Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FORTUNA LIGA: Vítězem 8. kola je Jitka Pilnáčková

Náchodsko – Vítězem osmého kola Fortuna ligy se stala díky patnácti bodům a Supertrefě (36) Jitka Pilnáčková z Jaroměře. Průběžnému pořadí dominuje rodina Šolcových z Machova.

29.9.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Bydžov – Náchod⋌ nesehráno
Doudleby – Police n. M. 1:2⋌2
Broumov – Česká Skalice 5:4⋌1
Červený Kostelec – Sobotka 1:0⋌ 1
Deštné v O. h. – Provodov 7:0⋌1
Meziměstí – Machov 3:2⋌1
Teplice n. M. – Hejtmánkovice 4:2⋌1
Hronov – Červený Kostelec B 2:2⋌0
Velké Poříčí – Babí 0:1⋌2
Martínkovice – Teplice n. Met. B 0:1⋌2
Supertrefa: 37

Průběžnému pořadí dominuje rodina Šolcových z Machova

Pořadí na 1. – 9. místě (66 až 57 bodů):

NA0058 Petra Šolcová, Machov 15 66
NA0057 Jan Šolc, Machov 12 66
NA0036 Tomáš Klicpera, Otovice 9 66
NA0055 Vítězslav Šolc, Machov 12 60
NA0104 Zdeněk Čáp, Č. Skalice 9 60
NA0097 Gabriela Gabrielová, Č. Skalice 9 60
NA0125 Martin Porubek, Broumov 12 57
NA0080 Milan Rydlo, N. Město 12 57
NA0123 Josef Langer, V. Poříčí 6 57

Pořadí na 10. – 27. místě (54 až 46 bodů):

NA0012 Miloš Kubík, Hronov 12 54
NA0039 Jakub Svatoš, Zlíčko 12 54
NA0124 Jan Kolář, Broumov 15 51
NA0112 Martina Cermanová, Žďár n. M. 12 51
NA0083 Josef Hofman, Černčice 12 51
NA0071 Jiří Prokeš, Náchod 12 51
NA0116 Vladimír Seidel, V. Poříčí 12 51
NA0065 Ivan Dankanič, Hronov 9 51
NA0047 Petr Hurdálek, Náchod 9 51
NA0037 Jana Svatošová, Zlíčko 9 51
NA0108 Jan Patzelt, Teplice n. M. 6 51
NA0027 Aneta Rýdlová, Náchod 12 49
NA0064 Břetislav Kánský, Martínkovice 12 48
NA0025 Zdena Mecnerová, Náchod 9 48
NA0042 Vladislav Váchal, Náchod 9 48
NA0028 Vlasta Pácaltová, Náchod 9 46
NA0159 Josef Panny, Meziměstí 9 46
NA0029 Miroslav Pácalt, Náchod 6 46

Pořadí na 28. – 48. místě (45 až 40 bodů):

NA0066 Martin Dankanič, Zbečník 12 45
NA0041 Míra Ducháč, Ml. Boleslav 9 45
NA0092 Karel Hlaváček, Jaroměř 9 45
NA0093 Helena Hlaváčková, Jaroměř 9 45
NA0094 Helena Konečná, Č. Kostelec 9 45
NA0138 Jiří Krista, Hronov 9 45
NA0111 Tomáš Osoba, Žďár n. M. 9 45
NA0109 Zbyněk Regent, Hronov 9 45
NA0096 Miroslav Gabriel, Č. Skalice 6 45
NA0016 Gisela Hlavatá, Náchod 6 45
NA0056 Petr Šolc, Machov 6 45
NA0054 Vítězslav Šolc st., Machov 6 45
NA0044 Jiří Špaček, Náchod 3 45
NA0145 Miroslav Tesárek, Broumov 12 42
NA0114 Josef Fuchs, V. Poříčí 9 42
NA0090 Věra Kadeřábková, Jaroměř 9 42
NA0040 Lukáš Svatoš, Zlíčko 9 42
NA0022 Vít Doležal, Hronov 6 42
NA0129 Jaroslav Mžourek, Meziměstí 6 42
NA0032 Lukáš Zeman, Náchod 3 42
NA0076 Petr Zima, Police n. M. 9 40

Pořadí na 49. – 93. místě (39 až 33 bodů):

NA0117 Oldřich Lelek, Hronov 15 39
NA0063 Břetislav Kánský ml., Brno 12 39
NA0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 12 39
NA0070 Monika Prokešová, Náchod 12 39
NA0136 Miriam Stieranková, V. Poříčí 12 39
NA0098 Pavel Vlček, Č. Skalice 12 39
NA0053 Václav Stránský, Náchod 9 39
NA0013 Štamgasti Šonov, Provodov 9 39
NA0043 Zdeňka Špačková, Náchod 9 39
NA0023 Bohumil Králíček, Provodov 6 39
NA0086 Radka Novotná, Černčice 6 39
NA0102 Silvestr Polomský, Zlíč 6 39
NA0009 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 6 39
NA0008 Eva Rainetová, V. Poříčí 6 39
NA0052 Lukáš Hurdálek, Náchod 3 39
NA0135 Zdena Langerová, V. Poříčí 3 39
NA0144 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 15 36
NA0084 Zdena Hofmanová, Černčice 12 36
NA0026 Jiří Mecner, Náchod 9 36
NA0126 Radim Umlauf, Meziměstí 9 36
NA0015 Sabina Hlavatá, Náchod 6 36
NA0085 Petr Hofman, N. Město 6 36
NA0131 Filip Hušek, Otovice 6 36
NA0133 Iva Středová, Náchod 6 36
NA0134 Bohumil Šula, Zlíčko 6 36
NA0078 Jaroslav Valchař, Police n. M. 3 36
NA0074 Miloš Hilšer, Č. Metuje 0 36
NA0075 Jan Hilšer, Č. Metuje 0 36
NA0082 Martin Černý, N. Město 12 34
NA0031 Petr Drašnar, Šonov 9 34
NA0018 Luboš Pfeiffer ml., Č. Kostelec 6 34
NA0014 Josef Jirásek, H. Radechová 0 34
NA0002 Vladimír Čejp, Náchod 12 33
NA0122 Ivoš Dius, V. Poříčí 12 33
NA0069 Tomáš Prokeš, Náchod 12 33
NA0038 Radek Svatoš, Zlíčko 12 33
NA0079 Markéta Valchařová, Police n. M. 12 33
NA0128 František Ducháč, Broumov 9 33
NA0121 Zdeněk Frýba, Hronov 9 33
NA0004 Jaroslav Hylena, Václavice 9 33
NA0035 Jana Klicperová, Otovice 9 33
NA0152 Kristýna Bjelová, Teplice n. M. 6 33
NA0153 Květa Bjelová, Teplice n. M. 6 33
NA0091 Josef Kadeřábek, Jaroměř 6 33
NA0140 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 3 33

Pořadí na 94. – 128. místě (31 až 19 bodů):

NA0011 Olga Majerová, Vysokov 6 31
NA0151 Milan Bjel, Teplice n. M. 12 30
NA0150 Augustin Šála, Police n. M. 12 30
NA0132 Josef Kotyška, N. Hrádek 9 30
NA0101 Mária Polomská, Zlíč 6 30
NA0001 Václav Přibyl, Náchod 6 30
NA0105 Miroslav Sýkora, Teplice n. M. 6 30
NA0067 Martin Nosek, Žabokrky 3 30
NA0073 Šárka Hilšerová, Č. Metuje 0 30
NA0139 Petr Kylar, Stárkov 0 30
NA0157 Jaromír Líska, N. Město 9 28
NA0019 Luboš Pfeiffer, ČK Lhota 9 28
NA0088 Martin Ducháč, N. Město 0 28
NA0034 Oto Klicpera, Otovice 9 27
NA0024 Jiří Mecner ml., Náchod 6 27
NA0021 Alena Vlčková, Provodov 6 27
NA0141 Milan Bitnar, Hronov 3 27
NA0007 Roman Rainet, V. Poříčí 3 27
NA0127 Jaroslav Ročeň, Broumov 0 27
NA0158 Zuzana Pannyová, Meziměstí 6 26
NA0010 Zdeněk Majer, Vysokov 6 25
NA0030 Petr Drašnar, Náchod 3 25
NA0089 Milan Ducháč, N. Město 0 25
NA0087 Radek Ducháč, N. Město 0 25
NA0130 Luboš Umlauf, Meziměstí 12 24
NA0100 Jiří Soukup, Č. Skalice 9 24
NA0137 Ladislav Pajkrt, Žabokrky 6 22
NA0003 Jindřich Borsík, Zbečník 6 21
NA0110 Bohuslav Vaněk, Hronov 6 21
NA0103 Radek Čáp, Č. Skalice 3 21
NA0107 Věra Sýkorová, Teplice n. M. 3 21
NA0095 Vašek Chaloupka, Provodov 0 21
NA0148 Josef Matha, Olešnice 0 21
NA0119 Petra Hájková, Olešnice 3 19
NA0147 Marek Matha, Olešnice 0 19

Pořadí na 129. – 162. místě (18 až –2 body):

NA0099 Kristýna Vlčková, Č. Skalice 3 18
NA0068 Kateřina Prokešová, Náchod 0 18
NA0045 Jiří Baše, Olešnice 9 17
NA0072 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 9 17
NA0006 Zdeněk Balek, Náchod 3 17
NA0160 Petr Illner st., H. Kostelec 12 16
NA0106 Martin Oubrecht, Teplice n. M. 6 15
NA0146 Jaroslava Mathová, Olešnice 0 15
NA0120 Martina Myšková, V. Poříčí -3 15
NA0156 Tomáš Chmelík, N. Město 6 13
NA0049 Aneta Nyčová, Náchod 0 13
NA0017 Jiří Krutil, Kramolna 12 12
NA0046 Miroslav Hurdálek, Náchod 6 12
NA0062 Mirka Jirásková, H. Radechová 3 12
NA0033 Milan Kavulák, Týniště n. O. 9 10
NA0155 Pavel Jirásek, H. Radechová 3 10
NA0081 Sejtko Šonov, Šonov 3 10
NA0161 Petr Illner ml., H. Kostelec 9 9
NA0143 Petr Grieger, Náchod 0 9
NA0162 Radek Jirásek, H. Radechová 0 7
NA0059 Michal Lokvenc, V. Dřevíč 0 6
NA0060 Michal Lokvenc ml., V. Dřevíč 0 6
NA0061 Renata Lokvencová, V. Dřevíč 0 6
NA0142 Miška Borsíková, Zbečník -3 6
NA0020 Aleš Bek, Vysokov 0 5
NA0048 Josef Jakubec, Náchod 0 4
NA0050 Milan Jakubec, Náchod 0 4
NA0077 Miroslav Pelc, Žďár n. M. -3 4
NA0113 Jaroslav Nosek, V. Poříčí 0 3
NA0118 Josef Hurdálek, Hronov 3 2
NA0149 Jiří Švorčík, Police n. M. 0 2
NA0154 Jaroslav Pilc, Náchod 0 1
NA0051 Jan Jakubec, Náchod 0 -2
NA0115 Aleš Procko, Stárkov 0 -2

29.9.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Noční jezdec se posilnil alkoholem. Hlídka ho zastavila poblíž domu

Ilustrační foto

Obrat v zápase režíroval Klesl

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

TIP LIGA: Vítězem devátého kola je Josef Jirásek

Náchodsko - Suverénním vítězem 9. kola se stal JOSEF JIRÁSEK z Horní Radechové, který zariskoval a to mu vyneslo výborných 16 plusových bodů.

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Náchod, Hradec Králové - Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu.

Bílé pláště dnes lékaři neobléknou

Královéhradecko - Praktičtí lékaři dnes budou stávkovat. Chtějí upozornit na málo peněz, které jdou do ambulancí, zavedení elektronických receptů a nadbytečné papírování.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení