Lhota p. Lib. – Náchod B 4:2 (3:0). Hosté v úvodní desetiminutovce neproměnili tři šance a tvrdě za to pykali. Už ve 23. min. se poprvé v utkání prosadil P. Čech, tentýž hráč pak po půl hodině upravil na 2:0. Když pět minut před přestávkou přidal J. Čech třetí gól domácích, bylo prakticky rozhodnuto. Krátce po změně stran však hostující Vondráček snížil a v 67. min. se dostal Náchod díky vlastní brance domácích do kontaktu. V závěru sahali hosté po bodu, jenže deset minut před koncem všechny jejich naděje utnul opět J. Čech.

Sestava Náchoda: Kasabov – Fiedler, Tolda (65. Pohl), Hlava, Müller (60. Mucha) – Šťavík (46. Nejman), Zelený, Jirman, Malý – Vondráček, Eimer.

Police nad Metují – Přepychy 4:1 (2:0). Na první branku se v Polici čekalo sedmadvacet minut, když se trefil Hauk, jenž už po čtvrt hodině hry vystřídal T. Hauschkeho. Na dvougólový poločasový náskok pak upravil deset minut před přestávkou Abou. Hosté utkání zdramatizovali v 57. min., jenže domácím vrátil klid na kopačky o pět minut později Seidlman. Poslední slovo měl Abou, který čtvrt hodiny před koncem uzavřel na 4:1.

Sestava Police nad Metují: Kučera – Abou, Pášma, Šnábl, Seidlman (67. Valtera) – Švorčík, Kudláček, Čermák (58. Hejnyš), T. Hauschke (16. Hauk) – Kollert, J. Hauschke (73. Řezníček).

Další výsledky: N. Bydžov B – Trutnov 3:2, Č. Skalice – Černilov 2:1, Nový HK – Kunčice 0:1, Olympia HK – Broumov 0:2, Týniště – Doudleby 1:1, Rychnov nad Kněžnou – Jičín 1:1.

Jaroměř – Chlumec n. C. 1:4 (0:2). V 9. min. unikl po pravém křídle Škoda a předložil míč na penaltu Valešovi. Zákrok chlumeckého stopera zezadu na hranici pravidel však Valešovu šanci zmařil. Ve 24. min. váhal s rozehrávkou Svoboda, Popátek mu sebral míč a střelou z 25 metrů skóroval. Ve 40. min. se po závaru před jaroměřskou brankou odrazil míč od Černohlávka do sítě – 0:2. Hned po změně stran prošel do vápna hostů Kašajík, přihrál Rejchrtovi a ten zblízka nezaváhal – 1:2. V 66. min se dostal k míči ve vápně Jaroměře Koliáš a obloučkem poslal míč do šibenice – 1:3. V 78. min. odhodil Svoboda chlumeckého hráče, který bránil v rozehrání přímého kopu a viděl červenou. Těsně před koncem zahrávali hosté přímý kop a odražený míč usměrnil do branky Kopecký – 1:4.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Kučera (58. I. Tokar), Křovák, Hořínek, Hrobský – Škoda, Kašajík, Svoboda, Rejchrt – Valeš (70. Andrle), Beneš.
Další výsledky: Kostelec nad Orlicí – Červený Kostelec a Libčany – Kratonohy odloženo, Dobruška – Roudnice 5:0, Dvůr Král. B – Hořice 8:1, Vrchlabí – Trutnov B 5:1, L. Bělohrad – Třebechovice 1:0.

Babí – Lokomotiva HK 4:2 (2:1). Domácí začali dobře a už v 15. min. utekl Svoboda, nacentroval a David nekompromisně poslal domácí do vedení. Hosté ale ve 37. min. srovnali, jenže čtyři minuty před pauzou vrátil domácím znovu vedení Fidler – 2:1. Hradecká Lokomotiva srovnala ještě jednou, a to v 68. minutě. Hosté se poté vrhli do útoku a zapomínali na zadní vrátka, což Fidler v 72. a Kozák v 80. min. potrestali.
Sestava Babí: Bálek – Umlauf, Stříbrný, Hanzl, Ducháč – David, Fetter, Svoboda (30. Kratěna), Fidler (60. Branda) – Novotný (85. Berger), Kozák.
Další výsledky: Opočno – Malšovice 2:0, Častolovice – Černíkovice 5:0, Slavia HK – Předměřice 2:1, Č. Meziříčí – N. Město 2:3, Ohnišov – Dohalice 2:0, Albrechtice – Vamberk 4:1. (mr, mich)