Mladší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 0:2 (0:1). Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Utkání hrané na umělé trávě nevalné kvality fotbal moc nepřipomínalo. Hráči obou družstev, pod vlivem neudělat zbytečnou chybu, spíš míče jen nakopávali a proto kombinace moc vidět nebyla. V 15. min. jsme se dostali do vedení. Po zahrávání rohu se k míči dostal Štelzig a přehodil domácího brankáře. V prvním poločase jsme si vypracovali několik slibných příležitostí, z nichž za zmínku stojí ta největší, kdy se Hanel na vápně dostal k odraženému míči, posunul si ho na penaltu, ale jeho střelu doprostřed brankář vyrazil. Dobíhající Klečák pak nedokázal z malého vápna dostat míč do sítě. První poločas další branku nepřinesl, a tak se šlo do kabin za stavu 0:1. Ve druhém poločase jsme byli pod tlakem domácích, kdy jsme zbytečně ztráceli míče a prohrávali osobní souboje. Naše středová obranná dvojice začala zmatkovat a většina útoků domácích se na nás valila přes střed obrany. Musím ale pochválit brankáře Weisera, který, ač nemá žádné zkušenosti s vyšší soutěží, nás svými zákroky podržel a plně tak nahradil gólmana Blažka, jenž si vytrucoval odchod do Hradce Králové. V závěru se nám podařilo zápas rozhodnout, kdy po krásné přihrávce Havleny nedal Hovorka po samostatném úniku gólmanovi domácích šanci a upravil na konečných 0:2.“

Sestava Náchoda: Weiser – Runkas (57. Melichar), Vik, Málek, Scharfer – Hovorka (57. Urban), Hanel, Havlena, Štelzig (45. Smrček) – Klečák (35. Brož), Bareš (50. Bulušek).

Starší žáci:

FK Mladá Boleslav B – FK Náchod–Deštné 0:3 (0:2). Utkání se hrálo na umělé trávě. Domácí začali s nasazením a dobře napadali. V prvních osmi minutách měli pět rohů. Přesto šli v této počáteční části hry hosté dvakrát sami na brankáře, ale svoje šance Vaněček neproměnil. Náchodským zpočátku vázla kombinace a hráli bez pohybu. Ve 20. min. se ale hostující mladíci dočkali, když z pravé strany rozehrával volný kop Vlček a posadil míč na hlavu Vaněčka – 0:1. Druhá branka přišla o minutu později, kdy po pravé straně unikl Pek a předložil před prázdnou branku Miljevičovi – 0:2.

Druhý poločas přinesl z náchodské strany lepší hru, ale jen jednu branku, kdy při dobývání domácí svatyně ve 48. min. prostrčil Vaněček za obranu Šulitkovi, který se nemýlil – 0:3.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „Z naší strany zbytečně nervozní začátek, vázla kombinace, špatný výběr místa, velké množství nepřesných přihrávek. S vypracovanými šancemi musíme zacházet lepším způsobem, než je zahazovat. Postupně jsme se do hry dostali a po zbytek zápasu jsme ji měli pod kontrolou.“

Sestava Náchoda: Ruffer – Ducháček (50. Říha), Huaman, Vlček, Šedivý (64. Škoda) – Pek, Bednařík (55. Koch), Vaněček, Berka – Miljevič (45. Pípek), Šulitka.