Náchod B – Doudleby nad Orlicí 3:0 (1:0). Lekci z produktivity udělili svému soupeři domácí. Doudleby si v Náchodě vypracovali vyložených příležitostí na dva zápasy, drtivou většinu z nich pochytal vynikající Kasabov, zbytek zazdili sami hosté. Poprvé za to pykali už ve 13. min., kdy se Tolda propletl na levé straně přes dva obránce, posunul míč po vápně a Šorfa placírkou otevřel gólový účet. Tento stav pak vydržel až do poločasové pauzy.
Vstup do druhé půle vyšel znovu lépe domácím, ve 48. min. rozpoutali neuvěřitelný závar před brankou Doudleb, několikrát hostující obránci vlastním tělem zastavili míč až přišla rána Toldy, na kterou nikdo nedosáhl – 2:0. Tentýž hráč se mohl radovat ještě jednou, jenže jeho povedenou střelu z 83. min. zastavila spojnice, od níž se míč odrazil na brankovou čáru a ven. Definitivní podobu dal výsledku dvě minuty před koncem domácí Belák, který využil otevřené obrany Doudleb – 3:0.

Police nad Metují – Olympia HK 1:1 (0:0). Domácí se v posledních zápase trápili v koncovce a nezměnilo to ani v utkání s hradeckou Olympií. V první půli měl jen Abou tři vyložené šance, gólu se ale diváci v první půli nedočkali.

Po změně stran to byl v 63. min. opět Abou, který zahájil gólovou akci, na jejímž konci byl dorážející Hanzl. Tři body ale Polici souzeny nebyly. Pět minut před koncem domácí bek váhal s odkopem do autu tak dlouho, až o něj přišel a osamocený Hůlka srovnal na konečných 1:1.

Rychnov nad Kněžnou – Česká Skalice 2:1 (0:1). „V prvním poločase jsme hráli kvalitní fotbal a soupeře jsme vůbec k ničemu nepustili. Po změně stran, jak mávnutím kouzelného proutku, jsme se začali strachovat o výsledek a soupeř zaslouženě svou bojovností výsledek otočil,“ shrnul utkání hostující trenér Miroslav Vodehnal.

Broumov – Přepychy 6:2 (2:1). Domácí měli po celé utkání viditelnou převahu, kterou sice zúročili šesti góly, mohlo to být ale daleko více.
Už v 10. min. pálil zprava Harasevič a tečovaná střela šla do břevna. O tři minuty později centroval zprava Kuchta a míč se odrazil od hostujícího obránce do sítě – 1:0. Ve 32. min. hosté zahrávali trestný kop z dálky a Prát hlavou srovnal. Dvě minuty na to ze skrumáže před brankou Přepych Vejprava upravil na poločasových 2:1.

Krátce po změně stran rána Haraseviče řádně štípla hostujícího brankáře. V 51. min. už ale brankář Přepych nedosáhl na Kuchtovu střelu – 3:1. O chvíli později Šolc zblízka nastřelil spojnice tyčí. Po hodině hry domácí ostřelovali branku hostí a Šimonu ránu zastavilo břevno. O šest minuty později zvýšil na 4:1 Michálek. V 68. min. zahrával Broumov roh a z něj dal Panny na 5:1. V 83. min. utekl domácí obraně Prát a obloučkem přes gólmana snížil na 5:2. V poslední minutě upravil na konečných 6:2 Kotyza.

Další výsledky 16. kola: Nový HK – Lhota p. Lib. 0:1, Jičín – N. Bydžov B 1:3, Kunčice – Týniště 0:1, Černilov – Trutnov 0:1.