KRAJSKÝ PŘEBOR

Jaroměř – Jičín 2:1
Miloš Exnar, trenér Jaroměře: „Sehráli jsme zatím fotbalově nejkvalitnější první poločas. Soupeř sice šel do vedení, ale fotbal je spravedlivý. Druhou půli jsme si zkomplikovali zcela zbytečným vyloučením a posledních dvacet minut jsme se v oslabení bránili tlaku hostí. Tří bodů si ceníme, velmi děkujeme fanouškům za podporu."

Červený Kostelec – Nové Město nad Metují 1:1
Robert Hanuš, trenér Červeného Kostelce: „Nové Město se u nás představilo jako vynikající tým dopředu a dva body si určitě zasloužilo. Chtěl bych ocenit i obětavost Karla Havlíčka, který nastoupil se zraněním, přesto odehrál celý zápas. Takový přístup zaslouží velkou poklonu."
Miloš Killar, trenér Nového Města nad Metují: „První poločas jsme se štěstím odolávali tlaku domácích, kteří hrozili zejména z dlouhých autových vhazování. Po přestávce jsme to byli naopak my, kdo určoval tempo hry, a tak vzhledem k průběhu utkání byla remíza v hrací době spravedlivá. Penaltový bonus v podobě druhého bodu jsme pak až v desáté sérii získali my. S naší hrou zejména v druhé části utkání mohu být spokojen, musíme být ještě důraznější a úspěšnější v koncovce."

Vysoká nad Labem – Broumov 4:0
Milan Vítek, trenér Broumova: „Zasloužené vítězství domácího týmu."

I. A TŘÍDA

Provodov – Kunčice 3:4
Richard Berger, asistent trenéra Provodova: „Proti výbornému soupeři jsme se bohužel dopustili mnoha individuálních chyb, a když doma dostaneme čtyři góly, tak nemůžeme a snad si ani nezasloužíme bodovat, natož vyhrát."

I. B TŘÍDA

Hronov – Trutnov C 2:1
Zdeněk Samko, trenér Hronova: „Štěstí se snad konečně obrátilo na naši stranu a za tři body jsme strašně rádi. Pro nás je to hodně důležité vítězství, které by nám snad mělo dodat potřebné sebevědomí do dalších zápasů."

Jaroměř B – Deštné v Orlických horách 1:2
Tomáš Paleček, trenér Jaroměře B: „Zkušenost hostů slavila vítězství nad netrpělivostí a nepřesností v zakončení našeho mladého celku."

Mladé Buky – Police nad Metují 2:8
Jan Ticháček, sekretář polického oddílu: „Fotbalovostí jsme soupeře převyšovali a zaslouženě si odvážíme tři body. Je pravda, že některé herní situace mohlo mužstvo řešit lépe, a mohlo si zápas vychutnat v lepší kombinační pohodě. I přesto se ale opět dokázalo střelecky prosadit."  (mr, jl, dop)