Provodov – Kratonohy 0:4 (0:1). Provodov vstoupil do utkání s favoritem nebojácně, a i díky tomu se v první půli servíroval v Provodově pohledný fotbal, v němž si oba soupeři vypracovali po dvou slibných šancích. Branka však padla až v závěru prvního poločasu, kdy provodovská obrana zaváhala a Kořínek posílá Kratonohy do vedení – 0:1.

Zápas se lámal hned v úvodu druhého poločasu. Po dvou minutách přidává hostující Kořínek svůj druhý přesný zásah a za další tři minuty kompletuje hattrick – 0:3. Z tohoto direktu už se domácí nevzpamatovali a jejich kruté přivítání do krajského přeboru stvrdil v 89. min. svou čtvrtou trefou v utkání opět Kořínek.

Broumov – Červený Kostelec 0:4 (0:1). V pohledném a bojovném utkání měli v prvních dvaceti minutách navrch domácí, poté ale převzali iniciativu hosté z Červeného Kostelce, kteří si ji udrželi až do konce utkání.

Ve 13. min. hosté pronikli do pokutového území a jejich velkou šanci vykopl brankář Drahorád. O dvě minuty později na druhé straně Muchovu střelu vyráží kostelecký obránce na roh. Po půl hodině hry hosté dobře zahráli rohový kop a gólman Broumova jejich šanci s obtížemi likviduje. O pět minut později vzniká před broumovskou brankou závar, Kostelec ale míč do branky dopravit nedokázal. Ve 37. min. Hlava střílí z velkého vápna těsně vedle branky Broumova. Ve 41. min. letí centr hostů do broumovského malého vápna, hlavičku jednoho z červenokosteleckých hráčů Drahorád zázračně likviduje. Ve 43. min. už ale Drahorád kapituloval, když dvakrát střelu soupeře vyrazil, ale na třetí dorážku už nestačil – 0:1.

V 54. min. letí centr domácího Svobody z pravé strany před kosteleckou branku, jenže Gago proti gólmanovi ve vyložené šanci selhal. V 57. min. se náramně trefil křížnou střelou hostující Hlava a Kostelec jde do dvoubrankového trháku – 0:2. V 64. min. hosté zvyšují už na 0:3, když po pěkném centru dává svou druhou branku zápasu Koval. V 69. min. se opět vyznamenal domácí brankář Drahorád, který vyráží střelu z bezprostřední blízkosti. V 71. min. hlavičkuje domácí Mucha, jenže míří vedle kostelecké branky. V 74. min. přišel broumovský faul ve vlastním vápně a hosté z penalty zvyšují na 0:4. Deset minut před koncem hlavičkuje domácí Holub pod břevno, ale jeho lehký míč brankář Kostelce stahuje do své náruče. Blízko čestné trefy byli domácí po střele Balcara, tu však zastavila branková konstrukce. V 89. min. chybuje domácí Wilke, jeho minelu ale výborně chytající Drahorád napravuje. V poslední minutě zápasu ještě domácí Holub protáhl hostujícího brankáře, ten však nakonec čisté konto uhájil.

Dvůr Králové nad Labem B – Police nad Metují 6:2 (4:0). Domácí fotbalisté byli od úvodní minuty aktivnější, lépe kombinovali a díky tomu si vytvářeli brankové příležitosti. Ta první přišla už ve 4. min. a J. Vaníček ji hned proměňuje – 1:0. I v dalších minutách byli domácí jasně lepší, což dokázali potvrdit i gólově. Na 2:0 upravuje ve 22. min. opět J. Vaníček a tentýž hráč o pět minut později kompletuje hattrick – 3:0. Když vzápětí V. Hák zvyšuje na 4:0, je prakticky po zápase.

Po změně stran se už utkání prakticky jen dohrávalo. V 66. min. hosté snižují díky vlastní brance Dvora na 4:1, o pět minut později ale vrací domácím čtyřbrankové vedení Samler – 5:1. Další vlastní gól si domácí rezerva dává v 82. min., na konečných 6:2 ale upravuje v 88. minutě svou druhou trefou zápasu Samler.
Sestava Police nad Metují: Rieger – B. Rieger, Pataki, Šnábl, Čermák, – Tauc (70. Švorčík), Jandík, Kollert, Bergmann – Hečko, Hejnyš.

Hronov – Ohnišov 2:0 (1:0). Vítězně vstoupil do nové sezóny Hronov, který na domácím hřišti přivítal Ohnišov, který sestoupil z I. A třídy. Ve vyrovnaném zápase viděla hrstka diváků nakonec dvě branky, obě do sítě hostů z Ohnišova. (mr)