FOTBAL: Červený Kostelec jde dál, Nové Město končí

Náchodsko – Fotbalový Pohár KFS Eurofin pokračoval v úterý 3. kolem, do něhož se zapojila dvojice okresních týmů. Jaroměř si své utkání s Novým Hradcem odložila.

30.9.2010

Ilustrační fotoFoto: Foto: DENÍK/Vladimír Malinovský

Červený Kostelec – Lázně Bělohrad 4:1 (1:0). Hosté, účastník krajského přeboru, začali v Červeném Kostelci hodně vlažně a umožnili tak domácím rychle se dostat do provozní teploty. Červenokostelečtí předváděli pohledný fotbal s velkým množstvím příležitostí, tu první se jim ale podařilo proměnit až po půl hodině hry. Začátek druhé půle domácím příliš nevyšel, když hosté hned ve 47. min. z ojedinělé akce srovnali. Kdo ale očekával tlak favorizovaných Lázní Bělohrad, byl zklamán. Byli to naopak domácí, kteří opět začali diktovat tempo hry a odměnou jim bylo vedení 2:1 v 55. minutě. Namlsaní domácí pak pokračovali v dobrém výkonu, který ještě podtrhli góly v 75. a v 85. minutě.

Sestava Červeného Kostelce: Baláž – Bárta, Liška, Havlíček, Vejman – Kovačík (85. Hundák), Hypius, Škoda, Martínek (85. Koval), Hála (75. Scholz) – Janko.

Nové Město nad Metují – Doudleby nad Orlicí 0:3 (0:3). Výsledek tohoto pohárového utkání neodpovídá skutečnému dění na hřišti. Domácí byli mimo prvních patnácti minut lepším týmem, ale nedokázali svoji převahu vyjádřit brankami. Hosté naopak využili minimum svých možností a po rychlých protiútocích na začátku a konci prvního poločasu dali tři branky. Domácí si však za předvedenou hru určitě zasloužili lepší výsledek.
Sestava N. Města: V. Maur – M. Lichter, Kálmán, P. Zákravský, Zelený (73. Mich. Lichter) – Bauerfeind, Lelek, T. Zákravský, Srubjan (67. J. Vítek) – L. Macek (67. D. Maur), Voráček. (mr, zm)

30.9.2010 VSTUP DO DISKUSE

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

JULIUS BUDAJ se narodil 10. října 2017 ve 22.50 hodin. Jeho míry byly 2620 gramů a 46 centimetrů. Šťastní rodiče Barbora Budajová a Julius Samo jsou z Náchoda.
11

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.