KRAJSKÝ PŘEBOR

Broumov – Červený Kostelec 4:4

Jan Klicnar, trenér Broumova: „V prvním poločase byl Broumov lepší a zaslouženě vedl 2:1, když ještě nevyužil další šance. Ve druhém poločase si vybral slabší chvilky náš brankář a po dvou jeho chybách soupeř skóre otočil. Pak už to byl boj se šťastným koncem pro nás, kdy rozhodčí podle mého názoru správně nařídil proti Kostelci dvě penalty. Remíza je podle mě zasloužená."

Petr Zieris, trenér Červeného Kostelce: „V prvním poločase byli lepší domácí a zaslouženě šli do vedení. Po zlepšeném výkonu ve druhém poločase jsme šli dvakrát do vedení my, nicméně jsme pokaždé náskok ztratili po rozporuplných penaltách. Za výkon ve druhém poločase bych chtěl poděkovat celému mančaftu."

Úpice – Jaroměř 2:3

Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Opět jsme v zápase prohrávali o dva góly, ale dokázali jsme utkání otočit v náš prospěch. Hlavní příčinou tohoto obratu byla osobnost Jana Holuba, který nastoupil do druhého poločasu."

I. A TŘÍDA

Třebeš – Police nad Metují 4:0

Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Zasloužené vítězství domácích, protože fotbal se nehraje na počet přihrávek, ale na góly."

N. Město n. Met. – Vrchlabí 0:0

Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Pozitivní na tomto utkání byla oboustranná snaha o útočný fotbal až do poslední minuty, žádný z týmů se nechtěl spokojit s remízou. Pozorné obrany i nepřesnost v zakončení však znamenaly bezbrankový výsledek."

I. B TŘÍDA

Dobruška – Provodov 0:0

Richard Berger, předseda Provodova: „Dnešním výkonem jsme si výhru nezasloužili. Soupeř, který hrál na bod, ho také zaslouženě získal."

Machov – Opočno 4:1

Pavel Martinec, sekretář machovského oddílu: „Byli jsme po celý zápas lepší, důraznější a vyhrávali jsme osobní souboje, a proto jsme vyhráli. Pochvalu zaslouží celý tým, všichni to poctivě odmakali."

Hronov – Deštné v Orl. horách 3:2

Luděk Hanzl, trenér Hronova: „První poločas byl vcelku vyrovnaný, zatímco hosté své dvě šance zmařili, my jsme je stoprocentně využili a vedli 2:0. Druhý poločas jsme zahájili dobře a přidali jsme třetí gól. Jenže poté se nám zranil kapitán Schreiber, hosté převzali iniciativu a čtvrt hodiny před koncem dali krásný gól na 3:1. Rázem jsme se začali bát o výsledek a pět minut před koncem se hosté ukopli, když centr zapadl přesně za zadní tyč a bylo to 3:2. V posledních minutách mělo Deštné další dvě šance, které nevyužilo, a proto jsme vítězství se štěstím udrželi." (jl, mr, zm)