Babí – Hronov 1:1 (1:0).

V první půli byli domácí fotbalisté aktivnějším týmem, vypracovali si tři velmi dobré brankové šance, gól z nich však nedali. Na druhé straně Hronovští v první části výrazněji zahrozili ve dvou případech, v jednom dokonce zvonila tyč. Těsně před přestávkou se domácí přece jen dočkali, když se po rohovém kopu prosadil Ducháč – 1:0. Druhý poločas začali domácí v útlumu, s přibývajícím časem se hra srovnala, na obou stranách přišly i šance. Proměnit se ale podařilo jen jednu, a to hostům. V 80. min. vyrovnal na konečných 1:1 Bašta.

Branky: Ducháč – Bašta.

Sestavy – Babí: Malík – Fetter, Umlauf, Ducháč, Kácovský – Hejzlar (80. Pavlát), Goca, David, Kratěna (85. Pincák) – Flaška, Čermák (70. Novák). Hronov: Lokvenc – Valášek, Ru beš, Ansorge, M. Puraš – P. Puraš, Zita, Kubeš, Janovský – Vít, Bašta.

Černíkovice – Teplice n. Met. 2:2 (2:0). Hosté vůbec nezvládli první poločas a jejich laxní přístup domácí potrestali dvěma góly. Ve druhé půli se hra hostí zvedla, a v 54. min. přišlo z kopačky Dušana Kalaše snížení na 1:2. Aktivnější hosté s přibývajícími minutami soupeře přehrávali a výsledkem bylo Filipovo vyrovnání na konečných 2:2.

Branky Teplic n. Met.: D. Kalaš, Filip.

Sestava Teplic n. Met.: Jiří Žižka – Jan Žižka, Veselík, Novotný, Koutský – Tarhanič, Řeháček, Matouš, Filip – Kalaš, Fejfar.