Broumov – Hořice 0:1 (0:0). Utkání se Broumovu vůbec nepovedlo, za celý zápas si nevytvořilo žádnou gólovou šanci a hosté z jediné příležitosti vytěžili tři body.
Už v 7. min. zkoušel z dálky své štěstí Němeček, ale mířil jen do náruče připraveného brankáře. Ve 20. min. se dostali do ošemetné situace před domácí brankou hosté, jejich střela ale skončila na boční síti. Po půl hodině hry dostaly Hořice výhodu trestného kopu, přízemní střela prošla zdí, ale Drahorád neposedný míč nadvakrát zkrotil.
Druhá půle přinesla ještě méně fotbalovosti, přesto se v něm zrodila jediná branka zápasu. V 52. min. se hosté dostali po kombinační akci do zakončení a proměnili ji – 0:1.  Pojistku mohly Hořice přidat v 82. min., jenže Drahorád samostatný nájezd hostujícího hráče zneškodnil.

Rychnov nad Kněžnou – Červený Kostelec 4:0 (1:0). Utkání začalo hodně smolně pro hostujícího Ondřeje Víta, který zatáhl za záchrannou brzdu a v ruce hlavního sudího se objevila červená karta. I v deseti hosté odolávali, jenže ve 13. min. prvně kapitulovali. Ve zbytku prvního poločasu sehráli s domácími vyrovnanou partii a těsné skóre jim dávalo šanci i do druhé půle.
V něm hostům s přibývajícím časem postupně docházely síly a toho dokázali domácí využít. V posledních sedmnácti minutách třikrát udeřili a připravili Kostelci až příliš krutou porážku.

Police nad Metují – Kostelec nad Orlicí 1:3 (1:3). Domácí nezačali souboj s Kostelcem nad Orlicí špatně a v 16. min. šli po trefě Sivaka do vedení. To však Polické jako by ukolébalo a v rozmezí 19. a 28. minuty třikrát inkasovali. Zbytek poločasu už byl opět vyrovnaný.
Ve druhém poločase si už hosté výsledek hlídali, z klidu je vyrušovaly jen standardní situace, a pak také Patakiho pokus, který skončil na spojnici tyčí. Skóre se ale ve druhé půli už neměnilo.
Sestava Police nad Metují: Kučera – Hečko (66. Hejnyš), Panny, Šnábl, J. Kollert – Pataki, Sivak, Jandík, Klapkovský – D. Kollert, Valtera (62. Seidlman).

Provodov – Deštné 2:4 (0:2). Hned ve 2. min. se dostal do vyložené šance domácí Eimer, ale hostující gólman ho vychytal. V 5. min. přišlo první zaváhání provodovské obrany a první trest – 0:1. Domácí se po inkasované brance tlačili do útoku a hosté spoléhali na rychlé brejky. Další se jim podařil ve 22. min. a vedli 2:0. Tlak domácích poté ještě zesílil, přišly i šance, ale trefil se až pohotovou střelou ve 35. min. Eimer – 2:1. Zbytek poločasu se odehrával na půlce Deštného, ale bez výraznějších šancí.
Hned v úvodu druhé půle dostali domácí soupeře pod tlak. Deštné se zatáhlo do defenzivy a vyráželo na rychlé brejky. V 62. min. opět hosté potvrdili, že tato taktika je správná. Po dalším brejku přišel faul v pokutovém území Provodova a po proměněné penaltě to bylo už 1:3. Domácí se ale nezlomili, snažili se utkání zvrátit a jiskru naděje pro ně vykřesal v 72. min. svou druhou trefou v utkání Eimer – 2:3. Domácí vycítili šanci, vynutili si obrovský tlak, jenže Macek trefil v 83. min. tyč a v dalších výborných příležitostech selhali postupně Bek i Khun. Na konečných 2:4 uzavřelo Deštné po dalším brejku v nastaveném čase.
Sestava Provodova: Swaczyna – Pfeifer, Tolda, Bensch, Zelený – Metzner, Pařízek, Müller (46. Malý, 60. Bek), Khun – Macek, Eimer.

Přepychy – Hronov 2:2 (0:1). Proti poslednímu celku tabulky začali hostující fotbalisté aktivně. Celý první poločas byli lepší, svou převahu však dokázali využít pouze jednou, když se prosadil Kubeček. Další hronovské šance zůstaly v první pětačtyřicetiminutovce nevyužity.
Hronovské komplikace přišly už čtvrt hodiny po změně stran, kdy byl vyloučen Lanta. „Nesmyslné vyloučení," láteřil po utkání hronovský trenér Luděk Hanzl, sám dlouholetý rozhodčí. Podle něj Lanta zahrál rukou až v době, kdy od protihráče inkasoval úder loktem. Další komplikace hostů přišly v podobě proměněného pokutového kopu Přepych a srovnání stavu na 1:1. A aby toho nebylo málo, v 83. min. domácí druhou trefou zápas otočili ve svůj prospěch. Hronov spasil v poslední minutě Schreiber, jehož utěšená střela zaplula do domácí sítě a uzavřela stav utkání na konečných 2:2.
Sestava Hronova: Nyklíček – Mi. Ansorge, Zita, Novák (85. Marx), Polomský – Bašta (68. Schreiber), Franců, Tichý (46. Ma. Ansorge), Lanta – Kubeček, Šťavík (30. Danihel). (mr)