Dolany – Velké Poříčí 2:8
V zápase prvního s posledním se domácí soupeře nezalekli a již v 5. min. Duben otevřel skóre utkání – 1:0. Domácí hráli aktivně, ale ve 36. min. hosté vyrovnali a o minutu později už vedli – 1:2. Těsně před přestávkou hosté odskočili na 1:3. Po změně stran Dolanští začali opět aktivně a snížili na 2:3. Místo vyrovnání však Velké Poříčí znovu odskočilo na dvoubrankový náskok, který v pohodě navyšovalo. Celkové skóre 2:8 ale nevypovídá o průběhu zápasu a je pro domácí až příliš kruté.
Fakta – branky: Vlastimil Duben, Michal Černohlávek – Petr Závada 2, Michal Vít 2, Jiří Dobýval 2, Petr Zelený, Tomáš Lupínek. Rozhodčí: Martin Pálka, Lukáš Vlk, Lukáš Tůma. ŽK: 2:4. Diváci: 30. Poločas: 1:3.

Hejtmánkovice – Česká Skalice 6:1
Zápas týmů z opačných pólů tabulky byl od úvodní minuty jasně v režii domácích. Ti se však v první půli neuvěřitelně trápili v zakončení, hned třikrát nastřelili brankovou konstrukci a ve třech případech pak nedokázali trefit prázdnou branku. Ve druhé půli však prokletí skalické branky zlomili a postupně si vypracovali čtyřbrankový náskok. Za tohoto stavu vstřelili čestný úspěch hosté, jenže rozjeté Hejtmánkovice pak soupeři přibalily na cestu ještě další dvě branky.
Fakta – branky: Vlastimil Čihák 3, Pavel Hečko, Marek Syrovátko, Jiří Holub – Dominik Patrný. Rozhodčí: Michal Vaníček, Tomáš Macek. ŽK: 1:2. ČK: 0:1. Diváci: 40. Poločas: 0:0.

Teplice nad Metují – Machov 1:0
„Vzhledem k tomu, že jsme měli šest hráčů na dovolené, tak je to pro nás úspěch. Zápasu by možná více slušela remíza, ale my jsme pochopitelně rádi, že jsme získali tři body," říkal po zápase domácí trenér Dušan Kalaš. Jeho svěřenci na těžkém terénu odmakali celý zápas a už v 7. min. vedli, když po faulu na Khola proměnil pokutový kop kapitán Petr Šubrt. Hosté si v první půli vypracovali jednu stoprocentní šanci, druhou pak měli Machovští asi čtvrt hodiny před koncem, ani jednu však nedali, a tak odjeli s prázdnou. „Musím poděkovat klukům ze staré gardy, čtyři z nich nám přišli pomoci, k tomu dva dorostenci, kteří přijeli ze svého zápasu. Tři body proto beru jako odměnu této obětavosti. Musím smeknout i před suverénním výkonem mladého rozhodčího Fraňka. S jakou jistotou zápas odřídil, to už jsem dlouho neviděl, a proto před ním i jeho asistenty smekám," dodal teplický trenér.
Fakta – branky: Petr Šubrt. Rozhodčí: Jakub Franěk, David Bárta, Jakub Nymsa. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 50.

Velichovky – Červený Kostelec B 2:0
Zápas byl plný nepřesností z obou stran, nehrálo se ve velkém tempu, a tak o pěkné fotbalové momenty byla nouze. Hosté hrozili po rychlých výpadech po stranách a následných centrech, které nebezpečně létaly kolem domácí branky. Hostující obrana si nepočínala příliš jistě, a tak nabízela velichovským hráčům střelecké příležitosti, ale zejména Melichárkovi se tentokrát v zakončení nedařilo. Trápení v koncovce uťal ve 39. min. po Karlově přihrávce Dyrc – 1:0. Ve druhé půli se obraz hry příliš neměnil. Druhá branka tak přišla až v 63. minutě. Akce jak přes kopírák v podání stejných hráčů jako v první půli znamenala zvýšení náskoku domácích na 2:0. Hosté to však nezabalili, a neustále hrozili po akcích ze stran a následný centrech, které byly nebezpečné a jen těsně na ně nabíhající útočníci nedosáhli. Na druhé straně provázela střelecká smůla Melichárka, když v krátkém sledu trefil tyč a břevno. Závěr utkání se dohrával, domácí si ho pohlídali a hosty nepustili k závěrečnému tlaku.
Fakta – branky: Petr Dyrc 2. Rozhodčí: Petr Šolc, Michal Tomášů, Jiří Prokeš. ŽK: 1:4. Diváci: 80. Poločas: 1:0.

Babí – Meziměstí 2:5
Na Babí se začalo pěkně od podlahy. Domácí měli po celé utkání více ze hry, hosté spoléhali na rychlé protiútoky a ty jim vycházely. Už v 16. min. jde Meziměstí do vedení, z něj se ale raduje jen minutu, to Kozák srovnává na 1:1. Podruhé se dostávají hosté do vedení deset minut před přestávkou, a to už si do poločasové pauzy udrželi. Pět minut po změně stran navíc přidali hosté třetí gól a o chvíli později po dalším rychlém protiútoku i ten čtvrtý. Čtvrt hodiny před koncem dává Meziměstí na 5:1. Poslední slovo měl domácí Kozák, který ale už jen mírnil porážku Babí na 2:5.
Fakta – branky: Daniel Kozák 2 – Lukáš Hanák 3, Jaroslav Herzán, Pavel Bureš. Rozhodčí: Jakub Vítek, Michal Vít, Sebastian Štelzig. ŽK: 1:0. Diváci: 30. Poločas: 1:2.

Náchod B – Mezilesí 3:1
Od úvodní minuty byli domácí jasně lepším celkem, vytvářeli si šance, jenže v první půli dokázali proměnit jen tři. Podobný obraz hry nabídl i druhý poločas, domácí opět diktovali tempo hry, další své příležitosti ale využít nedokázali. Hosté se v průběhu zápasu dostali do jediného vážnějšího zakončení a hned z něj udeřili – 3:1. Do závěrečného hvizdu se pak už výsledek nezměnil.
Fakta – branky: Jan Plšek 2, Jakub Vaněček – Radek Novák. Rozhodčí: Jakub Nymsa, Petr Buchta, Tomáš Bouz. ŽK: 3:1. Diváci: 30. Poločas: 3:0.

Velká Jesenice – Broumov B 2:4
Po vyrovnaném začátku se skóre poprvé měnilo ve 20. min., kdy se Balcarem prosadili hosté – 0:1. Po této brance převzal iniciativu mladý tým Broumova a ve 25. min. mohl zvýšit Soumar, jeho střela ale těsně minula branku, a o chvíli později ještě nastřelili hosté tyč. K první vážnější akci se domácí dostali až po půl hodině hry, ale Krčilovu střelu brankář Broumova kryl. Po poločasovém prudkém dešti se domácí chopili aktivity a hned v úvodu druhé části vyrovnali Sedláčkem na 1:1. Jenže hosté nerezignovali a v rozmezí dvou minut vstřelili domácím Hovorkou a Kivakem dvě branky – 1:3. Šanci ke snížení měli domácí v 63. min., když nastřelili břevno, z následné dorážky neuspěl ani Lášek. Dvacet minut před koncem však Čermák po samostatné akci snížil na 2:3, ale vzápětí broumovský Kivak střelou k tyči upravil na 2:4. Utkání na mokrém terénu mělo rychlý spád a nebezpečné akce se střídaly na obou stranách. V závěru ještě hostující Berger nastřelil tyč a břevno, domácí sice mohutně tlačili, ale na vyrovnání už neměli dost sil.
Fakta – branky: Jan Čermák, Petr Sedláček – Kivak 2, Tomáš Balcar, Radek Hovorka. Rozhodčí: Marcel Bareš, Martin Pálka, Erik Berger. ŽK: 2:0. ČK: 0:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1.  (vo, mr, dop)

1. Velké Poříčí 6 5 1 0 26:5 16
2. Hejtmánkovice 6 5 0 1 17:7 15
3. Meziměstí 6 4 1 1 16:14 13
4. Náchod B 6 4 0 2 26:11 12
5. Babí 6 4 0 2 21:16 12
6. Velichovky 6 3 1 2 13:14 10
7. Broumov B 6 3 1 2 17:20 10
8. Machov 6 3 0 3 15:13 9