Jaroměř - Dvůr Králové 0:6 (0:4). Úvod zápasu patřil hostům, kteří byli aktivnějším týmem, ale žádnou šanci si nevypracovali. Oba týmy čekaly na chybu soupeře a hrálo se spíše mezi vápny. V 15. min. střílel ze 40 metrů hostující Podolník a jeho dělovka orazítkovala břevno jaroměřské branky. Hned minutu nato přihrával na druhé straně Čenovský na Škodu, ten však jen těsně na míč nedosáhl. Ve 21. min. již udeřilo. Po trestném kopu Jaroměře podnikli hosté rychlý brejk, Vitebský utekl přes celé hřiště, přihrál úplně volnému Fejkovi na zadní tyči, a ten se nemýlil – 0:1. Ve 27. min. prošel hostující Fejk středem hřiště, ale jeho střelu Ondráček vyrazil. Ve 34. min. se měnilo skóre znovu. Vaníček se prosmýkl do vápna kolem Hrabíka a pískala se přísná penalta, kterou Podolník proměnil – 0:2. Tento gól domácí otřásl, ale bylo ještě hůř. Pět minut před poločasovou pauzou pustili rozhodčí hostům jejich ofsajdové postavení, které Fejk s Otradovským proměnili – 0:3. Hned ve 42. min. prošel středem hřiště Tomeš a víceméně rozhodl definitivně o osudu zápasu – 0:4. Těsně před odchodem do kabin ještě trefil tyč z přímého kopu domácí Škoda a dorážku Matějky chytil hostující brankář Vaníček.

Druhý poločas začala aktivněji Jaroměř a snažila se o zkorigováni stavu. V 59. min. ale přišla další studená sprcha pro domácí. Hostující Vaníček prošel ve vápně mezi třemi obránci a prostřelil domácího Ondráčka – 0:5. V 66. min. bylo s domácími ještě hůř, to když se trefil opět hostující Tomeš – 0:6. O chvíli později přihrál Čenovský na Škodu, který předložil Holubovi, jehož ztečovaná střela skončila nad hostující brankou. V 70. min. prošel zleva Tomeš, přihrál do vápna Vaníčkovi, ale ten těsně minul domácí branku. O sedm minut později přišla pěkná kombinace po ose Holub – Škoda – Častvaj, ovšem zakončení Častvaje bylo honě naivní. (jl, mr)