Starší dorost: FC Olympia Hradec Králové – FK Náchod – Deštné 4:4 (2:1). Branky Náchoda: 5. Pařízek, 55., 82. Martínek, 67. Zinke. Sestava Náchoda: Pecka (46. Swaczyna) – Tolda, Poláček, Výborný, Šváb – Müller, Mucha, Arkeles (46. Zinke), Martínek – Smrček, Pařízek (60. Železov). Martin Vrabec, trenér Náchoda: „Na Olympii byla k vidění pěkná gólová přestřelka. Poučeni z minulého zápasu, jsme chtěli dobrou taktikou bodově uspět na hřišti soupeře. To se nám podařilo. Hráči plnili to, co jsme si řekli a hráli velmi dobře. Mrzí nás chyby v obranné fázi, kdy jsme třikrát inkasovali po standardních situacích. Jsem spokojen se zlepšením naší koncovky, na které intenzivně pracujeme. Závěrem lze říct, že to byl boj o nervy trenérů a hezký zápas pro diváky.“

Mladší dorost: FC Olympia Hradec Králové – FK Náchod – Deštné 7:0 (3:0). Sestava Náchoda: Prouza – Hadvik, Bareš, Vondráček, Khun (41. Mertlík) – Martin Moravec (58. Sýkora), Nejman, Punar, Biedermann (34. Marek Moravec) – Čáp (70. Pfeifer), Jančura. Bohumil Pöpperle, trenér Náchoda: „Tento zápas byl pro nás velmi poučný z důvodu defenzivní činnosti celého mužstva, kde jsme úplně propadli. Domácí využili hned v úvodu zápasu dvou velkých zaváhání v obraně a potom už nebylo o co hrát. Takže jsme dali příležitost zahrát celé lavičce a v tomto okamžiku se proto utkání proměnilo v exhibici domácího družstva. Musím pogratulovat domácím k výhře a především k předvedené hře. My se musíme hlavně zaměřit na zlepšení defenzivní činnosti. Na hráčích, kteří přišli ze starších žáků, je znát, že se ještě nevyrovnali s větším důrazem v osobních soubojích a mnohem rychlejší práci s míčem. Bez zlepšení v těchto činnostech nemůžeme konkurovat mužstvům, která budou hrát o čelo tabulky.“

Starší žáci: FC Zenit Čáslav – FK Náchod–Deštné 3:2 (2:2). Branky Náchoda: 22. Plšek, 26. Káva. Sestava Náchoda: Vik – Holbík, Bederka, Kuchár, Bohuslav – Moravec, Káva, Bednařík (48. Vrabec), Vejprava – Plšek, Krombholz (36. Bek). Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Věděli jsme, že nás v Čáslavi nečeká nic jednoduchého. Soupeř nás hned od začátku zatlačil a po hrubce Holbíka jsme ve 2. minutě prohrávali 1:0. Po této spršce jsme postupně začali hru vyrovnávat, mezi 22. a 26. minutou padly tři branky. Nejdříve vyrovnal Plšek, ale po minutě šli domácí opět do vedení po hrubce Moravce. Na 2:2 vyrovnal Káva po přihrávce Vejpravy. Ve druhém poločase jsme měli několik šancí. Odráželo se to od tyčí a břevna, ale vítězství strhli na svou stranu domácí. Soupeř byl důrazný v soubojích a nám vázla kvalitní spolupráce jednotlivých řad. Dobře zachytal v brance mladší žák Vik.“

Mladší žáci: FC Zenit Čáslav – FK Náchod–Deštné 0:0. Sestava Náchoda: Syrový – Fenz, Škoda, Z. Punar, Šedivý – Pipek, Král, Vlček, Hanel (55. Štelzig) – Soukup (45. M. Škoda), Mikšovský (31. Vik).