KRAJSKÝ PŘEBOR

Olympia HK – Jaroměř 7:0
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Kvalita hráčského kádru Olympie je nesporná. Pokud navíc soupeři umožníme skórovat v úvodní desetiminutovce dvakrát, síla tohoto kádru se násobí. Nevyvarovali jsme se našich tradičních chyb a výsledkem je skóre, které znamená výkonnostní rozdíl minimálně třídy. Soupeři blahopřeji k vítězství a zejména předvedené hře, byť jsme k tomu svou naivní hrou výrazně přispěli."

Slavia HK – Červený Kostelec 0:0
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „V celkovém pohledu jsme měli více šancí, i když ne zrovna vyložených. Protože nás ale do krásného areálu přijelo podpořit hodně našich fanoušků, připadali jsme si tam jako doma. Za to patří našim příznivcům velký dík."

Broumov – Rychnov nad Kněžnou 2:0
Milan Vítek, trenér Broumova: „Po debaklu, který jsme utržili minulý týden, jsme se dokázali zvednou a bojovností jsme vydřeli tři body."

I. A TŘÍDA

Nové Město nad Metují – Police nad Metují 2:1
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „Dnes jsme si dokázali připravit několik jasných brankových příležitostí, bohužel bez gólového efektu, a tak jsme hostující tým nechali ve hře až do samotného závěru. Někteří naši hráči ještě nejsou dostatečně zkušení, proto byla hra v některých fázích velmi chaotická, neorganizovaná a příliš často jsme ztráceli míč po nevhodných individuálních řešeních. Tak už to ale v důležitých utkáních bývá, hlavní je, že jsme i tento zápas nakonec zvládli."
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Po vyrovnaném prvním poločase se domácí ve druhém zlepšili a hlavně se jim podařilo vstřelit o gól více. My jsme nepodali špatný výkon, ale opět jsme bohužel doplatili na chyby v obranné činnosti."

I. B TŘÍDA

Provodov – Smiřice 4:1
Richard Berger, předseda provodovského oddílu: „Těžké utkání jsme silou vůle ubojovali až v samém závěru."

Černíkovice – Machov 7:0
Pavel Rohulán, trenér Machova: „Zasloužené vítězství domácích. S torzem hráčů, s kterým jsme sem přijeli, jsme nemohli nic víc předvést."

Deštné v Orlických horách – Hronov 3:1
Luděk Hanzl, trenér Hronova: „Minimálně ve druhém poločase jsme byli lepším týmem, jenomže nám sudí upřel penaltu a v závěru, kdy jsme už hráli vabank, jsme inkasovali potřetí." (jl, mr, zm)