Velké Poříčí – Kratonohy 1:1 (0:0). V první půli hrozila obě mužstva převážně ze standardních situací, ve dvou případech výborně zasáhl domácí gólman Wihan, díky němuž zústávalo skóre stále nerozhodné. Pět minut před pauzou byl po rychlém protiútoku sražen ve vápně Kratonoh domácí Závada, píšťalka sudího ale zústala němá. Trend standardních situací pokračoval i po změně stran, ani jedno mužstvo se ale neprosadilo. Na první branku se čekalo hodinu, když hostující hráč prošel přes tři domácí obránce a střelou do šibenice nedal Wihanovi šanci – 0:1. Odpověď domácích byla ale svižná, pět minut nato zatáhl míč do křídla Závada, nahrál pod sebe nabíhajícímu Donátovi, jenž se nemýlil – 1:1. V 77. min. se rýsovala dobrá šance pro Závadu, jenže tomu v rozhodující chvílí míč utekl, a tak utkání skončilo dělbou bodů.


Zdeněk Burdych, trenér V. Poříčí: „Výborně zachytal Wihan, který nás minimálně ve dvou případech podržel, vzadu odehrál dobrý zápas Šnajdr a vepředu se konečně dařilo Závadovi.“


Branka V. Poříčí: Donát.


Sestava V. Poříčí: Wihan – Jílek, Šnajdr, Hána (58. Lokvenc), Mucha – Korec (85. Lucovič), Stodola, Donát, Hentzel – Krombholz (67. Novák), Závada.
Ohnišov – Hronov 2:0 (1:0). Hronov se potýká s úzkým kádrem hráčů a k utkání nemohlo nastoupit hned šest hráčů, proto bylo do mužstva zařazeno několik dorostenců i dva hráči, kteří již zanechali aktivní činnosti. Od úvodních minut se hrálo pohledné utkání se šancemi na obou stranách. První vyloženou měli po Baštově hrubce ve 12. min. domácí, ale mířili vedle. V 17. min. kontroval hlavou Janovský, proti jeho pokusu se ale vyznamenal brankář domácích. Ve 20. min. šli domácí po umístěné střele z velkého vápna do vedení 1:0. Čtvrt hodiny nato byl vyloučen za urážku trenéra hostů domácí Nejman. Domácí ve druhé půli v deseti lidech za podpory silného větru hráli jednoduše, nakopávali míče a po chybách hostů se dostávali do střeleckých příležitostí. Po dvou hrubkách hostující defenzivy se vyznamenal brankář Lokvenc, v 77. min. ale po chybě ve středu obrany již zachránit nestačil – 0:2. Hronov se dostal do vyložených šancí až v samém závěru, ale Janovský ani Bašta nedali.


Josef Hurdálek, trenér Hronova: „Přes citelné oslabení podalo mužstvo snaživý výkon, doplatilo ale na hrubé chyby v obranné fázi. Malou omluvou může být, že v takovémto složení hrál tým poprvé. Při troše štěstí jsme mohli pomýšlet i na bod.


Sestava Hronova: Lokvenc – Rudolf, Kubeš, Michal Vít, Ansorge – Bašta, Klabník, Krtička, Puraš – Marek Vít, Janovský (82. Jandáček).


Teplice n. Met. – České Meziříčí 2:1 (1:0). Domácí měli o něco více ze hry a již ve 13. min. šel teplický Fichtner sám na branku Meziříčí, jeho pokus o lob však mezi tři tyče nezamířil. Ve 28. min. už se domácí přece jen dočkali, po faulu v pokutovém území na agilního Fichtnera proměnil penaltu Dušan Kalaš – 1:0. S jednobrankovým vedením pak vstupovali Tepličtí i do druhé půle, v jejímž úvodu ale začali hodně pasivně. Domácí trenér proto v 58. min. provedl dvě střídání a po necelé minutě na hřišti dostal míč do volného prostoru Matouš a se štěstím dal na 2:0. V 75. min. však hosté z ojedinělé akci snížili, což předznamenalo nervózní závěr. V něm měl ještě dvě tutovky Fichtner, na teplickém vítězství 2:1 ale už nic nezměnil.


Jaroslav Urban, trenér Teplic nad Metují: „Podali jsme zodpovědný výkon vzadu, kde jasně dominoval zkušený Milan Brandejs.“


Branky Teplic nad Metují: D. Kalaš, Matouš.


Sestava Teplic nad Metují: Jiří Žižka – Jan Žižka, Brandejs, Řeháček (58. Novotný), Lorenc, Veselík (80. Šubrt) – Štefan Kalaš (58. Matouš), Dušan Kalaš, Skuřenský – Fichtner, Fejfar.