Starší dorost:

FK Agria Choceň – FK Náchod – Deštné 2:3 (2:3). Utkání začalo pro hosty velmi dobře a ve 4. min. se po kombinaci dostal k míči Dobýval a nemýlil se – 0:1. V dalších minutách Náchodští držely soupeře na jeho polovině a kombinací si vytvářeli převahu. Domácí spoléhali jen na nakopnuté míče. Ve 20. min. se domácí po zbytečné ztrátě míče dostali k trestnému kopu. Po centru uviděl rozhodčí přidržení domácího hráče v pokutovém území a nařídil penaltu – 1:1. Do vedení však hosty opět dostala minela domácí obrany a Nejman zvýšil ve 27. min. na 2:1 pro Náchod. Další pěkná souhra náchodských hráčů byla k vidění ve 30. min. a Výborný upravoval na 1:3. O deset minut později ale Náchodští nechali domácího záložníka přesně přihrát na nabíhajícího spoluhráče a jeho centr uklidil do odkryté branky domácí útočník – 2:3.

Ve druhé půli hra postrádala plynulost a přesnost. Šance hostujících Malého a Muchy využity nebyly, stejně se vedlo na druhé straně i domácím. tři nesmírně důležité body tak putují do Náchoda.

Mladší dorost:

FK Agria Choceň – FK Náchod – Deštné 1:3 (1:3). Bohumil Pöpperle, trenér Náchoda: „Kromě ojedinělých pokusů o zaútočení se celé utkání odehrávalo na polovině domácích. O naši převaze svědčí poměr střel 25:1 a na branku 12:1. Právě tato jediná střela na branku z 10. minuty znamenala vedení domácích. Jinak to bylo dobývání tvrze, kterou velmi dobře hájil domácí brankař. Pro nás bylo štěstí, že se nám podařilo dát branky ještě v první půlce, protože po nuceném vystřídání dvou klíčových hráčů se naše hra změnila v individuální akce. Přestali jsme hrát kombinačně a každý se snažil dát si gól. Další problém byla atletická dráha kolem hřiště a odkopávání míčů domácích daleko za ní, takže jsme hodně času trávili donášením míčů. S hrou ve druhém poločase nejsem spokojen, těšit mě mohou jen tři body.“

Starší žáci:

SK Vysoké Mýto – FK Náchod – Deštné 2:1 (0:1). V Mýtě hosté nezačali špatně, už ve 2. min. po kombinaci Šulitka spálil tutovku. O pět minut později Šulitka střílí úvodní gól. Celý první poločas se Náchodští dobře pohybovali, kombinovali, ale finální zakončení nebylo úspěšné. Druhý poločas domácí přitvrdili a začali více nakopávat míče. Ve 49. min. tak vyrovnali a v 64. min. po chybě Brutovského šli domácí do vedení. Následné přeskupení v sestavě už nepřineslo žádný úspěch.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „První poločas byl v pořádku a vedení bylo zasloužené. Druhý poločas jsme upustili od kombinace a museli jsme nuceně vystřídat Šulitku a Vaněčka. Nevyhověli jsme si v kombinaci, špatný výběr místa. Tento soupeř byl k poražení, ale hlavně v prvním poločase musíme proměnit více než jednu šanci a ve druhém si tyto šance musíme vytvořit.“

Mladší žáci:

SK Vysoké Mýto – FK Náchod – Deštné 1:3 (0:2). Domácí hrozili jen z nakopávaných míčů na jediného, asi nejlepšího hráče. Tuto největší hrozbu soupeře však v 15. min. přerušil brankář David Vik, kdy po jednom z nakopnutých balónů šel do souboje s útočníkem domácích a po čistém střetu zůstal útočník domácích ležet na hrací ploše, ze které musel být odnesen a zápas pro něj skončil. Hostující dobývání soupeřovy branky ukončil Vlček. Po neskutečném tlaku a zmatku ve vápně domácích se dostal k odraženému míči a střelou k levé tyči nedal brankáři šanci. Nejhezčí akci zápasu předvedl za dalších sedm minut minut Matěj Jaroš. Sebral míč na půlce hřiště, prošel přes tři bránící hráče až k velkému vápnu, narazil si míč s Říhou a nechytatelnou střelou upravil na 2:0.

Po přestávce měli chvíli navrch domácí, ale naštěstí se Náchodští brzy vzpamatovali a navázali na výkon z prvního poločasu. Po sehraném rohovém kopu přidali třetí branku Danem Králem po dorážce z malého vápna.

Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Abychom předešli podobnému výkonu jaký předvedlo v sobotu „B“ mužstvo, začali jsme důraznou domluvou hráčům v kabině před zápasem. Od samého začátku jsme soupeře zatlačili na jeho polovinu a opět začalo hledání cesty k překonání zahuštěné obrany soupeře.“