Dolany přišly v závěru o všechno

Dolany - Dolanští fotbalisté sehráli ve III. třídě Královéhradecka smolné utkání, když po celou dobu vedli a v závěrečných minutách si nechali vstřelit dva góly.

13.10.2008

Ilustrační fotoFoto: Deník/Miroslav Elsnic

Dolany – Kosičky B 1:2 (1:0). Dolanští šli do vedení po krásné ráně Tomáše Syrovátky k tyči. Další šanci domácích nevyužil Růta, když z těsné blízkosti hlavičkoval vedle. Obránce Cejnar pak ještě po změně stran hlavičkoval do tyče. Brankovou konstrukci orazítkovali i hosté z přímého kopu. Dolany se pak přesvědčily, že se fotbal musí hrát naplno až do poslední minuty. Do té doby nevýrazné Kosičky totiž v samotném závěru využily dvou hrubek domácího týmu a zvítězily!
Branky: Syrovátka – Pozler, Schovanec.
Sestava Dolan: Kubásek – Vondra, Cejnar, Karel, Měšťan (46. Paleček) – Růta, Hofman, Cipra, Syrovátka – Ivanov (65. Všetečka), Duben.
Výsledky ostatních zápasů: Starý Bydžov – Malšova Lhota 5:1, Nový Bydžov C – Lhota pod Libčany B 0:1, Vysoká – Černilov B 4:1, Skřivany – Kobylice B 2:1, Libřice – Dobřenice 3:1, Nové Město – Lovčice 2:1.
Dolanští se v neděli 19. října představí na hřišti vedoucího týmu tabulky III. třídy Královéhradecka, v Lovčicích. (pz)

13.10.2008 VSTUP DO DISKUSE

Nahodil Náchod konečně motory?

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena
14

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Provoz na pěší zóně Kamenice se bude regulovat sloupkem

Náchod - Náchodskou Kamenici, která je označená jako pěší zóna, plní stále více automobilů. Vedení města proto rozhodlo o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Dálnice zadarmo? Ministerstvo může rozhodnout v příštím roce

Královéhradecko - Kraj a město se snaží prosadit bezplatné využívání některých úseků dálnic v regionu.

Náchod - Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Náchoda svým Oplem Corsa vracel o půl jedné v noci domů, zastavila ho jen kousek před cílem policejní hlídka pořádkové policie.