NÁCHODSKO - Nedělní program fotbalové I. B třídy přinesl zajímavé okresní derby Babí – Hronov i duel Teplic nad Metují s Černíkovicemi.

10.6.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Babí – Hronov 1:1 (1:0).

V první půli byli domácí fotbalisté aktivnějším týmem, vypracovali si tři velmi dobré brankové šance, gól z nich však nedali. Na druhé straně Hronovští v první části výrazněji zahrozili ve dvou případech, v jednom dokonce zvonila tyč. Těsně před přestávkou se domácí přece jen dočkali, když se po rohovém kopu prosadil Ducháč – 1:0. Druhý poločas začali domácí v útlumu, s přibývajícím časem se hra srovnala, na obou stranách přišly i šance. Proměnit se ale podařilo jen jednu, a to hostům. V 80. min. vyrovnal na konečných 1:1 Bašta.

Branky: Ducháč – Bašta.

Sestavy – Babí: Malík – Fetter, Umlauf, Ducháč, Kácovský – Hejzlar (80. Pavlát), Goca, David, Kratěna (85. Pincák) – Flaška, Čermák (70. Novák). Hronov: Lokvenc – Valášek, Ru beš, Ansorge, M. Puraš – P. Puraš, Zita, Kubeš, Janovský – Vít, Bašta.

Černíkovice – Teplice n. Met. 2:2 (2:0). Hosté vůbec nezvládli první poločas a jejich laxní přístup domácí potrestali dvěma góly. Ve druhé půli se hra hostí zvedla, a v 54. min. přišlo z kopačky Dušana Kalaše snížení na 1:2. Aktivnější hosté s přibývajícími minutami soupeře přehrávali a výsledkem bylo Filipovo vyrovnání na konečných 2:2.

Branky Teplic n. Met.: D. Kalaš, Filip.

Sestava Teplic n. Met.: Jiří Žižka – Jan Žižka, Veselík, Novotný, Koutský – Tarhanič, Řeháček, Matouš, Filip – Kalaš, Fejfar.

10.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Slavnost stromů 2017
19

Sobotka - Náchod B

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Demokracie má díky volbám své vzrušující momenty, jakkoli by je v politice hledal možná jen masochista. V Královéhradeckém kraji voliči o víkendu dopsali příběh, který se začal vyprávět přesně před rokem po skončení krajských voleb.

Těším se na to, co mi život přinese nového, říká Soňa Marková

Náchod - “Výsledky voleb jsou pro mě osobně a hlavně pro KSČM velkým zklamáním. Nečekali jsme, že se hlasy přesunou tak významně ke stranám, které jsou spíše populistické. Ale voliči rozhodli,” říká poslankyně za KSČM Soňa Marková.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.