Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Předposlední kolo pro Jaroslava Kuchaře

Náchodsko – Vítězem předposlední kola se stal díky 11 bodům a přesně trefené Supertrefě Jaroslav Kuchař z Náchoda. Otovický Tomáš Klicpera je hodně blízko celkovému triumfu.

27.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Jičín – Náchod 2:0⋌1
Kratonohy – Police n. Met. 1:2⋌2
Doudleby – Broumov 0:1⋌2
Č. Kostelec – Jaroměř 3:1⋌1
Deštné v O. h. – N. Město 3:1⋌1
Hejtmánkovice – Police n. M. B 4:5⋌2
Meziměstí – Teplice n. M. 1:3⋌2
Mezilesí – Č. Kostelec B 5:2⋌1
Hronov – Velké Poříčí 2:1⋌1
Heřmánkovice – Ruprechtice 2:1⋌1
Supertrefa: 40

Otovický Tomáš Klicpera je hodně blízko celkovému triumfu

Pořadí na 1. – 13. místě (92 až 74 bodů):

NA0036 Tomáš Klicpera, Otovice 8 92
NA0080 Milan Rydlo, N. Město 5 86
NA0055 Vítězslav Šolc, Machov 5 86
NA0104 Zdeněk Čáp, Č. Skalice 2 83
NA0058 Petra Šolcová, Machov 8 80
NA0057 Jan Šolc, Machov 5 80
NA0125 Martin Porubek, Broumov 5 77
NA0039 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 77
NA0041 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 8 74
NA0040 Lukáš Svatoš, Zlíčko 8 74
NA0042 Vladislav Váchal, Náchod 8 74
NA0012 Miloš Kubík, Hronov 5 74
NA0116 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 74

Pořadí na 14. – 35. místě (68 až 62 bodů):

NA0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 11 68
NA0026 Jiří Mecner, Náchod 11 68
NA0092 Karel Hlaváček, Jaroměř 8 68
NA0093 Helena Hlaváčková, Jaroměř 8 68
NA0094 Helena Konečná, Č. Kostelec 8 68
NA0044 Jiří Špaček, Náchod 8 68
NA0065 Ivan Dankanič, Hronov 5 68
NA0083 Josef Hofman, Černčice 5 68
NA0028 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 66
NA0027 Aneta Rýdlová, Náchod 5 66
NA0108 Jan Patzelt, Teplice n. M. 8 65
NA0097 Gabriela Gabrielová, Č. Skalice 5 65
NA0047 Petr Hurdálek, Náchod 5 65
NA0124 Jan Kolář, Broumov 5 65
NA0037 Jana Svatošová, Zlíčko 5 65
NA0145 Miroslav Tesárek, Broumov 5 65
NA0112 Martina Cermanová, Žďár n. M. 2 65
NA0029 Miroslav Pácalt, Náchod 5 63
NA0109 Zbyněk Regent, Hronov 0 63
NA0152 Kristýna Bjelová, Teplice n. M. 8 62
NA0016 Gisela Hlavatá, Náchod 5 62
NA0071 Jiří Prokeš, Náchod -1 62

Pořadí na 36. – 76. místě (60 až 50 bodů):

NA0066 Martin Dankanič, Zbečník 8 60
NA0159 Josef Panny, Meziměstí 5 60
NA0022 Vít Doležal, Hronov 11 59
NA0023 Bohumil Králíček, Provodov 11 59
NA0129 Jaroslav Mžourek, Meziměstí 8 59
NA0070 Monika Prokešová, Náchod 8 59
NA0002 Vladimír Čejp, Náchod 5 59
NA0090 Věra Kadeřábková, Jaroměř 5 59
NA0117 Oldřich Lelek, Hronov 2 59
NA0025 Zdena Mecnerová, Náchod 2 59
NA0076 Petr Zima, Police n. M. 5 58
NA0084 Zdena Hofmanová, Černčice 11 56
NA0063 Břetislav Kánský ml., Brno 8 56
NA0086 Radka Novotná, Černčice -1 56
NA0008 Eva Rainetová, V. Poříčí 11 54
NA0088 Martin Ducháč, N. Město 5 54
NA0096 Miroslav Gabriel, Č. Skalice 8 53
NA0015 Sabina Hlavatá, Náchod 5 53
NA0064 Břetislav Kánský, Martínkovice 5 53
NA0111 Tomáš Osoba, Žďár n. M. 5 53
NA0098 Pavel Vlček, Č. Skalice 5 53
NA0122 Ivoš Dius, V. Poříčí 2 53
NA0138 Jiří Krista, Hronov 2 53
NA0001 Václav Přibyl, Náchod 2 53
NA0123 Josef Langer, V. Poříčí -1 53
NA0135 Zdena Langerová, V. Poříčí -1 53
NA0056 Petr Šolc, Machov -1 53
NA0054 Vítězslav Šolc st., Machov -1 53
NA0031 Petr Drašnar, Šonov 5 51
NA0114 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 50
NA0141 Milan Bitnar, Hronov 5 50
NA0121 Zdeněk Frýba, Hronov 5 50
NA0091 Josef Kadeřábek, Jaroměř 5 50
NA0144 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 50
NA0053 Václav Stránský, Náchod 5 50
NA0085 Petr Hofman, N. Město 2 50
NA0052 Lukáš Hurdálek, Náchod 2 50
NA0131 Filip Hušek, Otovice 2 50
NA0102 Silvestr Polomský, Zlíč 2 50
NA0078 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 50
NA0153 Květa Bjelová, Teplice n. M. -1 50

Pořadí na 77. – 113. místě (48 až 34 bodů):

NA0009 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 5 48
NA0082 Martin Černý, N. Město 2 48
NA0030 Petr Drašnar, Náchod 2 48
NA0126 Radim Umlauf, Meziměstí 0 48
NA0021 Alena Vlčková, Provodov 8 47
NA0133 Iva Středová, Náchod 5 47
NA0087 Radek Ducháč, N. Město 5 45
NA0011 Olga Majerová, Vysokov 5 45
NA0134 Bohumil Šula, Zlíčko 5 45
NA0032 Lukáš Zeman, Náchod 2 45
NA0018 Luboš Pfeiffer ml., Č. Kostelec -1 45
NA0004 Jaroslav Hylena, Václavice 8 44
NA0035 Jana Klicperová, Otovice 5 44
NA0132 Josef Kotyška, N. Hrádek 5 44
NA0038 Radek Svatoš, Zlíčko 2 44
NA0043 Zdeňka Špačková, Náchod 2 44
NA0136 Miriam Stieranková, V. Poříčí -1 44
NA0013 Štamgasti Šonov, Provodov -1 44
NA0010 Zdeněk Majer, Vysokov -1 42
NA0139 Petr Kylar, Stárkov 5 41
NA0067 Martin Nosek, Žabokrky 5 41
NA0101 Mária Polomská, Zlíč 5 41
NA0151 Milan Bjel, Teplice n. M. 2 41
NA0140 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí -1 41
NA0069 Tomáš Prokeš, Náchod -1 41
NA0079 Markéta Valchařová, Police n. M. -1 41
NA0158 Zuzana Pannyová, Meziměstí 8 40
NA0157 Jaromír Líska, N. Město 0 40
NA0007 Roman Rainet, V. Poříčí 5 39
NA0089 Milan Ducháč, N. Město 2 39
NA0014 Josef Jirásek, H. Radechová -1 39
NA0074 Miloš Hilšer, Č. Metuje 0 36
NA0075 Jan Hilšer, Č. Metuje 0 36
NA0150 Augustin Šála, Police n. M. 0 36
NA0034 Oto Klicpera, Otovice -1 35
NA0068 Kateřina Prokešová, Náchod -1 35
NA0128 František Ducháč, Broumov 5 34

Pořadí na 114. – 145. místě (32 až 18 bodů):

NA0046 Miroslav Hurdálek, Náchod 5 32
NA0100 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 32
NA0024 Jiří Mecner ml., Náchod -1 32
NA0072 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 8 31
NA0019 Luboš Pfeiffer, ČK Lhota 2 31
NA0073 Šárka Hilšerová, Č. Metuje 0 30
NA0105 Miroslav Sýkora, Teplice n. M. 0 30
NA0103 Radek Čáp, Č. Skalice -1 29
NA0148 Josef Matha, Olešnice 2 28
NA0156 Tomáš Chmelík, N. Město 2 27
NA0147 Marek Matha, Olešnice 2 26
NA0099 Kristýna Vlčková, Č. Skalice 2 26
NA0033 Milan Kavulák, Týniště n. O. 5 24
NA0130 Luboš Umlauf, Meziměstí 0 24
NA0160 Petr Illner st., H. Kostelec -1 24
NA0137 Ladislav Pajkrt, Žabokrky -1 24
NA0119 Petra Hájková, Olešnice -1 22
NA0155 Pavel Jirásek, H. Radechová 5 21
NA0095 Vašek Chaloupka, Provodov 0 21
NA0127 Jaroslav Ročeň, Broumov 0 21
NA0107 Věra Sýkorová, Teplice n. M. 0 21
NA0017 Jiří Krutil, Kramolna 8 20
NA0110 Bohuslav Vaněk, Hronov 8 20
NA0106 Martin Oubrecht, Teplice n. M. 5 20
NA0062 Mirka Jirásková, H. Radechová 2 20
NA0045 Jiří Baše, Olešnice -1 20
NA0143 Petr Grieger, Náchod -1 20
NA0146 Jaroslava Mathová, Olešnice 5 19
NA0048 Josef Jakubec, Náchod 5 18
NA0050 Milan Jakubec, Náchod 5 18
NA0049 Aneta Nyčová, Náchod 5 18
NA0120 Martina Myšková, V. Poříčí -1 18

Pořadí na 146. – 162. místě (17 až –2 body):

NA0003 Jindřich Borsík, Zbečník 2 17
NA0006 Zdeněk Balek, Náchod 0 17
NA0161 Petr Illner ml., H. Kostelec -1 17
NA0154 Jaroslav Pilc, Náchod 0 11
NA0081 Sejtko Šonov, Šonov 0 11
NA0051 Jan Jakubec, Náchod 2 9
NA0162 Radek Jirásek, H. Radechová 0 8
NA0077 Miroslav Pelc, Žďár n. M. 8 6
NA0059 Michal Lokvenc, V. Dřevíč 0 6
NA0060 Michal Lokvenc ml., V. Dřevíč 0 6
NA0061 Renata Lokvencová, V. Dřevíč 0 6
NA0020 Aleš Bek, Vysokov 0 5
NA0142 Miška Borsíková, Zbečník -1 5
NA0113 Jaroslav Nosek, V. Poříčí 0 3
NA0118 Josef Hurdálek, Hronov 0 2
NA0149 Jiří Švorčík, Police n. M. 0 2
NA0115 Aleš Procko, Stárkov 0 -2

27.10.2010
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Zaměstnavatel neposílal srážky ze mzdy insolvenčnímu správci

Dopravní nehoda auta pošťáků mezi Děčínem a Hřenskem.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Machovu zatím chybí forma i štěstí

Náchodsko - O slunečném víkendu se hrálo o další mistrovské body ve fotbalovém Jopeco Okresním přeboru mužů.

Nevěděli, co se šaty, tak je vrátili

Jaroměř, Josefov - Nečekaného překvapení se po pár týdnech dočkali jak vystavovatelé, tak i majitelka odcizených šatů. Před vchodem do objektu Starého špitálu v Josefově, kde se v době 9. do 11. září konala výstava a z něhož zmizely některé vystavované artefakty (tj. zářivky a plesové šaty), se z ničeho nic jednou ráno objevila igelitka. A uvnitř se skrývaly oboje šaty, které kdosi předtím z výstavy odnesl.

Derby rozhodly jaroměřské vstupy do třetin

Náchodsko - Mizerný start do sezony zažívá nejúspěšnější celek posledních pěti let. Hokejisté Náchoda se v úvodu nového ročníku trápí jak v ofenzivě, tak i v defenzivě, což potvrdili i v nedělním domácím zápase s Třebechovicemi.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení