Kolín – Náchod 1:2 (1:1). Utkání dvou celků s popředí tabulky na umělé trávě přineslo více boj, než fotbalovou krásu. I přesto byli hosté kombinačně lepší a snažili se tvrdit muziku. Díky tomu se dostali do několika vyložených šancí, bohužel většina z nich skončila bez brankového využití. Branku hosté vstřelili až pět minut před přestávkou, kdy míč do sítě dorážel Havlena. Z vedení se však náchodští dorostenci neradovali příliš dlouho, protože z následného protiútoku se trefil do vlastní branky Panenka a bylo to 1:1.
Druhý poločas byl herně otevřenější a na obou stranách bylo několik ošemetných situací. Vítězná trefa utkání se zrodila v 69. min., kdy se hlavou prosadil Vaněček. Do konce zápasu si pak už Náchodští výsledek pohlídali a svůj brankový účet mohli dokonce i navýšit.
Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Těžký zápas. Až na určité momenty a pasáže svoje hráče chválím. Byli jsme lepším týmem. Snažili jsme se kombinovat a hráči odvedli dobrý výkon. Věříme, že na to navážeme v domácím utkání s celkem Svitav."
Branky Náchoda: 40. Havlena, 69. Vaněček.
Sestava Náchoda: VIK – Fenz, Schärfer, Panenka, Rorbach – Plachetka, Pípek, Havlena, Vlček – Brich, Vaněček. Střídali: Král, Šulitka, Ruffer, Havlík, Hanel.
Další výsledky 17. kola: Třebeš – Viktoria Žižkov 1:2, Chrudim – Letohrad 8:1, Varnsdorf – Meteor Praha 0:3, Olympia HK – Rapid Liberec 4:1, RMSK Cidlina – Slavia Praha B 1:8, Admira Praha – Trutnov 3:0, Svitavy – Vyšehrad 2:0. (jp)

1. Slavia Praha B       17    15    0    2    113:17    45
2. Meteor Praha        17    13    0    4    63:23    39
3. Náchod                 17    12    2    3    46:31    38
4. Chrudim                17    12    1    4    46:19    37
5. Kolín                      17    11    2    4    40:26    35
6. Olympia HK            17    10    3    4    45:29    33
7. Viktoria Žižkov        17    10    0    7    53:33    30
8. Admira Praha         17    7    3    7    35:33    24