Teplice n. M. A – Meziměstí 1:5
Předehrávku začali lépe domácí, kteří se v 16. min. Skuřenským ujali vedení 1:0. Tepličtí lépe tvořili hru a drželi častěji míč na svých kopačkách a hosty do ničeho nepustili. Vedení jim vydrželo až do poločasové přestávky.

Druhá půle byla pro hosty jako den a noc a na zelený pažit v Teplicích vyběhlo úplně jiné mužstvo. Hned z kraje druhého poločasu se jim podařilo Bohanským vyrovnat 1:1. Netrvalo dlouho a byli to opět hosté, kteří se radovali. To když se k přímému kopu opět postavil Bohanský a nádhernou střelou rozvlnil síť za teplickým brankářem – 1:2. Zdrcení domácí vrhli všechny síly do útoku, ale byli to opět hosté kteří trestali díry v domácí obraně. Deset minut před koncem hosté zvyšovali na 3:1 a hned za dalších pět minut na 4:1. V závěru utkání ještě uzavřel Panny na 1:5.
Fakta – branky: Skuřenský – Jiří Bohanský 2, Jaroslav Herzán, Martin Macúš, Petr Šolc. Rozhodčí: Miroslav Pavlů, Radek Kalaš, Josef Panny. ŽK: 0:0. Diváků: 100. Poločas: 1:0.

Machov – Martínkovice 2:1
Utkání začalo opatrně. Do první šance se dostali domácí v 10. min. a hned z toho byl gól. Plicka našel na hranici vápna Kubečka a ten střelou ke vzdálenější tyči překonal hostujícího gólmana. Zbytek poločasu se hrál bez větších šancí, i když aktivnější byli hosté. Jejich největší šanci z poslední minuty zablokovali domácí obránci.

Druhá půle začala opět převahou Martínkovic. V 55. min. si na centr naběhl Lorenc a hlavou srovnal na 1:1. Hosté byli nadále aktivnější, ale do vyložených šancí je dobře hrající machovská obrana nepouštěla. V 65. min. ale udeřili domácí. Martinec zahrával trestný kop, odražený míč se dostal k volnému Kratochvílovi, a ten z malého vápna poslal domácí opět do vedení. Zbytek utkání měli převahu hosté, ale na výsledku se již nic nezměnilo. Machovští si tak připsali první výhru v sezoně.

Fakta – branky: Jiří Kubeček, Josef Kratochvíl – Lukáš Lorenc. Rozhodčí: Panny, Miroslav Tesárek. ŽK: 4:4. Diváků: 32. Poločas: 1:0.

Stárkov – Božanov 0:0
Domácí trenér Jaroslav Lád se asi v prvním poločase musel několikrát chytit za hlavu, co jen to ti jeho svěřenci provádějí před brankou hostujícího Božanova. Domácí si totiž vytvořili hned několik gólových příležitostí a nebýt jejich fotbalové neschopnosti, mohlo to být v poločase klidně devět nula. To se však nestalo a domácí to mohlo v závěru mrzet. Naštěstí střelecké kopačky nechali doma i hosté z Božanova, a tak zápas skončil jedinou bezbrankovou remízou třetího kola.

Fakta – rozhodčí: Jan Gieci, Pavel Jelen. ŽK: 0:0. Diváků: 150.

Hejtmánkovice – Police n. M. B 5:1
Po opatrném začátku domácí postupně zvyšovali tempo hry a byli to oni, kdo jako první otevřel skóre utkání. O úvodní trefu zápasu se zasloužil ve 30. min. Gago. Hosté si prakticky nic vážnějšího v první půli nevypracovali.

Druhý poločas začali lépe hosté, kterým svitla jiskra naděje již po pěti minutách hry. To jim byla nabídnuta penalta, kterou Hauschke proměnil – 1:1. To však bylo vše a tempo hry opět přebrali domácí, které ani vyrovnávací branka nijak nepoložila a v 55. min. opět vedli, 2:1. Hosté tvořili chyby a domácí toho využívali, když o pár minut později přidali třetí branku. V závěru si domácí hráči udělali z utkání malou exhibici a postupně se trefili ještě dvakrát a uzavřeli skóre na 5:1.

Fakta – branky: Vojtěch Kuchta, Josef Kivak, David Sivak, Petr Strazzer, Tomáš Gago – Jakub Hauschke. Rozhodčí: Pavel Fišer, Jan Gieci, Jiří Novák. ŽK: Diváků: 72. Poločas: 1:0.

Velké Poříčí – Provodov 2:1
Zatím bez ztráty jediného bodu vstupovali domácí do utkání s Provodovem a to chtěli také udržet. Začátek tomu však nenapovídal. Hra obou celků byla vyrovnaná a žádné mužstvo si nevytvořilo vážnější šanci. Až pět minut před koncem první půle konečně rozjásal domácí fanoušky Eichler, který tak otevřel účet zápasu – 1:0.

Po přestávce se obraz hry nijak výrazně nezměnil, a tak si příznivci museli počkat na další gól až do 76. min., kdy Neuschl přidal pojistku na 2:0. V závěru utkání se domácím zranili hned dva hráči, jeden musel odstoupit s natrženým svalem, druhý skončil s pěti stehny na hlavě. Dvě minuty před koncem pak už hosté pouze snížili na konečných 2:1.

Fakta – branky: Jaroslav Eichler, Martin Neuschl – Ladislav Bensch. Rozhodčí: Michal Vaníček, Jan Vávra, Miroslav Halama. ŽK: 2:1. Diváků: 80. Poločas: 1:0.

N. Město n. M. B – Jaroměř B 2:2
Utkání béček Nového Města a Jaroměře přineslo poměrně kvalitní kopanou. V úvodu utkání se sice trochu taktizovalo, ale postupem času se obě mužstva snažila strhnou vedení na svou stranu a tak nebyla nouze o zajímavé okamžiky. První gól padl ve 30. min., když centr Zákravského po samostatné akci proměnil hlavou Nentvich. Ve 34. min. se po rohovém kopu nejlépe orientoval Lanta a domácí MFK vedlo 2:0. Zaskočení hosté se nepříznivým vývojem nenechali odradit a ve 41. min. hlavou snížil Horák na 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a ve 49. min. Jirkou vyrovnali na 2:2. Po této brance se hosté ujali taktovky, vytvořili si několik brankových příležitostí, ale nedokázali je proměnit. V poslední desetiminutovce se do hry dostali opět domácí, ale ani po jejich šancích vítězný gól nepadl. S nerozhodným výsledkem tak byla zřejmě spokojena obě mužstva.

Fakta – branky: Miroslav Nentvich, Zdeněk Lanta – Miroslav Jirka, Jakub Horák. Rozhodčí: Panny, Michal Vaníček, Martin Pálka. ŽK: 0:2. Diváků: 50. Poločas: 2:1.

Č. Kostelec B – Hronov 1:1
Na dopolední zápas si musela obě mužstva přivstat a na trávníku to také tak vypadalo. První půle nenabídla příliš pohlednou podívanou, slušně zaplněnou tribunu tak rozjásal domácí Zajíc až pět minut před pauzou.

Po přestávce se Hronov snažil vyrovnat, ale ani jeho agresivní hra a povedené kombinace k tomu dlouho nevedly. Kostelec si zase vytvořil dvě stoprocentní šance, ale obě hráči trestuhodně zahodili. Za svou aktivitu byli hosté odměněni čtvrt hodiny před koncem, kdy srovnali na konečných 1:1.

Fakta – branky: Martin Zajíc – Zdeněk Bašta. Rozhodčí: Josef Pavlů, Ondřej Čejchan. ŽK: 0:0. Diváků: 80. Poločas: 0:0.

V. Jesenice – Mezilesí 1:0
V prvním poločase se domácí uvedli několika dobrými kombinačními akcemi, kterým však chybělo gólové zakončení. Přesto se ve 20. min. ujali vedení zásluhou Sedláčka. Druhá půle byla vyrovnané, ale už bez gólového efektu.

Fakta – branka: Petr Sedláček. Rozhodčí: Martin Pálka, Petr Vašíček, Jakub Vítek. ŽK: 3:2. Diváků: 123. Poločas: 1:0.