Mladší žáci:

FK Náchod–Deštné A – Slovan Liberec B 6:0 (3:0). Marcel Ducháček, asistent trenéra: „Soupeř s ročníkem ,,98“ nestačil fyzicky na naši hru. Škoda dalších neproměněných, vyložených šancí, výsledek mohl být více odpovídající průběhu hry.“

Branky Náchoda: Hanel, Klečák, Bareš, Bulušek, Štelzig, Hovorka.
Sestava Náchoda: Weisser - Melichar, Málek, Schärfer, Vik (30. Runkas) – Urban (30. Hovorka), Hanel, Havlena (44. Štelzig), Smrček – Klečák (30. Bareš), Brož (30. Bulušek).

Další výsledky: Nymburk – Vysoké Mýto 0:8, Nový Bydžov – Slavia Praha B 4:0, Čáslav – Letohrad 3:0, Hradec Král. B – Viktoria Žižkov 3:0, Mladá Boleslav B – Úpa 6:1, Kolín – Pardubice B 5:1.

Starší žáci:

FK Náchod–Deštné – Slovan Liberec B 2:3 (2:0). Do Náchoda přijel velmi silný tým Liberce posílen o hráče A mužstva. Hrál se dobrý fotbal, který přinášel množství soubojů, ale i zajímavých akcí. Hosté v první půli své šance neproměnili, domácí naopak dvě zúročili. Druhý poločas vyšel lépe Liberci, který se neustále tlačil do útoku a po domácích chybách vstřelil tři branky.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Na zápas jsme se těšili, protože jsme věděli, že přijede kvalitní soupeř. Proti nám hrálo i to, že prakticky všichni kluci odehráli den předtím zápasy za dorost a B žáky v odpoledních hodinách. Na to se však nevymlouváme, soupeř byl kvalitní a my jsme prohráli po našich chybách. Přesto chci svým hráčům poděkovat, bylo to velmi těžké.“

Branky Náchoda: Říha, Vaněček.

Sestava Náchoda: Ruffer – Ducháček, Huaman, Berka, Šedivý – Pek, Vlček, Vaněček, Říha (44. Král) – Šulitka, Bednařík (55. Macháček).
Další výsledky: Nymburk – Vysoké Mýto 3:1, Nový Bydžov – Slavia Praha B 2:2, Čáslav – Letohrad 3:2, Hradec Král. B – Viktoria Žižkov 1:2, Mladá Boleslav B – Úpa 0:2, Kolín – Pardubice B 4:1. (dop)