Starší žáci:

FK Kolín – FK Náchod – Deštné 0:1 (0:1). Náchodští na úzké umělé trávě za nepříznivého počasí sehráli výbornou partii, když byli po celé utkání lepším týmem a domácí jasně přehrávali.

Jaroslav Panenka, trenér Náchoda: „V závěru nám trochu docházely síly tím, že jsme hráli celoplošný presink, tam nás podržel brankář Rufer, který v chytil jednu vyloženou šanci.“

Mladší žáci:

FK Kolín – FK Náchod – Deštné 1:2 (0:1). Utkání se hrálo za drobného, ale vytrvalého deště na umělém trávníku menších rozměrů, který více vyhovoval domácímu týmu. Hosté se obtížně dostávali k pokutovému území a branku Kolína nedokázali ohrozit ani z přímých volných kopů. Po jedné z mála povedených akcí však dokázal Bulušek vysunout Klečáka, jehož únik vyrazil domácí brankář pouze k volnému Hovorkovi, který dokázal zavěsit míč do odkryté branky.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji kolínští fotbalisté, kteří napadali náchodskou rozehrávku a nutili hosty k chybným přihrávkám. Po jednom z centrů do pokutového území dokázal domácí hráč přehlavičkovat vyběhnuvšího gólmana Blažka a stav utkání byl rázem vyrovnaný. Náchodští mladíci poté nedokázali překonat výborného domácího brankáře ani z bezprostřední blízkosti a zápas mířil do remízového konce. S tím se však nehodlal smířit Hovorka a v závěru utkání dokázal křížnou přízemní střelou z pokutového území vstřelit svoji druhou branku a strhnout vítězství na stranu náchodského celku.

Pavel Holbík, trenér Náchoda: „Vítězství to bylo vydřené, ale vzhledem k většímu počtu brankových příležitostí našeho týmu nakonec zasloužené.“ (mr, dop)