Pozvánka do třebešské haly na Charitativní turnaj osobností 2023.Pozvánka do třebešské haly na Charitativní turnaj osobností 2023.Zdroj: pořadateléOrganizátoři již nyní avizují, že příznivci dobrého fotbalu se mohou opět těšit na skvělou sestavu známých tváří jako například Milan Fukal, Radim Ottmar, Karel Piták, Michal Šmarda, Ondřej Herzán, Jan Pázler či Jiří Lindr.

K vidění budou pohledné akce, spousta gólů, ale především všichni společně znovu pomohou dobré věci. Výtěžek z celého dne půjde tradičně ve prospěch Nadačního fondu Sport Hradec Cup, který dlouhodobě podporuje hendikepované děti a jejich rodiny v boji s těžkými osudy.

„Celá událost také proběhne ve vzpomínce na našeho parťáka a skvělého chlapa Bohouše Lemfelda. Bohouši, ještě jednou děkujeme za vše, myslíme na tebe,“ uvedl za pořadatelský tým Karel Podhajský, bývalý skvělý prvoligový gólman.

Vzpomínka na nedávno zesnulého Bohouše Lemfelda, který akci moderoval.Vzpomínka na nedávno zesnulého Bohumila Lemfelda, který akci moderoval.Zdroj: pořadatelé

Orientační harmonogram dne

8.30 – 15.00 fotbalový turnaj osobností
15.00 – přesun do přilehlé hospody Žumpa (vedle fotbalového hřiště Třebše)
15.30 – 17.30 charitativní dražba sportovních artefaktů
18.00 – 20.00 sledování TV utkání FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava
20.00 – ? hodnocení sportovních výkonů