STARŠÍ DOROST:

FK Náchod – Zenit Čáslav 5:3 (2:3). Náchodští vstoupili do utkání velice dobře. Již v 9. min. po dobře zahrané standardní situaci Vondráček vstřelil hlavou vedoucí branku. Domácí hráči měli v této části hry stálou převahu, ale nedokázali se prosadit střelecky. Ve 23. min po nedůrazném obsazení hráčů Čáslavi ve středu hřiště a následné hezké střely z dálky hosté vyrovnali. Domácím se podařilo brzy jít opět do vedení, kdy po pěkné kombinaci Jaroš prostřelil hostujícího brankáře. Pak si ale domácí vybrali oddechový čas, kdy vyrobili v obraně dvě chyby. Soupeř toho dokázal využít a šel do vedení 2:3. Tak také skončil poločas.
Ve druhém poločase domácí zlepšili pohyb bez míče, lépe kombinovali a získali stálou převahu. Tu se však nedařilo vyjádřit brankami. Až v 65. min. po vydařené kombinaci Nejman střelou k tyči vyrovnal. Domácí stupňovali svůj tlak a v 74. min. Biederman dorazil míč do sítě po předcházejícím závaru v pokutovém území hostů. Pět minut před koncem pečetil vítězství domácích Vondráček.
Další výsledky: Dvůr Králové – Viktoria Žižkov 0:6, Letohrad – Olympia HK 1:0, Kolín – Pardubice B 1:3, Rapid Liberec – Horní Měcholupy 3:3, Chrudim – Slovan Liberec B 1:0, Jablonec B – Nový Bydžov 1:1.

MLADŠÍ DOROST:

FK Náchod – FC Zenit Čáslav 7:1 (4:1). Miroslav Rompotl, trenér Náchoda: „Utkání se od počátku vyvíjelo jednoznačně v náš prospěch. Soupeř nám nekladl výraznější odpor a je škoda, že mnoho dalších ukázkových akcí neskončilo gólem. Z našeho družstva lze vyzvednout výkon Bergela a to nejen proto, že dal tři branky, ale hlavně za kvalitní předvedenou hru.“
Sestava Náchoda: Ruffer – Lexman, Pek, Huaman (61. Ducháček), Kuchár – Berka (50. Krombholz), Plšek, Vrabec, Vejprava – Moravec (64. Tichý), Bergel.

STARŠÍ ŽÁCI:

FK Náchod – SK Slavia Praha B 2:2 (1:0). V Náchodě se představil kvalitní tým. Domácí začali skvěle a v 1. min. vedli brankou Runkase. Postupně však soupeř převzal otěže utkání a zle domácím zatápěl. Měl několik výborných šancí, které neproměnil. Domácí se nemohli dostat do hry vinou špatného pohybu a nepřesným přihrávkám. Druhý poločas se hra více vyrovnala a domácí mohli pojistit své vedení, ale nedali. Přišel trest, kdy hosté otočili vývoj utkání. Domácí však zbraně nesložili a v 63. min. vyrovnal Šedivý z dorážky po volném kopu.
Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Hosté hráli velmi dobře. V prvním poločase jsme jim nechávali hodně prostoru. Druhý poločas jsme začali dobře a měli několik šancí. Po chybách brankáře D. Vika jsme o vedení přišli. Nakonec se podařilo vyrovnat. Nejlepším hráčem u nás byl maximálně bojující Šedivý. Někteří další se mu snažili, hlavně ve druhém poločase, přiblížit.“
Sestava Náchoda: D. Vik – Škoda, Šedivý, Panenka, Macháček – Málek, Pípek, Punar, Runkas – Král, Havlík. Střídali: Rorbach, O. Vik, Bulušek, Hanel, Hovorka, Schärfer.
Další výsledky: Liberec B – Hradec Králové B 0:10, Čáslav – Olympia HK 2:1, Svitavy – Chrudim 2:3, Nový Bydžov – Viktoria Žižkov 0:2, Kolín – Jablonec B 5:0, Pardubice B – Úpa 1:1.

MLADŠÍ ŽÁCI:

FK Náchod – SK Slavia Praha B 2:0 (1:0). Domácím se povedl vstup do utkání, když už ve 3. min. Havlena prošel po levé straně, poslal míč před branku, kde zakončoval Urban – 1:0. Poté převzali iniciativu hosté. Stav utkání se poté opět měnil ve 27. min., když přihrávku Havleny zužitkoval ke vstřelení branky Vítek – 2:0. I ve druhém poločase byli lepší hosté, ale jejich nedůraz v pokutovém území jim zabránil ve skórování. Domácí si vytvořili ve druhé půli jen několik ojedinělých příležitostí, které však nevyužili. Domácí se stále nedokázali vyvarovat stejných chyb, z čehož narůstal tlak soupeře a druhý poločas se hrál v jeho režii. Nicméně dvoubrankové vedení Náchodští udrželi díky bojovnosti.
Milan Hašek, trenér Náchoda: „Celý zápas jsme v podstatě hráli bez útoku, což jednak způsobilo naše roztažení v délce hřiště i nakopávané míče, ale za druhé chyběla snaha útočníků dojít si pro míč, nebo se nabídnout pro přihrávku. Nutno se i zmínit, že ne vše bylo v utkání špatné, byly tam i dobré momenty, ale ty byly vždy spíše dílem jednotlivce, ne herním projevem celého mužstva. Spokojenost tedy může být pouze z vítězství, za což patří klukům poděkování, v herní části máme stále co zlepšovat. Věříme, že si naši borci vezmou z tohoto utkání poučení, hlavně z uvedených chyb, a že společně zlepšíme náš týmový projev.“
Sestava Náchoda: Weiser – Macek, T. Němec, Joska, M. Němec – Cöger, Volf, Smrček, Havlena – Vítek, Urban, Brož. Střídali: Čáp, Pavlíček.
Další výsledky: Liberec B – Hradec Králové B 1:0, Čáslav – Olympia HK 4:1, Svitavy – Chrudim 1:2, Nový Bydžov – Viktoria Žižkov 3:0, Kolín – Jablonec B 0:0, Pardubice B – Úpa 0:4. (dop)