Černilov – Broumov 1:1 (1:1). Utkání se hrálo na hodně hrbolatém náhradním hřišti, s nímž se rychleji sžili domácí, kteří se už v 5. min. ujali po rohovém kopu vedení 1:0. Blízko vyrovnání byl Broumov ve 25. min., ale Hušek pálil vedle. O poznání přesněji zamířil o tři minuty později Kuchta, který střelou k tyči vyrovnal na 1:1.

Ve druhé půli měli hosté značnou územní převahu, z ní ale nic nevytěžili. Bojovné utkání tak skončilo nakonec smírně 1:1.

Česká Skalice – Lhota pod Libčany 1:0 (0:0). Souboj dvou týmů ze spodku tabulky, které přes zimní přestávku výrazně posílily, byl bojem od první minuty a po celý zápas neměl ani jeden tým výraznější převahu. První šancí byla hlavička Valeše, který zahrozil již ve 2. min. V 17. min. se k šanci dostávali i hosté, ale odkopem na poslední chvíli ji překazil Huňák. Sedm minut před koncem poločasu zakončoval Valeš střelou do brankáře akci Židíka.

Druhý poločas začali lépe domácí a v 58. min. po nedorozumění brankáře s obráncem vstřelil Valeš vedoucí gól, který byl nakonec i vítězný. V 81. min. měl velkou příležitost domácí Horák, ale jeho hlavička skončila těsně nad. V nastavení pak neuspěli jak domácí Huňák, tak hosté po nebezpečné standardce. Duel tedy skončil těsným vítězstvím České Skalice.

Náchod–Deštné B – Police nad Metují 1:1 (1:0). Úvod okresního derby zastihl na umělé trávě v lepším rozpoložení domácí, kteří se v 6. min. ujali vedení. Petr vyhrál hlavičkový souboj, přiťukl míč Eimerovi, který obloučkem přehodil vybíhajícího gólmana Kučeru – 1:0. Tím však pozitivní zprávy pro střelce branky skončily, neboť musel ve 26. min. ze hřiště pro zranění kolene odstoupit. Hosté mohli vyrovnat ve 36. min., kdy Náchodští špatně sehráli ofsajd systém, ale Seidlmana vychytal Kasabov. Těsně před koncem poločasu pak špatnou přihrávkou zazdil další polickou šanci Švorčík.

Tentýž hráč byl blízko vyrovnání i v 67. min., když po rohovém kopu hlavičkoval do tyče. Vyrovnávací branky se Poličtí přece jen dočkali, v 83. min. domácí brankář Kasabov při vybíhání trefil dotírajícího Hauka, od něhož se míč odrazil do náchodské sítě – 1:1. Krátce před koncem pak ještě Kasabov chytil tutovku polickému Saliouovi.

Libčany – Jaroměř 5:0 (2:0). Už ve 2. min. měly Libčany gólovku. Svatoš prošel středem obrany a šel sám na branku. Brankář Schejbal ale jeho střelu vyrazil. V 9. min. postupoval Svatoš po levém křídle, z úhlu vypálil a jeho nepříliš prudká střela skončila v síti – 1:0. Jaroměř nedokázala udržet míč a přenechala iniciativu domácím. Ve 27. min. zahrával Pospíšil roh, Schejbal míč špatně zasáhl a po Hořínkově teči skončil míč v brance Jaroměře – 2:0. Zbytek první půle se dohrál v režii domácích, Jaroměř branku Libčan neohrozila.

Do druhé půle nastoupila Jaroměř aktivněji. V 52. min. zacentroval z pravého křídla Kučera, Škodovi však při zakončení chyběl důraz. V 57. min. šli domácí do otevřené obrany Jaroměře, Bína přihrál Svatošovi a ten pohodlně skóroval – 3:0. Po hodině hry zvýšil po samostatné akci střelou z 20 metrů Bína – 4:0. Vzápětí prošel středem hřiště Svatoš a z vápna poslal míč k tyči – 5:0. V 69. min. mohl po Benešově přihrávce za obranu snížit Kašajík, ale minul. V 79. min. pronikl do vápna domácích Beneš, Černý ho zezadu srazil a viděl červenou kartu. Penaltu zahrával Svoboda, ale mířil vedle.

Sestava Jaroměře: Schejbal – Hořínek, Svoboda, Křovák, Rejchrt – Böhm (58. I. Tokar), Kašajík, Beneš, Jirka – Škoda (75. Vít), Kučera (65. A. Holeček).

Červený Kostelec – Chlumec nad Cidlinou 1:1 (1:0). Po opatrném začátku přišla první šance ve 21. min., kdy hlavičku hostujícího Koliáše domácí brankář vyrazil. Ve 33. min. se domácí po standardní situaci dostali zásluhou Loudy do vedení – 1:0. Těsně před odchodem do kabin jen těsně minul hostující Kopecký z trestného kopu levou tyč domácí branky.

Kostelec mohl zápas rozhodnout v úvodu druhé půle, Chlumec ale při všech třech šancích podržel gólman. Trest tak přišel v 74. min., když domácí gólman první střelu ještě kryl, na dorážku ale už nestačil – 1:1.

Černíkovice – Nové Město nad Metují 0:2 (0:2). Utkání začalo mírným náporem domácích, ale byli to hosté, kteří šli ve 4. min. po chybě domácí obrany a samostatné akci Víta do vedení – 0:1. V 7. min. vybojoval míč na hranici velkého vápna hostující Nožka, ale jeho střela šla mimo. Ve 32. min. se prosadil Ma. Lichter, který své sólo od poloviny hřiště zakončil druhým gólem MFK – 0:2. O pět minut později unikl po levé straně Nožka, po jeho centru a zmatcích v domácí obraně trefil T. Zákravský tyč.

Druhý poločas začali domácí velkým náporem, ale mimo několika trestných a rohových kopů si vážnější gólovou šanci nepřipravili. Hrstku střel, které prošly obranným valem MFK, pak jistě kryl brankář Maur. Naopak hosté ještě v závěru mohli skóre utkání navýšit, když v 82. min. po rohovém kopu domácí obrana dvakrát vykopávala míč z prázdné branky.

Sestava N. Města: Maur – Mi. Lichter, Pe. Zelený (46. Exner), R. Novák, Pa. Zelený – Ma. Lichter, P. Zákravský, T. Zákravský, Srubjan (90. Voráček) – Nožka (80. M. Novák), Vít.

Babí – Ohnišov 2:1 (0:0). První poločas příliš vzruchu nepřinesl, na každé straně bylo po dvou náznacích šancí, střelci na obou stranách ale zatím mlčeli.

Bezbrankový stav vydržel pouze do 50. min., kdy se hosté Kárníkem ujali vedení 1:0. O čtyři minuty později šel krásný pas na Fidlera, hostující zadák Nejman ho však zachytil rukou a poroučel se do sprch. Domácí převzali iniciativu a Fidler v 70. min. vyrovnal na 1:1. Tentýž hráč pak pět minut před koncem strhl vítězství na stranu Babí – 2:1.

Sestava Babí: Bálek – Fetter, Umlauf, Ducháč, Hanzl – Novotný, Kratěna, David, Svoboda (80. Stříbrný) – Fidler, Kozák. (mr, vv, mich, mud)