítkoval hlavou břevno branky Kasabova. Z následného protiútoku pak Švertšal z malého vápna vystřelil, gólman Saidl vyrazil a domácí útočník Korec na brankové čáře minul míč.


Česká Skalice – Nový Bydžov 0:4 (0:1).

Do první šance se dostali domácí, když Koutník vysunul Valeše, který se dostal za obranu hostí, ale ve vyložené příležitosti branku minul. V 17. min. Srkal ve středu pole zbytečně ztratil míč a hosté šli do brejku, který s přehledem proměnili. Poté hosté hráli, co potřebovali, soustředili se na dobrou defenzivní činnost a spoléhali na nebezpečné brejky. Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a již v 47. min. se do další výborné šance dostal Valeš, ale ani tentokrát brankáře hostí nepřekonal. V 63. min. se do třetice do vyložené příležitosti dostal Valeš, ale opět vyšel naprázdno. Domácí se tlačili dopředu, čehož zkušení hosté dokázali využít a v rozmezí od 74. min. do 80. min. vstřelili tři branky a zpečetili své vítězství.

Náchod–Deštné B – Jičín 2:0 (0:0).

Oboustranně pohledné utkání se hrálo v Náchodě, kde obě mužstva předváděla atraktivní kopanou. Hosté se během utkání dostali do čtyř vyložených šancích, v těch však Náchod podržel bravurně chytající Kobos. Vše se tak rozhodlo v závěrečných dvaceti minutách. Domácí zahrávali rohový kop, odražený míč si na velkém vápně našel Malý a levačkou ho poslal přesně k tyči – 1:0. V poslední minutě pak kopali hosté roh, domácí ho odrazili, do brejku se dostal Malý, byl ve vápně sražen a Kopřiva z penalty uzavřel oboustranně pohledný duel.