Zatímco ti nejlepší dosáhli na sedmnáct plusových bodů, byli zde i tací, kteří si připsali čtyři záporné body. Mezi nejúspěšnější tipéry třetího kola patřila pětice Viktor Černý (Nové Město nad Metují), Petra Hájková (Olešnice), Miloš Kubík (Hronov), Roman Rainet (Velké Poříčí) a Jaroslav Roudný (Česká Skalice). Mezi touto pěticí se mělo rozhodovat o vítězi kola, k čemuž nám dopomohla Supertrefa. Protože střelci byli ve třetím kole opět hodně aktivní (padlo 43 branek), na vítězství ve třetím kole dosáhl ten, který tipoval nejvíce. Každý z této pětice totiž hádal méně než 43 branek, nejblíže tak byl se svým tipem 39 gólů Jaroslav Roudný z České Skalice. Ten se tak stává vítězem třetího kola. Zároveň ho žádáme, aby si v redakci Náchodského deníku vyzvedl v nejbližší době svou odměnu, kupon do Fortuny má totiž omezenou dobu platnosti.

Bodově hodně rozdílné třetí kolo také řádně pozměnilo čelo průběžného pořadí. Na něm se opět usadil Miloš Hilšer z České Metuje, na něhož se s tříbodovým odstupem dívá Viktor Černý z Nového Města nad Metují. Tento stav však vůbec nic neznamená, jsme stále pouze na začátku soutěže a podle nevyrovnanosti výsledků, které se týden co týden rodí, může být na konci soutěže pořadí zcela rozdílné.

Co se už příliš asi měnit nebude, je pořadí měst odkud jednotliví hráči pocházejí. I díky tomu, že kolo od kola ubývá nových tipujících, je stále v čele Náchod s 33 účastníky. Druhé se drží Velké Poříčí (17), na děleném třetím místě jsou pak Hronov a Nové Město nad Metují, kde s námi Fortuna ligu hraje shodně 12 tipérů. O jednoho méně pak evidujeme v Hronově.

Na závěr ještě jedno upozornění. Protože příští dva týdny bude vždy v pátek státní svátek, kupony budou ze sběrných míst sváženy již ve čtvrtek. Toto neplatí pro schránku u redakce Náchodského deníku, ani pro hlasování prostřednictvím internetu.