KRAJSKÝ PŘEBOR

Červený Kostelec – Broumov 1:0
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Podle mého názoru je naše vítězství zcela zasloužené. Škoda jen, že jsme neproměnili více vyložených příležitostí. Velmi dobře zachytal soupeřův gólman, skvělí byli diváci i trojice rozhodčích."
Milan Vítek, trenér Broumova: „Jsme v situaci, kdy má pro nás každý bod svou cenu. Ten jsme dnes ale bohužel nezískali. Stále se potýkáme s přesností přihrávek, čímž trpí celá naše hra. Naše porážka není vyšší jen díky mladému brankáři Drahorádovi."

Jaroměř – Úpice 1:1
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Bohužel jsme dnes nedokázali odčinit prohru z minulého kola a nadále hledáme na jaře svou tvář… Nedaří se nám odemknout zatažené obrany soupeřů, ať nyní doma, či minulý týden v Dobrušce. Většinu času sice kontrolujeme míč, ale to na výhru v současném fotbale nemusí stačit. Ani dnes jsme nevstřelili první gól, tím se nám hraje hůř, ale na to se nemůžeme vymlouvat."

I. A TŘÍDA

Police nad Metují – Třebeš 4:1
Jan Ticháček, sekretář oddílu: „Hosté se představili v dobrém světle, hráli rychle a kombinačně. Naši hráči na těžkém terénu vše nahrazovali bojovností, dokázali si vytvořit dost brankových příležitostí a ve druhém poločase je dokázali i zúročit. Vítězství je dle mého zasloužené, neboť jsme si těch brankových příležitostí vytvořili více a navíc jsme je na rozdíl od soupeře dokázali i realizovat." (mr, jl)