Úpice – Broumov 0:7 (0:4). Klíčový zápas v boji o záchranu začali hosté dobře. Už ve 12. min. Wilke prokličkoval obranou domácích a otevřel skóre zápasu – 0:1. Ve 21. min. po chybě domácí obrany vybojovali Broumovští míč a po zdvořilostních přihrávkách před osamocenou brankou Úpice dává Hanzlík na 0:2. Ve 26. min. Kuchta dostal pěknou přihrávku, přehodil si stopera a podél vybíhajícího brankáře upravuje na 0:3. Ve 34. min. pálí domácí ve své šanci vedle branky. O dvě minuty později utekl Wilke až k brankové čáře a jeho zpětnou přihrávku usměrňuje hlavou do sítě Kuchta – 0:4.

Po změně stran, v 53. min., po pěkné kombinační akci zvyšuje Rolník už na 0:5. O dvě minuty později střílí T. Mucha těsně nad úpickou branku, podobně se vedlo v 62. min. také Semerákovi. O čtvrt hodiny později trefuje Wilke z dvaceti metrů tyč. V 80. min. se pěkně trefuje z trestného kopu Kotyza – 0:6. Konečnou podobu dostává výsledek v 88. min., kdy T. Mucha upravuje na 0:7.

Hronov – Miletín 0:2 (0:1). V Hronově byl ve středečním podvečeru k vidění zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním tahali za delší konec provazu favorizovaní hosté z Miletína, kteří však ze své převahy dokázali vytěžit pouze jednu branku.

Po změně stran domácí přidali na aktivitě, převzali iniciativu, jenže svou převahu nedokázali vyjádřit brankově. To hosté ve druhé půli vytěžili z minima maximum, když v samém závěru přidali druhý gól – 0:2.

Kopidlno – Police nad Metují 1:2 (1:1). První poločas přinesl vyrovnanou hru s několika možnostmi na obou stranách. Vstup do utkání Polici vůbec nevyšel. Už ve 2. min. po nastřelené ruce obránce Riegera kopali domácí penaltu a nezaváhali – 1:0. Hosté mohli srovnat krok o pět minut později, kdy Klapkovský pálil z úhlu jen do tyče. Pak měl dobrou šanci Bergman, jehož bodlo končí vedle branky. V 10. min. se hosté konečně dočkali. Výborně se ve středu hřiště uvolnil Jandík a jeho střela ze třiceti metrů skončila v šibenici – 1:1. V první půli měla ještě obě mužstva několik šancí, gól ale už nikdo nedal. V hektickém závěru první půle si vyšlápl na polického brankáře jeden z domácích hráčů a zblízka si prohlédl červenou kartu.

Polická přesilovka byla ze začátku druhé půle znát, šance hostů přicházely hlavně z rychlých brejků, které se jim ale nedařilo proměňovat. Až po špatné rozehrávce domácích zachytil míč Bergman, přihrál Vernerovi, jenž z ostrého úhlu zakončoval a dobíhající domácí obránce ve snaze zabránit gólu si dal vlastňáka – 1:2. Své vedení mohla Police pojistit v samotném závěru, kdy měla dva velmi dobré brejky, v jednom z nich nastřelil Jandík tyč a ve druhém střídající Hlávka nedokázal usměrnit míč do sítě. V koncovce pak selhal i Bergman, který šel sám na brankáře, ale jeho zakončení bylo hodně slabé.
Sestava Police nad Metují: Vlček – Rieger, Pataki, Hečko, Hejnyš – Pokorný, Kubeček, Jandík, Klapkovský – Bergman, Verner (83. Hlávka).

Lípa nad Orlicí – Jaroměř B 1:3 (0:1). Jaroměř začala dobře a už v 9. min. jde po trefě Seiferta do vedení 1:0. To hosté udrželi až do konce první půle. Také do té druhé vstoupila Jaroměř dobře a v 51. min. přidává Seifert svou druhou branku v zápase. O osm minut později sice domácí snižují, poslední slovo měl ale opět Seifert, který třetí brankou zkompletoval hattrick a zajistil tak svému týmu tříbodové vítězství – 1:3.
Sestava Jaroměře B: Schejbal – Rejchrt, Kučera, Ruml, Novák (68. Koller) – Ameti (46. Vít), Böhm, Horák, Hekele (60. Klíž) – Beneš (64. Špaček), Seifert (88. Valčík). (mr, dop)