Hronov – Teplice nad Metují 4:1 (2:1).

Již ve 2. min. se domácí dostali Baštou do slibné šance, ale ten mířil nepřesně. Studenou sprchou byla pro domácí 4. min., kdy se hosté po standardní situaci a chybě brankáře domácích ujali vedení 1:0. Hronov se poté snažil o vyrovnání a vytvořil si velkou územní převahu. Blízko k vyrovnání měl ve 20. min. Matha, když se po přihrávce Bašty ocitl sám ve velkém vápně, bohužel pro Hronovské střílel nepřesně. Blízko k vyrovnání měli domácí opět ve 24. min., kdy dvakrát doráželi Marek Vít a Bašta, ale brankáře Teplic opět nepřekonali. Kýženého vyrovnání se domácí dočkali po půlhodině hry, když Polomský našel dlouhým pasem Klabníka, jenž křížnou střelou vyrovnal na 1:1. Chvíli nato mohl poslat Hronovské do vedení Bašta, jenže své sólo nedotáhl do gólové tečky. Krátce před pauzou našel Rubeš dlouhou přihrávkou za obranu Baštu a ten obloučkem zajistil Hronovu poločasové vedení 2:1.


Druhý poločas měl podobný průběh jako ten první a stálá převaha Hronova přinesla další branky. Po hodině hry unikl Marek Vít a po jeho přihrávce upravil na 3:1 Bašta. Blízko gólu byl čtvrt hodiny před koncem i Polomský, jeho střelu však zastavilo břevno teplické branky. Minutu nato zvýšil po samostatném úniku na konečných 4:1 Marek Vít.


Branky: Bašta 2, Klabník, Marek Vít – Fejfar.


Sestavy – Hronov: Macek – Kubeš, Valášek, Rubeš, Ansorge – Klabník, Polomský (75. Rudolf), Matha (62.. Puraš), Michal Vít – Marek Vít, Bašta. Teplice n. Met.: Jiří Žižka – Novotný, Brandejs, Řeháček (75. Koutský) – Veselík, Lorenc, D. Kalaš, Matouš (46. Filip), Jan Žižka – Š. Kalaš, Fejfar (75. Urban).