Stárkov – Dolany 3:3
Ve Stárkově měli hosté od začátku více ze hry, ale do zakončení se nemohli dlouho dostat. Recept na to našel ve 22. min. Duben –  0:1. Po přestávce přidali hosté dva slepené góly a vypadalo to na snadnou výhru. Dolany však nadále útočily a zapomínaly na zadní vrátka, což domácí krutě trestali a v 75. min. už bylo srovnáno. V závěru se ani jeden z týmů neprosadil, a tak došlo na dělbu bodů.
Fakta – branky: Aleš Hána, Zdeněk Vencl, Martin Žid – Vlastimil Duben, Tomáš Náhlík, Ondřej Sedláček. Rozhodčí: Josef Panny, Pavel Lokvenc st. ŽK: 1:2. Diváci: 35. Poločas: 0:1.

Velké Poříčí – Hejtmánkovice 3:0
Nervózní utkání, se kterým si mladí rozhodčí nevěděli rady, začali lépe domácí. Už ve 2. min. měl šanci domácí Vít, ale hostující brankář mu ji vyrazil na roh. Vzápětí se měla po faulu na domácího Závadu kopat penalta, k údivu všech ale rozehrávali míč z vlastního vápna hosté. V 15. min. přišla největší šance Hejtmánkovic v první půli, když domácí Stříbrný dával hlavou malou domů a Máslo jeho překvapivé řešení výborně chytil. O minutu později udeřilo na druhé straně. Po centru Víta dával  Petrů na 1:0. Ve 25. min. přímý kop Vejpravy skončil na spojnici tyčí. Ve 33. min. dostal Vít míč do běhu mezi hejtmánkovické stopery, jeden z nich zatáhl za záchrannou brzdu a kromě toho, že byl vyloučen, tak se kopala i penaltu. Tu sám postižený proměnil – 2:0. Po změně stran domácí pokračovali v náporu, Neuschl šel sám na branku hostů, udělal kličku brankáři, ale netrefil odkrytou branku. Na konečných 3:0 upravili domácí po vyšachování soupeře, když míč putoval po ose Hurdálek, Neuschl, Vít a zakončující Závada – 3:0.
Fakta – branky: Petr Závada, Martin Petr, Michal Vít. Rozhodčí: OFS Trutnov. ŽK: 2:3. ČK: 0:1. Diváci: 60. Poločas: 2:0.

Police nad Metují B – Teplice nad Metují 2:2
Domácí soupeře hrubě podcenili, a to se jim nevyplatilo. Teplice totiž během prvních pětačtyřiceti minut odskočily do dvoubrankového náskoku. Po změně stran přišla velká stíhací jízda domácích, která však nakonec skončila pouze vyrovnáním na konečných 2:2. Tento stav vydržel i přes několik dalších stoprocentních šancích na obou stranách.
Fakta – branky: Pavel Hečko 2 – Štefan Kalaš, Tomáš Otta. Rozhodčí: Petr Šolc. ŽK: 2:2. Diváci: 30. Poločas: 0:2.

Jaroměř B – Česká Skalice 5:2
Ve vyrovnaném prvním poločase šli v 5. min. do vedení hosté, ale domácí do poločasu výsledek otočili. Ve druhém poločase byli domácí živější, přidali další branky a po zásluze vyhráli. Do tohoto zápasu zapadla velice dobře i trojice rozhodčích.
Fakta – branky: Miroslav Seifert 2, Lukáš Böhm, Roman Ulrych, Filip Klíž – Robin Goll, Pavel Železov. Rozhodčí: Marcel Bareš st., Erik Berger, Jakub Franěk. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 2:1.

Mezilesí – Broumov B 3:3
Hosté se prezentovali jako technicky vyspělý celek, v němž mají hráče se zkušenostmi z krajského přeboru, a tak měli většinu času míč na svých kopačkách. Mezilesí poprvé udeřilo v 7. min., kdy prošel obranou Jan Vítek a prostřelil hostujícího brankář – 1:0. Domácí si v prvním poločase vytvořili ještě další dobré příležitosti a z jedné opět rozradostnil domácí Jan Vítek – 2:0. Po poločase hosté, jejichž převaha s postupujícím časem narůstala, snížili na 2:1 Kotyzou. Dvougólový náskok vrátil domácím Lukáš Maixner – 3:1. Hosté se však nevzdali a v 70. min. snížili z pokutového kopu na 3:2. Poté se domácím zranil Kárník, který po srážce se soupeřem musel na šití roztrženého čela. To narušilo domácím obranné řady, a tak soupeř v nastaveném čase dotlačil míč  za záda domácího brankáře a stanovil tak konečný výsledek zápasu na spravedlivou remízu – 3:3.
Fakta – branky: Jan Vítek 2, Lukáš Maixner – Jan Kotyza 2,  Hassan Moustafa Hamada. Rozhodčí: Michal Šedivý, Pavel Jirásek. ŽK: 3:0. Diváci: 55. Poločas: 2:0.

Červený Kostelec B – Babí 1:2
Zápas začal pro domácí nadějně, už po deseti minutách utekl Čáp, šel z úhlu na brankáře a střelou na přední tyč otevřel skóre utkání – 1:0. Potom byl v Kostelci k vidění vyrovnaný zápas, který pět minut před koncem poločasu hosté vyrovnali i ve skóre. Hostující stoper prošel přes celé hřiště a parádní ránou z hranice vápna srovnal na 1:1. Definitivní rozuzlení přinesl hned úvod druhé půle, v němž hosté vstřelili po rohovém kopu vítězný gól – 1:2. Zápas, kterému by více slušela remíza, nakonec skončil těsným vítězstvím Babí.
Fakta – branky: Kristián Čáp – Daniel Fidler, Petr Liška. Rozhodčí: Michal Šedivým, Pavel Lokvenc st., Pavel Jirásek. ŽK: 3:3. Diváci: 95. Poločas: 1:1.

Velká Jesenice – Meziměstí 0:2
Už v 15. min. domácí gólman včasným vyběhnutím zlikvidoval šanci hostujícímu Hanákovi.  Tento hráč se však prosadil ve 30. min., když unikl domácí obraně a střelou do šibenice otevřel skóre utkání – 0:1. Ve druhé půli domácí přidali na iniciativě, ale byli to hosté, kteří v 55. min. zvýšili na 2:0. Po hodině hry gólman hostí vytáhl Sedláčkovu hlavičku z růžku branky, poté se ještě dobře uvolnil Lášek ovšem jeho střelu hosté zblokovali na roh. Domácí vytrvale útočili, měli i dobré šance, ale branka v síti hostí jim v tomto utkání nebyla souzena.
Fakta – branky: Lukáš Hanák 2. Rozhodčí: Jakub Vítek, Jan Gieci. ŽK: 0:1. Diváci: 115. Poločas: 0:1.

Velichovky – Heřmánkovice 2:1
Velichovky začaly dobře a vytvořily si dobré šance, v jedné z nich však po střele Jelínka zabránil míči v cestě do sítě hostující hráč na brankové čáře. Ve 12. min. už domácí vedli. Tomášek našel Dyrce, jenž střelou na vzdálenější tyč otevřel skóre. Po vstřelené brance se ale do hry domácích vloudila nepřesnost. Ve 38. min. hostující Pražák bezpečně proměnil penaltu a vyrovnal. Za dvě minuty mohl strhnout vedení na stranu Velichovek Karel, ale z přímého kopu trefil břevno. Ve druhé půli byli domácí lepší, ale jejich střelecké pokusy se neujaly. V 60. min. postupoval k soupeřově brance Hiesl, ale jeho střelu brankář vytěsnil na roh. V 72. min. se přece jen domácí dočkali. Po akci Kašpara s Mar. Novotným se prosadil podruhé Dyrc. Domácí si svůj náskok hlídali, nicméně v závěru utkání o něj mohli přijít díky nedůslednosti ve vápně, při kterém musel zasáhnout Hasník. Ten gólovou střelu hostujícího hráče vyrazil na roh.
Fakta – branky: Petr Dyrc 2 –  Lubomír Pražák. Rozhodčí: Martin Pálka, Miroslav Nepokoj. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 1:1.  (mr, dop)

1. Police n. Met. B        12    9    1    2    26:19    28
2. Hejtmánkovice        11    8    2    1    31:9    26
3. Jaroměř B               12    7    3    2    55:27    24
4. Broumov B             12    6    3    3    38:22    21
5. Meziměstí                11    6    1    4    27:20    19
6. Babí                        11    6    0    5    21:14    18
7. Velké Poříčí              11    5    3    3    23:20    18
8. Velká Jesenice         11    4    5    2    17:13    17