V něm mohli fotbalisté Teplic nad Metují definitivně stvrdit postup do I. B třídy, jenže klopýtli na půdě zachraňujících se Martínkovic. Ze druhé příčky se jim ta na dostřel dostalo Velké Poříčí, které doma přehrálo Mezilesí. Třetí Velká Jesenice pak rovněž prohrála, a to na půdě posílené rezervy Police nad Metují.


Zábrodí – Provodov 0:6

Zábrodí definitivně padlo na samé dno okresního přeboru. Rozhodlo o tom domácí utkání s Provodovem. Hosté se v posledních kolech rovněž trápili, o to pikantnější to mohl být duel. Jenže nebyl, hosté třemi góly rozhodli už v prvním poločase, ve druhé půli přidali další tři branky a utkání naprosto ovládli.
Fakta – branky: Lukáš Voleský 2, Jan Beneš 2, Tomáš Cvrček, David Ptáček. Rozhodčí: Jan Gieci. ŽK: 0:2. Diváků: 30. Poločas: 0:3.


Hejtmánkovice – Meziměstí 2:4

V místním derby byli úspěšnější hosté, kteří si s omlazenou sestavou vytvořili více šancí, které také dokázali proměnit.
Domácí přesto nezačali špatně a již v 15. min. zatřásli tyčí meziměstské branky. Aktivnější soupeř však dal brzký gól a ještě do poločasu přidali hosté další. V začátku druhého poločasu vstřelili hosté z Meziměstí třetí branku, kterou utkání definitivně zlomili. Domácí už pak jen snížili.
Fakta – branky: Šprinc, Jan Kotyza – Petr Gajdoš 2, Robert Jirásek, Petr Šolc. Rozhodčí: Josef Pavlů. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 0:2.


Martínkovice – Teplice n. M. A 2:0

V boji o postup Tepličtí nezvládli utkání a na hřišti v posledních utkáních zachraňujících se Martínkovic prohráli 2:0.
Fakta – branky: Petr Varešák, Jiří Lehotský. Rozhodčí Jiří Prokeš. ŽK: 2:2. Diváků: 50. Poločas 1:0.


Velké Poříčí – Mezilesí 2:0

Utkání se odehrávalo za velmi parného počasí a na hře obou mužstev to bylo znát. To se projevilo zejména v prvním poločase, kdy hráči na hřišti prakticky jen pochodovali a hra byla celkově pomalá. Hosté si vytvořili za celý zápas jednu vyloženou šanci, kterou ale spálili. Naopak domácí trestali chyby a zaslouženě vyhráli. K utkání se nedostavil hlavní rozhodčí.
Fakta – branky: Neuschl, Zbyněk Šnajdr. ŽK: 0:0. Diváků: 60. Poločas: 1:0.


Police n. M. B – Velká Jesenice 3:2

Jeseničtí vstoupili do utkání aktivně, vytvořili si nejméně šest vyložených akcí ale proměnili pouze dvě. Šťastnější byli hosté, kteří z mála vytěžili dost a se štěstím vyhráli a udělali tak důležitý krok k záchraně.


Fakta – branky: Vídeň 2, Josef Martinec – Miloš Vojtas 2. Rozhodčí: Miroslav Tesárek. ŽK. 1:1. Diváků: 50. Poločas 2:1.


Božanov – Machov 3:2

V prvním poločase měli ze hry více domácí, kteří se rychle ujali vedení a svůj náskok poté do poločasu ještě zaokrouhlili na 3:0. Po přestávce se hra vyrovnala a hosté snížili na 3:1. Závěrečný tlak přinesl Machovu už jen korekci na konečných 3:2.


Fakta – branky: David Bažout, Daniel Hypšman, Jan Kotrnec – Pavel Martinec 2. Rozhodčí: Josef Panny. ŽK: 2:2. Diváků: 110. Poločas: 3:0.