Převýšov – Česká Skalice 9:1 (4:0). Hosté od Rozkoše neměli na půdě suverénního lídra tabulky nejmenší šanci. Již do kabin se odcházelo za jasného vedení domácích, ti ve svém střeleckém koncertu pokračovali i po změně stran. Čestný úspěch hostí vstřelil za stavu 5:0 z pokutového kopu Martin Vít.
Sestava České Skalice: Čejchan – Zítko, Čtvrtečka, Kožený, Zákravský – Sedláček (Dudek), Svoboda, Rýdlo, Joneš (Zapadlo) – Vít, Eimer.

Rychnov n. Kn. – Broumov 2:1 (2:1). Ve 4. min. unikl po levé straně domácí hráč a z jeho centru do vápna Krmaš hlavou otevřel skóre utkání – 1:0. V 10. min. pálil z velkého vápna Hanzlík, jeho střelu k tyči ale brankář domácích kryl. Poté se hra odehrávala převážně ve středu hřiště. Ve 38. min. kopali hosté roh, po následném závaru se dostal do vyložené šance Panny, jeho tutovku ale gólman domácích kryl. O minutu později unikl Hanzlík, přešel přes dva hráče a vyrovnal na 1:1. Ve 42. min. odpískal rozhodčí pokutový kop za faul ve vápně a domácí Rychtera poslal domácí opět do vedení – 2:1. V 56. min. se domácí radovali potřetí, jejich brance však předcházelo odmávané postavení mimo hru. V 62. min. to zkoušel z dálky broumovský bombarďák Harasevič, brankář Rychnova ale jeho střelu vrazil. V 78. min. měl vyrovnání na kopačkách Martin Růžčika, své sólo z půlky hřiště alebrankově nezužitkoval. V nastaveném čase se pak ještě zablýskalo před oběma gólmany, na stavu se ale již nic nezměnilo.
Branka Broumova: Hanzlík.

Sestava Broumova: Martin – Panny, Vejprava, Harasevič (75. Schubert), Louda – P. Růžička, Kuneš, Hušek (46. Štejnar), M. Růžička – Hanzlík (65. Mucha), Čihák.

Milíčeves – Náchod–Deštné B 2:0 (2:0). Náchodsko – deštenská rezerva dokázala držet krok se svým soupeřem pouze zhruba dvacet minut, poté převzali iniciativu domácí, kteří se ve 26. min. ujali vedení 1:0. Deset minut nato upravili domácí na 2:0 a za tohoto stavu se také odcházelo do kabin. Po změně stran se už hrálo zcela podle domácích not, kteří měli jasnou převahu, další branky už ale vstřelit nedokázali.
Sestava Náchoda B: Kaufman – Tolda, Gross, Vacek, Petr Zelený – Šimon, Franců, Pavel Zelený st., Umlauf, Udod (68. Jan Zelený) – Hauschke (46. Suchánek).